2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı

Maicon gider veya kalır ancak ne olursa olsun verdiği emeğe saygı duymak gerekir. Hiçbir özelliği olmayan, nerede duracağını bilmeyen, stoper bozuntusu Semih'e evlat çekip çuvalla para verenlerin, mücadele eden, hava hakimiyeti olan, frikikten gol atan Maicon'u acımasızca eleştirmesi aşağılık bir davranış. #WeLoveYouMaicon

Fenerbahçe forumunda, Diagne için "hayırsız olsun" diyen ve küfür edilen onlarca mesaj var. Şaşırdım ve üzüldüm; bizim bu sayfalarda olumsuz ve hased yazılar zaman zaman oluyor ancak bed niteliğinde duâ edeni görmedim. Bu sanki seviye ile ilgili bir konu; küfür ve tahkir zaten inanan için men edilmiş bir ikrar ancak inançsız insanın da, evrensel değerler ve kişisel ilkelerinin neresine koysa saygın bir davranış değil! Bununla mutlu ve deşarj olabilme emeli ise zaten acizlik göstergesi ancak ortak kanıları: Galatasaray Şampiyon...

Son düzenleme:
Karşı cenahın da düşünce dünyasını gözlemelemek lazım:

Drogba´ya da Gomis´e de bitik diyenler olmuştu ama faydalı oldular.
Ama en azindan talipmis gibi yapip rekabeti kizistirarak 6s´in daha pahali almasini saglayabilirdik.
Bu adami almamizi çok isterdim.
Gomisin rekoru baskasi tarafindan kirilmasin diye alinmamis ise bende birsey bilmiyorum.
Birde sokaga atacak paramiz yok derken iki santrafor getirdiler ama bizim golcüye ihtiyacimiz varken hicbirini getiremedik o ayri konu.
Diagne Jardelimsi bir forvet. Tek vuruş forveti. Ligin en iyisi evet bok atacak halimiz yok. Ama cidden böyle transferler tutmazsa da çok kötü patlar. İnşallah hayırsız olur...
Hem ayaklarına hakim hem kafa toplarına‚ üstelik atletik ve bizim sevdiğimiz gibi siyahi topçu
smile.gif
gs güzel iş yaptı. 2-3 seneye 20´den aşağı satmaz. Bence de bu transferle şampiyon oldular.
İyi transfer gibi gorunuyor. trezege yokken ne yapacak bilemiyorum‚ insallah wagner love gibi olur‚ hatta beter olur.
Ellerinde patlar inş.
İyi futbolcu‚ golcü adam. Kadıköy´deki Kasımpaşa maçı öncesi hat-trick yapar diyordum‚ 2 gol attı‚ 1 penaltıyı kaçırdı.

Ve niceleri. Fenerbahçe taraftarı birçoğunun gözünde adi ve çirkef yapan neden işte bu!

Karşı cenahın da düşünce dünyasını gözlemelemek lazım:

Drogba´ya da Gomis´e de bitik diyenler olmuştu ama faydalı oldular.
Ama en azindan talipmis gibi yapip rekabeti kizistirarak 6s´in daha pahali almasini saglayabilirdik.
Bu adami almamizi çok isterdim.
Gomisin rekoru baskasi tarafindan kirilmasin diye alinmamis ise bende birsey bilmiyorum.
Birde sokaga atacak paramiz yok derken iki santrafor getirdiler ama bizim golcüye ihtiyacimiz varken hicbirini getiremedik o ayri konu.
Diagne Jardelimsi bir forvet. Tek vuruş forveti. Ligin en iyisi evet bok atacak halimiz yok. Ama cidden böyle transferler tutmazsa da çok kötü patlar. İnşallah hayırsız olur...
Hem ayaklarına hakim hem kafa toplarına‚ üstelik atletik ve bizim sevdiğimiz gibi siyahi topçu
smile.gif
gs güzel iş yaptı. 2-3 seneye 20´den aşağı satmaz. Bence de bu transferle şampiyon oldular.
İyi transfer gibi gorunuyor. trezege yokken ne yapacak bilemiyorum‚ insallah wagner love gibi olur‚ hatta beter olur.
Ellerinde patlar inş.
İyi futbolcu‚ golcü adam. Kadıköy´deki Kasımpaşa maçı öncesi hat-trick yapar diyordum‚ 2 gol attı‚ 1 penaltıyı kaçırdı.

