Şampiyonluk Yolunda Ergin Ataman Zirvesi

Şampiyon olmak istiyoruz..

Normal sezonu göz kamaştırıcı bir serinin ardından lider olarak bitirdik. 23 yıllık şampiyonluk hasretimizi dindirmek için mücadele edeceğimiz play-off serilerinin hepsine ev sahibi avantajı ile gireceğiz. Dolayısıyla Abdi İpekçi'de kazanacağımız her bir maç bizi o kupaya daha çok yaklaştıracak.

Galatasaray Spor Klubü'nün tarihinde, aynı sezon hem futbolda hem de basketbolda şampiyon olunan tek bir sezon var. Üzerinden gecen 44 senenin ardından bu başarının tekrarlanması için her bir parçamızla kenetlenmek durumundayız.

Galatasaray taraftarı yarattığı sinerjiyle beraber, Abdi İpekçi'yi bu sporun ekol kulüplerine dahi dar edebileceğini defalarca gösterdi. Şimdi kulübümüz bizden tam olarak bunu tekrarlamamızı bekliyor, o güzel armanın peşinde.

İlk adım koç Ergin Ataman'dan;
Bizim için önemi malum Nevizade'de, bu kupayı ne kadar istediğimizi anlatmak üzere, kendisini ve ekibini ağırlıyoruz.

Tarih: 14 Mayıs 2013
Saat: 19.30
Mekan: Aslanım

Katılmak isteyen herkese kapılar açıktır. Fakat mekanın kapasitesi sebebiyle, süreci sıkıntısız götürebilmek adına, gelmeyi düşünenlerin ismini bu başlık altında yazmalarını veyahut twitter'daki gsbasket hesabına mention atmalarını rica ediyorum. Zira belli bir rakamdan sonra müdahil olmamız gerekebilir.
Teşekkür ederim.

Ben gelemeyeceğim. Ama orada olmayi çok isterdim. Neler konuşulduğu daha sonra paylaşırsa ve fotoğraflar ile güzelleştirilirse bu başlık çok sevinirim..

Allahın belası bir sınav yüzünden katılamayacağım malesef. Bolca fotograf bekliyoruz arkadaslar haberiniz olsun :)

Koç için de çok iyi bir moral gecesi olacak. O zaten en iyisini hakediyor. Düzenleyenler de tebriki hakediyor. Sahi kim düzenledi bu organizasyonu? Forumdaslarimizdan birileri mi kulüp yetkilileri mi

Sonuna kadar desteği hak eden bu insana ve takıma, bunu aksettirebilmek için güzel bir fırsat. İstanbul'dan uzak olduğuma üzülüyorum, böyle anlarda ise bu üzüntü daha da katlanıyor.

Güzel bir ortam olacağından şüphem yok, katılacaklara bol keyifler.

Katılmak isteyen herkese kapılar açıktır. Fakat mekanın kapasitesi sebebiyle, süreci sıkıntısız götürebilmek adına, gelmeyi düşünenlerin ismini bu başlık altında yazmalarını veyahut twitter'daki gsbasket hesabına mention atmalarını rica ediyorum. Zira belli bir rakamdan sonra müdahil olmamız gerekebilir.
Teşekkür ederim.

Şöyle bir durumum var, yarın(aslında bugün) Sakarya'dan İstanbul'a döneceğim, büyük ihtimalle yetişirim ama kesin de konuşamıyorum.

Ancak yetişirsem gelmeyi çok isterim.

İzmir'de yaşadığımdan gelemeyeceğim ama organize eden herkesin eline ve emeğine sağlık.

İşim sürekli seyahat İstanbul'a da çok geliyorum ama bu sefer denk gelmedi maalesef.

Organizasyonu yapan herkesin yüreğine sağlık. Antalyada olduğum için katılamayacağım ancak sadmin arkadaşlardan bir ricam var, buluşmayı kaydedip sitemizden sonrasında yayın olarak gösterebilirler mi???
Oradaki sinerji çok önemli!!!

Güzel düşünülmüş bir buluşma. Zira yaşanan onca sıkıntı ve şanssızlığa karşın hiç sızlanmadan, mazeret üretmeden işine bakan ve inanılmaz bir seriyle takımı lig 1.si yapan Ergin hocaya, playofflar öncesinde taraftarın desteğini ve arkasında olduğunu hissettirmek açısından faydalı olacaktır. Geçen sene ucundan döndüğümüz ve yine kendisinin elimizden aldığı çifte şampiyonluk hayalimizi bu sene yine kendisiyle gerçekleştirmek dileğiyle. saygılar, başarılar.

Sezon başı verdiğimiz sözü gecikmeli de olsa -biraz bizden kaynaklı biraz da takımın ve teknik ekibin yoğunluğundan kaynaklı- yerine getirmenin mutluluğu var. Başta Savaş olmak üzere organizasyon için emek harcayan herkese gönülden teşekkürler.

Organizasyonun hafta içi olması ve işlerimin yoğun olması nedeniyle çok istememe rağmen aranızda olamayacağım. Ergin Hoca´ya iletmenizi istediğim tek bir şey var; Eğer bir kupa kalkacaksa sezon sonu, o TBF´ye rağmen olacak. Bunun bilinciyle birlik olalım.

Yetişemeyeceğim maalesef.

Ergin hocaya, nokta atışı (özellikle Ndong, Arroyo ve Markoishvili) transferler dolayısıyla teşekkürlerimi ve başarı dileklerimi iletin lütfen :)

Çok güzel bir organizasyon olacaktır.Katılamıyorum çünkü kilometrelerce uzaktayım.Ama kendi adıma emeği geçenlere,Ergin hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.Gurur duyulası bir takım yaptıkları için hem de tüm zorluklara rağmen.

Tüm ayrıntıları resim vb. bekliyorum...

Bu sezona dair değerlendirmemizi yaptık, geleceğe nasıl bakmamız gerek bunları konuştuk.. Zaman zaman politik cevaplar da olsa, çok keyifliydi. Emeği geçenlere teşekkürler :)