Nenad Krstic

Ergin hoca erkenden transferi bağlayıp yaz aylarında Krstiç'in daha hırslı hazırlanmasını sağlamış belli ki.Umarım eski günlerinden esintiler sunar bazı zamanlarda sakatlık yaşamadan bir sezon geçirir.Win-win durumu :)

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basketbolu bırakmış. Gel de hazırlık maçlarının yayınlanmamasına üzülme... Kristic gibi bir yıldız formamızı terletti ve biz bunu tvden izleyemedik.

Yine de çabaların için teşekkürler. Yolun açık olsun. Bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluklar dilerim Nenad...

furtidido bologna macinda ki oyunuyla mest olmustum resmen. ve dedim ki bu adam daha ben olmedim diyor, cok uzuldum gercekten :( keske nuksetmeseydi sakatligi ve devam edebilseydi formamimizi terletmeye, yolun acik olsun Nenad Krstic

Allah yolunu açık etsin. İstese yatarak alırdı kontratını. Büyük oyuncu ve büyük karaktermiş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diz sakatlığı çok zor şey. Kendimden de biliyorum. Doktor eğer oynamaya devam edersen, yürüyememe durumun var demiş. Herşeyin başı sağlık.
Bundan sonraki yaşamında sağlık dilerim.

Öksüz hırsızlığa çıkınca, ay akşamdan doğarmış. Bizimki de o hesap. Bir yıldızımız olsun dedik, o da çok çabuk söndü. Ne yapalım en azından yerini mantıklı bir isimle doldurabilsek kâfi.

Transferini çok eleştirdim, sert tartışmalara da girdim. Nedenselleğe dayalı her veri değerlidir, eleştiriler de öyle. Dozunu ayarlayıp, saygı çerçevesinde herşey eleştirişebilir. Böyle kendimizi geliştireceğimize inanıyorum.

Zaman kaybettik, yine de ayları kaybetmek varken sadece 1 ay ile sıyırdık işin içinden. Yolu açık olsun. Basketbolu bırakmayıp yatarak bizden para da kazanabilirdi. Güzel hatırlayacağım kendisini.

Açıkçası bu sezon transferine en çok sevindiğim isim olmuştu. Kendisinin söyleyecek son bir sözünün olduğunu ve daha bitmediğini göstermek için yeniden Galatasaray ile ayağa kalkacağını düşünüyordum. Maalesef dizleri izin vermedi. İçimde bir ukte olarak kalacaksın büyük adam. Yolun açık olsun.