Ve niceleri. Fenerbahçe taraftarı birçoğunun gözünde adi ve çirkef yapan neden işte bu!
Erman Toroğlu mu ne demişti fenerbahçe Türk futbolunun fahişesidir diye ne güzel laf söylemiş. Rakiplerle uğraşacaklarına kendilerine baksalar belki şampiyonluk sayısı bizden fazla olacaktı neyse böyle devam etsinler biz daha çook şampiyonluk görürüz :D

Abi o forumu ciddiye mi alıyorsunuz? Onlar şerefi, ahlakı bozuk , beyni 1 IQ olan , 40 yaşında olanın bile ergenler gibi küfürler savurduğu boş beleş it kopuk sürüsü. Bir iki mesaj okuyayım dedim akla zarar komplo teorileri üretmişler ve inanmışlar 😄körler sağırlar birbirini ağırlar tayfa.

Fenerbahçe forumunda, Diagne için "hayırsız olsun" diyen ve küfür edilen onlarca mesaj var. Şaşırdım ve üzüldüm; bizim bu sayfalarda olumsuz ve hased yazılır zaman zaman oluyor ancak bed niteliğinde duâ edeni görmedim. Bu sanki seviye ile ilgili bir konu; küfür ve tahkir zaten inanan için men edilmiş bir ikrar ancak inançsız insanın da, evrensel değerler ve kişisel ilkelerinin neresine koysa saygın bir davranış değil! Bununla mutlu ve deşarj olabilme emeli ise zaten acizlik göstergesi ancak ortak kanıları: Galatasaray Şampiyon...
Yapma hocam, gir bak Vesely için neler söylendi, sakatlansa, bir yeri kırılsa vs diye.
Var maalesef her yerde. Benim iki tarafta da gördüğüm, “bizdekiler melek, biz en namuslu en dürüstüz, onlar şerefsiz vs” anlayışı bu oldukça yaygın.
Tabi bunlar körükleniyor özellikle ki dikkat buraya yoğunlaşsın, diğer konular konuşulmasın.... Hatırlayın 90 ların ikinci yarısından itibaren itibaren milli takımın çıkışı sırasında her galibiyetin ertesinde gelen zamları.

Yapma hocam, gir bak Vesely için neler söylendi, sakatlansa, bir yeri kırılsa vs diye.
Var maalesef her yerde. Benim iki tarafta da gördüğüm, “bizdekiler melek, biz en namuslu en dürüstüz, onlar şerefsiz vs” anlayışı bu oldukça yaygın.
Tabi bunlar körükleniyor özellikle ki dikkat buraya yoğunlaşsın, diğer konular konuşulmasın.... Hatırlayın 90 ların ikinci yarısından itibaren itibaren milli takımın çıkışı sırasında her galibiyetin ertesinde gelen zamları.
İyi de biz Vesely, Volkan, Emre gibi rakip taraftarları tahrik eden Erman Toroğlu'nun deyimiyle "futbol fahişesi" kişilere beddua ediyoruz kimseye zararı olmayan adamlara değil. Mesela Diagne'nin ne kötülüğünü ne çirkefliğini görmüşler de inşallah sakatlanır hayrını göremezler diye beddua ediyorlar? Sadece ona değil bütün yeni gelen oyuncularımıza beddua ediyorlar. Ama işte o beddua dönüp onların başına geliyor. Allahın sopası yok.

Burhan Can Terzi: "Mitroglou ve Luyindama’nın Avrupa Ligi’nde oynamasında bir sıkıntı yok. Grup aşamasından elemelere geçildiği için bu iki oyuncu bu sezon Avrup Ligi’nde mücadele etse de, prosedür olarak bu anlamda oynamalarında sıkıntı yok."

Durum umarım böyledir.
Luyindama da umarım son anda bir aksilik olmadan gelir.

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Naga
Fernando Ndiaye
Feg Belhanda Onyekuru
Diagne

İsmail
Linnes Semih Ahmet Ömer
Selçuk(Celil) Donk
Sinan Yunus(Akbaba) Emre
Mitrouglu

Umarım 22. Lig şampiyonluğu ve Avrupa'da büyük başarılar gelir...

Avrupa Ligi için 3 yeni isim bildirmek zorundayız. 6 transfer içerisinde benim tercihlerim Diagne, Marcao ve Luyindama olur. Mitroglu, Semih ve Emre dışarıda kalır sanırım...

