Marcão

Galatasarayımız 22 yaşındaki Brezilya defans oyuncusu Marcos do Nascimento Teixeira (Marcão)'yu renklerine bağladı. Oyuncumuza parçalı forma altında başarılar diliyoruz.

Hatirladigim kadariyla en son sol ayakli stoperimiz Hakan Baltaydi oda devsirme bir Stoperdi...
Yani yillar sonra sol ayakli origin bir stoper kadromuza kattik sonunda, icimde cok iyi bir his var

Sol ayaklı olması çok büyük artı. Defansta daha iyi oyun kurabiliyoruz. Bu maç özelinde beğendim ancak kesinlikle Ankaragücü test edilecek bir takım değil. Asıl sınavları Kasımpaşa, Başakşehir gibi maçlarda verecek.

Solak stoper. Dünyada nesli tükenmekte galiba bunların ne zamandır almıyorduk. Bir kaç zor maçta görmeden yorum yapmak istemiyorum.

Geldiğinden beri aslanlar gibi oynuyor. Hatta bu maçlarda MVP adayım kendisi lakin Başak, Ts gibi hücum silahları fazla olan takımlara karşı görmek lazım şu an için erken.

Gecmis donemde cok elestirdim su bu ama dun oyle bir oyun oynadi ki inanamadim. Defansta neredeyse 0 hata ile bitirdi maci, Attirdigi gol ise yok artik dedirtti. DIlerim bu sekilde devam eder.