Yeni Bölümler

Forumda yeni bölümler açılmıştır.

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki bütün bölümler konu ve ileti konusunda onaylıdır. Yani yazdıklarınız onaylandıktan sonra görülecektir diğer üyeler tarafından. Böylece gereksiz konu ve ileti kirliliğinden kurtulmayı amaçlıyoruz.

İlk olarak Oyuncu Veritabanı bölümü açıldı. Baya bir zamandır düşündüğümüz bir projeydi. Bu konuda ne de olsa çoğu sitenin çok önündeyiz. Formatıyla ilgili bir iki örnek yayınlanacaktır yarın ya da öbür gün. Oyuncu yazısı yazmak isteyen herkes format dahilinde yazabilir. Bu konuda önerilerinizi bekilyorum. Hatta incelenmesini istediğiniz oyuncular diye bir başlık açılabilir ilerleyen günlerde.

Diğer bölümümüz Kültür ve Sanat. Alt kategoriler olarakta Sinema, Müzik, Edebiyat, Fotoğraf-Sergi-Diğer kısımları bulunmaktadır.
Bölümle ilgili öneri ve düşüncelerinizi belirtiniz.

Hayırlı olsun.

Saygılarımla.

Konuların onaylanması mantıklı bir hamle fakat iletilerin onaylanmasını karşıyım hatta pek mantıklı gelmedi bana açıkcası.Amaç orada daha çok vakit geçirmemiz ise orada attığımız bir mesajın 3 saat sonra yayınlanması pek mantıklı gelmiyor forum içinde.

İlgili bölümlerin diğer bölümler gibi ikili yazışmalara peh ihtiyaç duymayacağını öngörürsek pek sorun olmaz gibi geliyor Burak.
Zaten sitede aktif olarak onaylayan insanlar olacak zamanla göreceksiniz.

Burak Barut' Alıntı:
Konuların onaylanması mantıklı bir hamle fakat iletilerin onaylanmasını karşıyım hatta pek mantıklı gelmedi bana açıkcası.Amaç orada daha çok vakit geçirmemiz ise orada attığımız bir mesajın 3 saat sonra yayınlanması pek mantıklı gelmiyor forum içinde.

Bende katılıyorum bu görüşe attığımız bir mesajın baya uzun süre sonra yayınlanması insanı o konuda soğutuyor ve ilginin biraz azalmasını sağlıyor

Kültür-Sanat bölümü çok güzel bir düşünce... Bolca vakit geçireceğim bir bölüm olacak.

Onay konusu, yetkilileri biraz uğraştıracak gibi yalnız.