Ben bu sene şampiyon olacağımızı düşünmüyorum çünkü ipler Başakşehir'in elinde. Onları yensek bile puan farkı 3 olacak. Ayrıca onlar Ts, Paşa gibi engelleri de atlattılar. Zaten Tff bu sene onları destekliyor "proje" takımı oldukları için. O yüzden 2. olur ŞL ön elemesi oynarız gibime geliyor.

Ben bu sene şampiyon olacağımızı düşünmüyorum çünkü ipler Başakşehir'in elinde. Onları yensek bile puan farkı 3 olacak. Ayrıca onlar Ts, Paşa gibi engelleri de atlattılar. Zaten Tff bu sene onları destekliyor "proje" takımı oldukları için. O yüzden 2. olur ŞL ön elemesi oynarız gibime geliyor.

Ben, federasyonun kimseyi desteklediğini düşünmüyorum, desteklese de büyük takımları destekler çünkü Avrupa kupalarında ancak bu büyük takımlar federasyonun istediği sonuçları alabilir.

Şampiyonluk için de, Başakşehir büyük maçları kazanan ancak küçük maçlarda hata yapan bir takım olduğunu geçen sezondan biliyoruz. Bence küçük takımlara yine töketleyecekler. Şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum.

Ben, federasyonun kimseyi desteklediğini düşünmüyorum, desteklese de büyük takımları destekler çünkü Avrupa kupalarında ancak bu büyük takımlar federasyonun istediği sonuçları alabilir.

Şampiyonluk için de, Başakşehir büyük maçları kazanan ancak küçük maçlarda hata yapan bir takım olduğunu geçen sezondan biliyoruz. Bence küçük takımlara yine töketleyecekler. Şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum.
Başak 2 sezondur şampiyonluğu son anda kaçırdı bu sefer kaçırmalarına müsaade etmezler. Ayrıca geçtiğimiz sezonlardan daha iyi kadroları var Demba Ba ve Robinho gibi oyuncuları da aldılar. 6 puanlık fark da var. Devlet büyüklerinin de ciddi şekilde destek verdiklerini biliyoruz. Bu sene ipler bizim elimizde değil ve çok zor. Eğer olur da şampiyon olursak tarihin en zorlu şampiyonluklardan biri olacak.

Her camiada her çeşit insan vardır fakat böyle genelleyerek Türkiye'nin en çirkef, en karaktersiz, şeref yoksunu camiasını değiştiremezsiniz. Kör bile görüyor bunu. fb ve diğerleri diye ayrılır. Kıskançlık, holiganlık, kin, nefret, görgüsüzlük, kendini beğenmişlik, şizofrenlik hiçbir camiada sizinki kadar olamaz.

Galatasaray, Mitroglou'nu 1.5 yıllığına kiraladığını açıkladı. Futbolcuya ödenecek ücret:

2018/19 1.5 milyon euro
2019/20 2.6 milyon euro

Marsilya'ya kiralama ücreti yok.
1.5 yıl için 5 küsür milyondan bahsediliyorken bu ücretler çok iyi.
Hayırlı olsun...

Galatasaray, Mitroglou'nu 1.5 yıllığına kiraladığını açıkladı. Futbolcuya ödenecek ücret:

2018/19 1.5 milyon euro
2019/20 2.6 milyon euro

Marsilya'ya kiralama ücreti yok.
1.5 yıl için 5 küsür milyondan bahsediliyorken bu ücretler çok iyi.
Hayırlı olsun...

Eren Derdiyok 2.1 Milyon Euro aliyordu daha adamin mac basi bonuslari felan da vardi
Serdar Azizde 2 Milyon Euro aliyordu, her galibiyet icin bide 15 bin euro

O yüzden asla Mustafa Cengiz, Dursun Özbekten kötü demedim ve demicem

Ozan Kabak: 11 M€
Rodrigues: 8 Mi€
Serdar Aziz: 2.5M€

TOPLAM: 21.5 M gelir

Diagne: 10 M€
Mitroglou: 0
Luyundama: 3 M€ (kiralık)
Marcao: 4 M€
Semih Kaya: 0

TOPLAM: 17 M€ gider

KÂR: 4.5 M€

Trezeguet için bir ihtimal daha var diyorlar. O da gelirse Dream Team'i oluşturmuş oluruz. Çünkü Trezeguet ile Diagne iyi anlaşıyorlar. Sol kanattaki Onyekuru'yu da diğer forvete koyar 4-4-2 oynarız gibi.