TBL 21. Hafta | Galatasaray: 92 - Fenerbahçe Ülker: 88

Yok böyle bir destan..Sadece 6 kişi ile, oyun kurucusuz, koçsuz, parasız pulsuz, umutsuz. Teşekkürler Aslan Parçaları....Daha ne denir, şapka çıkarın bu yüreklere şapka !!!!

Şimdi günlerdir anlattığımız Galatasaraylılık ruhunun, aidiyet duygusunun, takımı sahiplenmenin neler başarabileceğini anlamışsınızdır umarım

Bugün sahada profesyonellikten çok daha fazlası vardı.Gönül isterdi ki Arroyo'da bu kadar profesyonel olmayıp arkadaşlarıyla birlikte gurur mücadelemizi sürdürseydi

Yalnız Murat Muratanoğlu´nun ses tonunu fark ettiniz mi? Nasıl rahatladım şu galibiyetle, ohh bee. Yemin ediyorum bu sene cehennem gibi geçiyor benim için. Hem basketbol hem futbol, Bazen gözüm gitmiyor televizyona ama bu yürek, bu mücadele anlatılmaz yaşanır..

Beş sezondur tribün kombineli izliyorum maçları salonda, uzun yıllardır seyrettiğim en özel maçtı. Mutluluktan gözlerim doldu. Maç sonu Patric de ne sevindi be :)

Helal olsun o ruhunuza güzel yüreğinize sağlık. Duygun bey nerelerde acaba? Şu oyuncuların parasını ödeyin prim verin artık gerekirse futbolcuların parasını ödemeyin!

Zoran Erceg : 26 sayı, 5 ribaunt, 2 asist
Sinan Güler : 25 sayı, 4 ribaunt, 3 asist
Vladimir Micov : 16 sayı, 5 ribaunt, 4 asist
Kerem Gönlüm : 9 sayı, 4 ribaunt, 1 asist
Justin Carter : 8 sayı, 6 ribaunt, 4 asist
Patric Young : 8 sayı, 6 ribaunt, 1 asist

Duygun Yarsuvat'tan resmi siteden açıklanacak bir yazı bekliyorum: Galatasaray Kulubü adına bugün ki mağlubiyet için Fenerbahçe Kulübü camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Üzüntünüzü paylaşmaktayız. Aldığınız mağlubiyetinizin sebebi bizim oyuncuların yanlış bir şekilde yürekli olmalarıydı.

Galatasaray A.Ş. Başkanı Duygun Yarsuvat

Duygun Yarsuvat'tan resmi siteden açıklanacak bir yazı bekliyorum: Galatasaray Kulubü adına bugün ki mağlubiyet için Fenerbahçe Kulübü camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Üzüntünüzü paylaşmaktayız. Aldığınız mağlubiyetinizin sebebi bizim oyuncuların yanlış bir şekilde yürekli olmalarıydı.

Galatasaray A.Ş. Başkanı Duygun Yarsuvat
Üzülme aşamasındadır.Mağlubiyet üzüntüsünü atlatınca yazar.