Yeni askerler

Hayırlısıyla gitmek,hayırlısıyla tez dönmek nasip olsun inş. ...

Firat Tokata dusersem seni civili sopayla kovalarim :D
Herkes bir tahmin yapiyor zaten.Bilene odul var haha.

Bekliyoruz bugun yarin belli olabilir.

Daha önce bu tahmini yapan olmusmuydu bilemiyorum ancak ben Kütahya diyorum.. ;)

Uzun dönem olarak giderlerse ikiside Tuzla Piyade okuluna gider.

Kısa dönem olurlarsada piyade olurlar. Belki Deniz the promote mesleginden dolayı bir ihtimal askeri bir tesise atanabilir.

Kerem'in şansı bunlarda da varsa İzmir Foça'ya düşerler kısa dönem olarak.

Kerem'den tüyo alırlar artık :)

Foça'nın yerini hiçbir yer tutmaz diyorlar :)

Bu arada İzmir Gaziemir Ulatırma okuluna düşerseniz, 293. astegmenlerden duydugumuza gore oradada sizi rahat bir ortam bekliyor :)

Tercihlerinizde ulaştırma sınıfı varmıydı?

Bence Murat deniz piyadesi olur. 4. tümene girer. USS Constellation gemisi marifetiyle cepheye ulaşır :p :claps :atki

üstad ağzından bal damlamış inşallah aynı yere düşeriz fenerliler bu durumdan şikayetçi olur ama onların ne olduğunu sen ve ben artık daha ii bilyoruz gerçi kendileri de kabul etti ama :eek:key .ağrıda bizim için birlik hazırlanıyomuş haberin olsun :) :)

Murat Konya Personel Okuluna gidiyor. Askerligini Astegmen olarak 12 ay yapacak. 3 ayı Konya'da gececek. Daha sonraki 9 ayı çekecegi kurayla belli olacak.

Deniz arkadaşımız ise kısa dönem olarak Ankara'ya gidiyor.

Her iki arkadaşımızada, vatana, milletede hayırlı uğurlu olsun. Askerlik görevlerini layıkıyla yapacaklarından şüphem yok.

İk tepkim etli pide oldu, sonra da Konya-Fenerbahçe maçı :)
Hayırlısı olsun her 2 taze askere, inşallah rahat birşekilde yapıp aramıza dönerler.
12 ay olması ise biraz :? Ama Önder abi her zaman der ki son uzun tatiliniz, 12 ay tatil de hiç fena değil hani :)

cemcemgs' Alıntı:
İk tepkim etli pide oldu, sonra da Konya-Fenerbahçe maçı :)
Hayırlısı olsun her 2 taze askere, inşallah rahat birşekilde yapıp aramıza dönerler.
12 ay olması ise biraz :? Ama Önder abi her zaman der ki son uzun tatiliniz, 12 ay tatil de hiç fena değil hani :)

Önder Abin askerliğini İstanbul Kartal' da yaptı :muhaha

Tatilcileri Diyarbakır 'a bekleriz ;)