ZTK Çeyrek Final 2. Maçı | Galatasaray-Gaziantepspor

haginin karsisina gecip sakiz cigneyesim var..

kalan 11 tane hedefsiz ligi macı,hangi hevesle hangi motivasyon ile oynayacağız merak konusu ama enazından şu var baskıda hedefte olmadığı için artık cok rahat oynarız.....

Çok önemli bir soru soruyorum beyler, Pegasus tarafında görevli olan uzun saçlı kravatlı görevlinin ismini cismini bilen var mıdır?

Hagi: Görevimin başındayım !
Sezgin: Görevimin başındayım !!
Polat :Görevimin başındayım !!!

Ulan ne görevi arkadaş bu ? ne yapmaya geldiniz buraya ???

Servet ve Kazım sahadayken Ayhan'ı yuhalayanların olayı havaalanı demeci falan değil bence.Tamamiyle medya gazı ve müşteri zihniyeti.Ayhan havaalanında yaptığı hareketle kendini taraftarın gözünde bitirmiştir,yıllar boyu verdiği emeğe yazık edip tepkiyi haketmiştir kabul.Yalnız Kazım'ı geçen 3 maçta oyundan çıkarken deliler gibi alkışlayanların,Sivas maçında Servet'i attığı golden sonra bağrına basanların Ayhan'ı yuhalaması komedi.Formayı satmak serbest,Fenerbahçe formasıyla Galatasaray'ın oyuncusuna saldırmak serbest,2-3 hatalı pas yapmak yuhalanma sebebi.Ne ala memleket...
Ayhan'dan önce yuhalanacak 6-7 futbolcu,Hagi'den önce tepki gösterilecek koskoca bir yönetim kurulu var.Saydıklarıma ses çıkarmayıp ihaleyi Ayhan ve Hagi'ye yıkanların hakettikleri Galatasaray futbol takımı bu,kimse kusura bakmasın.
Malum 'satılmış' gruba yol verilip Rijkaard'ın istedikleri yapılsa bugün bu halde olmazdık.O gün kolayı seçip günü kurtarmaya çalışanlar bugün Florya'ya kamp kuruyor.

ben GS taraftarının,yuhalayanalar özellikle bu düşünceme dahil%70'inin Ayhan'ın havaalanı demecinden bile haberinin olduğunu,yada bunu taktığını düşünmüyorum.Olay başka,olay bizim geçen senelerde Hasan Şaş'a yaptığımız gibi Ayhan'ada NANKÖRlük yapmamız. Vefa sadece semt adı değil en azından benim için değil ama bugünkü o sözde taraftar için adından dolayı bile önüne uğramıyacakları bir semt adıdır sadece.

Servet'in dün ki mücadelesini gördükten sonra kendisine olan nefretim bir kat daha arttı. Bu takım için canıyla başıyla her maçında mücadele eden (yetenekleri dahilinde) Ayhan'ı ıslıklayıp nankörlük edeceklerine, takımı sabote edenleri protesto etmek gerekir.

Servet ve Kazım sahadayken Ayhan'ı yuhalayanların olayı havaalanı demeci falan değil bence.Tamamiyle medya gazı ve müşteri zihniyeti.Ayhan havaalanında yaptığı hareketle kendini taraftarın gözünde bitirmiştir,yıllar boyu verdiği emeğe yazık edip tepkiyi haketmiştir kabul.Yalnız Kazım'ı geçen 3 maçta oyundan çıkarken deliler gibi alkışlayanların,Sivas maçında Servet'i attığı golden sonra bağrına basanların Ayhan'ı yuhalaması komedi.Formayı satmak serbest,Fenerbahçe formasıyla Galatasaray'ın oyuncusuna saldırmak serbest,2-3 hatalı pas yapmak yuhalanma sebebi.Ne ala memleket...
Ayhan'dan önce yuhalanacak 6-7 futbolcu,Hagi'den önce tepki gösterilecek koskoca bir yönetim kurulu var.Saydıklarıma ses çıkarmayıp ihaleyi Ayhan ve Hagi'ye yıkanların hakettikleri Galatasaray futbol takımı bu,kimse kusura bakmasın.
Malum 'satılmış' gruba yol verilip Rijkaard'ın istedikleri yapılsa bugün bu halde olmazdık.O gün kolayı seçip günü kurtarmaya çalışanlar bugün Florya'ya kamp kuruyor.

+1. Sahada Servet istediği kadar mücadele etsin yaptıkları söyledikleri gitmiyor gözümün önünden.

kime laf söyleyeyim kime ne diyeyim artık kelimelerin kifayetsiz olduğu zamanlar ama en büyük suçlulardan biride taraftardır bu başarısızlıkta kimse bana anlatmasın yani,ha şu var artık başarısızlığa,başarısız sonuçlara o kadar alıştık ki takan yok,umursayan yok tepki veren yok kafam basmıyor artık...

Rezilliğin,başarısızlığın tavan yaptığı bir dönemi yaşıyoruz,mactan sonra Floryanın önünde enaz 2,3 bin taraftar olması gerekiyor tepki göstermek için,Telegolde canlı yayınla bağlantı yaptılar Allahum yarabbim florya önünde tepki için bekleyen taraftar sayısı 8 bilemedin 10.Nasıl bi şey bu anlayamıyorum artık o kadara kabullenmişizki durumu pes.....

Sezonu noktaladık ne yazıkki. Yazılması gereken çok şey var ancak kime ne söyleyeceğimi bilmiyorum. O yüzden pek yorum yapmayacağım. Ayhan'ın öbür tarafa gidene kadar iyi oynamasını bekleyip kötü oynadı diye yuhalayan taraftara helal olsun gerçekten. Kulübümüze vefasız diyoruz ancak bizim taraftarımız ne kadar vefalı meçhul...

Artık merakla bugünkü toplantıdan çıkacak sonucu bekliyorum. Herkese geçmiş olsun