Zvezdan Mitrović

Bütçe verilmediği, maaşlar zamanında ödenmediği , kazma yerli ve yetersiz yabancı oyuncular kovulmadığı sürece isterse Erik Spoelstra ve Steve Kerr ikilisi yönetsin takımı. Bir değişiklik olmaz. Zvezdan Mitrovic'e büyük bütçe ve ortam vermediğiniz sürece bu sezonun aynısını tekrar yaşarız. Büyük bütçe ve ortamı verecekseniz ise bunu Andreas Pistiolis'e yapmanız gerekirdi.

İstedikleri yapılmadıktan sonra Haziran ayında "Ben gidiyorum" demeyeceğinin ne garantisi var. Basketbol düşmanı Dursun Özbek ve yönetimi altında uzun süre çalışamaz. En azından takımın ve kendisinin iyiliği için çalışmaması gerekir.

Bütçe verilmediği, maaşlar zamanında ödenmediği , kazma yerli ve yetersiz yabancı oyuncular kovulmadığı sürece isterse Erik Spoelstra ve Steve Kerr ikilisi yönetsin takımı. Bir değişiklik olmaz. Zvezdan Mitrovic'e büyük bütçe ve ortam vermediğiniz sürece bu sezonun aynısını tekrar yaşarız. Büyük bütçe ve ortamı verecekseniz ise bunu Andreas Pistiolis'e yapmanız gerekirdi.

İstedikleri yapılmadıktan sonra Haziran ayında "Ben gidiyorum" demeyeceğinin ne garantisi var. Basketbol düşmanı Dursun Özbek ve yönetimi altında uzun süre çalışamaz. En azından takımın ve kendisinin iyiliği için çalışmaması gerekir.
Ya arkadaş sen niye hep böylesin? Senin hayatın hep mutsuzluk ve negatiflik üzerine mi kurulu?

Hayirli olsun.Adi ilk bizimle gecmeye basladiginda acikcasi pek inanmamistim ve gelebilecegine cok ihtimal vermiyordum.

Bizim seviyemiz icin 1-2 beden buyuk demistim Mitrovic icin.Mevcut seviyemiz icin bu dedigimin arkasindayim.Mitrovic geldigine gore butcede bir artis olacagini dusunmek bence dogru bir mantik.Sonucta bu adam hep iyi ve goz onunde takimlarda calisip kendine guzel bir kariyer yapmis bir koc.Bizim 2-3 milyon dolarlik,her sezon can cekisen,bizim bile burada kadro kurarken kurus hesapladigimiz ortamdaki takimimiza neden gelsin yoksa ?

Mitrovic gibi bir koc zaten belli bir hedef ve butce konulmayan bir takima gitmez.Onun garantisini almistir diye dusunuyorum.

Buna benzer bir ornegi aslinda cok yakinimizda gorduk yaklasik 1-2 hafta once.Ergin Ataman-Pana..Pana son yillarda bizim Euroleague seviyemizdeki halimiz gibi takilan bir takimdi.Vasat transferler,sezonu hep son siralarda bitiren bir takim,sezonda 3 kere koc degisimi,kusen tribunler,ezeli rakip Olympiakos’a hic dis gecirememe..Ama simdi Vildoza,Campazzo gibi oyuncularin ismi geciyor.Yani Ergin Hoca’da bir garanti almis belli ki.Mitrovic icin de ayni durumun gecerli oldugunu umuyor ve dusunuyorum.

valla geçtim 2 milyon doları, 4 milyon dolara bile gelmeyecek bir koç bence. bütçe minimum 5 milyon dolar olur diye düşünüyorum. zaten bu sezonki rezilliği unutturmak için buna mecburlar. bakalım, hayırlı olsun.