Felipe Melo de Carvalho

10 Numara transfer bana göre. Juevntus'ta iken gösterdiği performanslar soru işareti yaratabilir ama daha öncesi, özellikle Fiorentina performansı muazzam sayılabilecek düzeyde. Hem iyi bir kesici, hem de geriden oyun kurmada son derece başarılı. Sertlikse sertlik ama pası ve hücumu unutmayan, tek hamleli olmayan bir oyuncu.

Ben çok önemli katkı yapacağını düşünüyorum. Parası falan mühim değil.

Hayırlı olsun Melo transferi...
Melo´yu anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Böyle komutanlara ihtiyacımız vardı iyi oldu.
Fatih Hoca´nın bu sene duran toplara ağırlık verdiğini düşünürsek Melo biçilmiş kaftan. Çok isabetli orta yapabilen bir oyuncudur ayrıca. Allah utandırmasın.

Sen hem avrupa kupalarına katılmayacksn hemde kaliteli ve yıldız oyuncu alacaksın..e tabiki paraya kıyacaksın..bekara kadın boşamak kolay tabi..iyi transfer ve verilen parada şartlar geregi normal.hayırlı olsun.

Neyseki buradaki çoğu arkadaş hatalardan ders almış,mantıklı tavırlar sergiliyorlar.
Adam İtanya'da 4 küsür milyon alıyormuş.Ve orası yıllardır oynadığı evi kabul ettiği yer artık.

Sen başka bir ülkede,avrupa kupalarına katılmayan,liginin ne olacağı belli olmayan bir takımsan ozaman oyuncuya normalde pazarlıkla razı edeceğinden 500-600 bin avro fazla vermen kadar doğal bir şey yoktur. 600 bin avro az söylense herkes süper demicekmiydi , ama 600 bin fazla olunca auvvv çok para :D

Erdem'e katılıyorum ben Avrupa'da yokken bu kalitede adamları getirmek öyle kolay olmuyor malesef. İşin maliyet kısmı beni zerre ilgilendirmiyor ama seneye şampiyon olursak çok daha kolay ve bi miktar daha az maliyetle yapabiliriz bu transferleri. Bırakın alacağı parayı keyfini çıkarın Selçuk Melo Yekta Ceyhun çok iyi oldu çok.

B_cea4c252201e10e1dffb392d710a7c82.jpg

Heh aga, konuşmadan, gelen adamlarla fotoğraf çektir, gazı ver yeter :D

Erdem'e katılıyorum ben Avrupa'da yokken bu kalitede adamları getirmek öyle kolay olmuyor malesef. İşin maliyet kısmı beni zerre ilgilendirmiyor ama seneye şampiyon olursak çok daha kolay ve bi miktar daha az maliyetle yapabiliriz bu transferleri. Bırakın alacağı parayı keyfini çıkarın Selçuk Melo Yekta Ceyhun çok iyi oldu çok.

Aynen abi sanki 4 yıllık sözleşme yaptık adamla. Kiralık geldi bu adam. Seneye almak istersen oturu tartışırsın kontratı hem elinde avrupa kozu olur,düzen kurmuş bırakmaz istemiyor olur,havayı solumuş olur. Keyfini çıkarın;)

Kasap ligi için son derece müthiş bir transfer yaptık. Ben açıkçası sert bir oyuncu olmasından dolayı memnunum en başta. Umarım eski günlerine geri dönüş yapar formamız altında.. Selçuk - Melo ikilisinin çok iyi olduğu aşikar, orta sahamızı düzelttik gibi görünüyor çok şükür..

Aldığı ücret açıkçası bana baya fazla geldi.. Opsiyonuna bir yorum yapmayacağım, önce iyi katkı versin de sonra düşünürüz satın alma durumunu.. Hayırlı olsun yeni transferimiz..

bence müthiş bir transfer bu sene adına, bu sene şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmemize bakar bizim uçuşa geçmemiz o yüzden paraya filan takılmayalım hiç..

Çok iyi transfer hayırlı olsun.Yapılan bütün transferlerde para umrumda değil.Yeterki oyuncu kaliteli olsun.Avrupa da olmayan takıma fazla para ödemeden kaliteli oyuncu getiremezsin zaten.Birde Tafo olmasaydı yapamazdık bence bu transferi.Veli Yiğit in dediğine göre Arsenal ve Liverpool da teklif yapmış Melo ya çünkü.

13 m.euroluk opsiyonda çok önemli değil.Fernandes in opsiyonuda 8 m.euroydu ama bjk 2 ye aldı.Melo burda kalmak isterse sene sonu onunda bonservisi yarı yarıya düşer bence.

7/10 dur benim gözümde transferin önemi normal koşullarda.Sertlik ve birazda çirkeflik konusunda Lugano'ya verilen tavizin 1/10u Melo'ya uygulanırsa transfer 10/10 dur kalite olarak.İşin diğer boyutuna gelirsek Juventus'ta beklenen patlamayı yapamadı ve kariyeri oldukça düşüşte olan bir isim.Kiralık olması çok önemli bir nokta.Bize gelen Güney Amerikalılar yatmaya geliyorlar.Ama Melo için bir umut var kariyeri düşüşte olduğundan bu sene onun için kendini ispat senesi.Kendini yeniden kanıtlarsa Avrupa'da tutunabilir.Aksi halde paşa paşa Brezilya Ligi'nin yolunu tutar.Bence bu Melo'nun çok umrunda değildir seneye biz bu adamı 13.000.000 euro ödeyip alamayacağımızı ve Türkiye Ligindeki başarılı performansın Avrupa'da önemsenmediğini düşünürsek Melo büyük ihtimalle seneye Brezilya'da.1 yıl boyunca maksimumunu almaya bakalım.Umarım başarılı olur :)