2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı

Resmi sitenin videosundan sonra muhtemelen gece YouTube de açıklanacak transferler...

Edit:Diagne açıklandı :)
Hayırlı olsun...

Son düzenleme:
Fbliler kadar şero bir topluluk görmedim. Kap'a girin de açıklayamasınlar diyenleri mi ararsın yoksa niye transferde araya girip fiyat yükseltmediler diye yönetime kızanları mı ararsın... Türkiye'de tribün terörü, sosyal medya küfürleri, holiganlık bitmiyorsa bu zihniyet yüzünden.

-------------------------------Muslera-------
--Mariano---------Luyindama--------Marcao-------Nagatomo--
--Feghouli----------Belhanda------Ndiaye--------Onyekuru--
--------------------Diagne-------------Mitroglou-------

İçeride 4-4-2 oynarız. Deplasmanda 4-2-3-1 oynarız.

BJK Tolgay'ı 3M€ civarında bir paraya satıyor. GS ise Serdar Aziz'i bedavaya gönderiyor. Bu yönetim beceriksizliğidir. Yazıklar olsun!!!

Hem de oynamayan adamı o paraya satıyor, biz ise milli takımda ve Galatasaray'da ilk 11 adamını bedavaya satıyoruz. Yazıklar olsun, vasıfsız adamlar nasıl şu adamı 800 bine satar. Milli takım oyucusu olan adamı Malatyalı Sadık ile aynı paraya sattılar. Canım çok sıkıldı.

Serdar madem gidecek Tolgay ile falan takasa girseydik en azından. Bu şekilde saçma oldu. Adam gibi kafası çalışan, transferden anlayan biri yok ki koca kulüpte.

Yönetim maalesef bu dönemde de çuvallamıştır. Alan, Pato gibi isimleri hayal ederken fahiş fiyatlarla oyuncular alıyoruz. Ve Serdar gibi bir oyuncuyu FFP hanesine gelir yazdıramadan bedavaya gönderiyoruz ezeli rakibe.

Yönetimin yaptığı ölümü gösterip sıtmaya razı bırakmaktır. Vasat bile değiller gözümde. Reziller.

Gerçekten başımızda çok iş bilmez ama çok uyanık bir yönetim var. Hani aklı fikri cinliğe çalışan haylaz öğrenciler olur ya, aynen onlar gibi. Aylardır "şu kadar vergi ödedik", "şu kadar futbolcu alacağı kapattık" diye şov yapıyorlar. Daha sonra resmi olarak Serdar'ın bonservissiz gitmeyeceğini açıklıyorlar. Gelinen noktada ise "Serdar Aziz 48957938475934 euro alacağından vazgeçti" diye haber sızdırıyorlar.

Ayrıca Galatasaray'ın yakın tarihinde hiçbir dönem transfer çalışmalarımız bu denli basına sızmamıştı. Bu da ayrı bir rezalet. Kulüp içinde atılan her adım belli muhabirlere sızdırılıyor. Sızıyor olamaz, birileri sızdırıyor açık açık. Bir kulübün her hamlesi nasıl basında anında yer alır yahu?

Açıkçası hataları olduğunu kabul etseler/düzeltme iradesi gösterseler gerçekten erdemli bir davranış olduğunu düşünür, ayakta alkışlardım, destek olurdum. Ama işleri güçleri "algı oluşturmak". Zora girdikleri her konuyu çarpıtma yoluna gidiyorlar. Nasıl soğudum anlatamam.

Kostas Mitroglou isimli adamı neden alıyorlar? Bu adam zaten oynamayacak, 3.5 milyonluk kulübe adamı alınır mı?

Ben bu yönetimden bir şey anlamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mitroğlu transferini ben de anlamsız buldum eğer 4-4-2 oynayacaksak sadece forvet olmasından dolayı oynar yoksa Diagne ile iyi bir uyum yakalayacağını sanmıyorum. Diagne tarzı pivot santraforlar varsa Alan, Onyekuru, Niasse tarzında pırpır bir forvet olmalı ki pivotu besleyebilsin.

Bu arada kargalar Kagawa'yı almış net iyi transfer. Keşke bizde olsaydı Belhanda yerine.

Mitroğlu transferini ben de anlamsız buldum eğer 4-4-2 oynayacaksak sadece forvet olmasından dolayı oynar yoksa Diagne ile iyi bir uyum yakalayacağını sanmıyorum. Diagne tarzı pivot santraforlar varsa Alan, Onyekuru, Niasse tarzında pırpır bir forvet olmalı ki pivotu besleyebilsin.

Bu arada kargalar Kagawa'yı almış net iyi transfer. Keşke bizde olsaydı Belhanda yerine.

Adamlar BD'dan aldığı adama 1.1 milyon veriyor, biz ise Marsilya'dan aldığımız adama 3.5 milyon maaş veriyoruz. Şaka gibi...
Tek forvet sistemi idame edecekken, bu adam sadece israftır.

Luyindama ciddi ciddi konuşuluyor. Umarım gelir çünkü deli dolu bir adam. Chedjou ve Dany'den daha hızlı, daha kaliteli size öyle diyeyim. Boyu da onlara göre uzun. Fatih hoca büyük ihtimalle tüm takımı hızlı, seri oyuncularla dolduracak. Aslında 3-6-1 oynasak fena olmazdı.
Şöyle bir kadro rakiplere aman vermezdi.

lineup.png

Luyindama ciddi ciddi konuşuluyor. Umarım gelir çünkü deli dolu bir adam. Chedjou ve Dany'den daha hızlı, daha kaliteli size öyle diyeyim. Boyu da onlara göre uzun. Fatih hoca büyük ihtimalle tüm takımı hızlı, seri oyuncularla dolduracak. Aslında 3-6-1 oynasak fena olmazdı.
Şöyle bir kadro rakiplere aman vermezdi.

Ekli dosyayı görüntüle 1087

Fernando oyun taslağınızda yok sanırım.