Mustafa Cengiz

Devre arası transfer dönemi beceriksizliğin sayesinde az daha ligi veriyorduk sayın başkan. Aldığın adam kampa yetişmedi. Neyse iyi yaptın şovunu.

13 Haziran'da Mahkeme ibrasızlıkla ilgili karar verecekmiş galiba.Günlerce,aylarca seçim kararı bekledim alınmadı şimdi seçim olmaması için dua edeceğim.Umarım mahkeme ibrasızlık kararını bozar ve Mustafa Cengiz uzun yıllar yönetir Galatasaray'ı.Ne seçimlerle ilgili,ne basketbol şubesiyle ilgili umudum kalmadı,böyle 100 yıl sürer inşallah.Bundan sonra seçim zamanı gelince Cengiz tek aday girsin ve istediği kadar yönetsin,taraftarda böyle istiyordur zaten.Basketbol'da da sakın büyüme falan olmasın,her sezon % 5 küçülürsek borçlar kapanır.

Yeni dünya,yeni Galatasaray ...

Basketbol'da büyüme ne bu yönetime ne de önceki yönetimlere ne de bundan sonra olacak yönetimlere bağlı. Çünkü hiç biri büyümek istemiyor futbol dışında. Hatta bazılarının futbolda bile büyümek istemediğini düşünüyorum.

Ozan Korkut'un ne planı var? Misal oteli Galatasaray Yaşlılar Yurdu yapmak gibi orjinal fikirleri mi vardı?

Bakın Galatasaray mali olarak yardımı olabileceklerin önünü kesen bir sistem var ve kimse bunu yıkmak istemiyor ve yıkmak isteyeni ise hemen indirmek istiyorlar.

SON DAKİKA

Galatasaray'da muhalif kanat, ibrasızlık oylamasının ardından yeni bir girişimde bulunarak 'yönetimin transfer yetkisini durdurma talebi' ile mahkemeye başvuruda bulundu.

(🔗DHA)

Bu muhalefet ne yapmak istiyor?
Böyle iz'ansız bir iş olabilir mi?
Ne demek transfer yetkisini durdurma talebi?
Allah akıl fikir versin...

Böyle bir düşünce yapısı olabilir mi ya?
Fb'li mi bu adam?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190613-093606.jpg
    Screenshot_20190613-093606.jpg
    616.5 KB · Görüntüleme: 27
Koca Galatasaray’ı bu tiplerin yönetiyor olması mı yoksa 100 yıllık kulüp tarihinde dursunların bunların dönemine denk gelmemize mi üzülsem cidden bilmiyorumE8198CFC-CA82-4EAF-978A-4E9B958C9CFF.png

Forvet transferini tamamlamadan Falcao'yu bırakmayan Monaco'yu tebrik etmek gerek.

Biz Fernando'yu sattık, transfer döneminin bitmesine iki hafta kaldı ve yerini henüz dolduramadık.

Geçen seneden hala ders alınmamış.
Bakalım Fatih Hocanın sırtından daha ne kadar yol gidecekler?

Galatasaray SK: "Şirketimiz ile Pizza Pizza Türker Turistik İşletmeleri İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. arasında Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda geçerli olmak üzere 1+1 futbol sezonu için reklam sözleşmesi imzalanmıştır."

2019-20 18 Milyon TL + KDV
2020-21 20 Milyon TL + KDV

Güzel anlaşma bu ekonomik krizde.
Ülkemizde her gün bir şirket konkordato açıklıyor. Bütün şirketler reklam alanında kısıtlamaya gitmiş durumda. Bu şartlarda sadece lig ve kupa için 2 sezonda 38 milyon tl ödeyecek Terra Pizza Türkiye. Teşekkürü hak ediyorlar.
Bu arada Terra Pizza CEO'su Emre Kurtoğlu, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi mezunudur.

UltraAslan, Falcao'yu karşılarken Mustafa Cengiz tezahüratı yapıyor 😏

Cok hakki yendi cok küfür edildi ama geldigi günden bu yana iyi niyetinden bi gram süphe etmedim. Gece gündüz calistiginada adim gibi eminim. Galatasarayin parasini kendi parasiymis gibi gören ona göre harcayan yillar sonra bi baskan gördüm. Ilk Baskan oldugu zamanla ve simdikiyle fotografini kiyaslarsan adam sanki 10 yil yaslanmis gibi. Su anki kadro yillar sonra kurulan en iyi kadrolardan, Böyle devam Mustafa Baskan, Biz arkandayiz

Cok hakki yendi cok küfür edildi ama geldigi günden bu yana iyi niyetinden bi gram süphe etmedim. Gece gündüz calistiginada adim gibi eminim. Galatasarayin parasini kendi parasiymis gibi gören ona göre harcayan yillar sonra bi baskan gördüm. Ilk Baskan oldugu zamanla ve simdikiyle fotografini kiyaslarsan adam sanki 10 yil yaslanmis gibi. Su anki kadro yillar sonra kurulan en iyi kadrolardan, Böyle devam Mustafa Baskan, Biz arkandayiz

Fatih Hocam sağolsun.
Aldığı şampiyonluklar ile Mustafa Başkanı efsane hale getirdi.
İşte sadece futbol ile gidiyoruz.
Bakalım Allah yardımcımız olsun 😊

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Falcao’nun maaşının bir bölümünün NEF tarafından karşılanacağını açıkladı!

Emlak Konut, Galatasarayla yaptığı Riva - Florya protokolünü iptal etmiş.
Ne demek olduğunu izah edecek bir arkadaşımız var mı acaba?

Emlak Konut, Galatasarayla yaptığı Riva - Florya protokolünü iptal etmiş.
Ne demek olduğunu izah edecek bir arkadaşımız var mı acaba?
Ben de çok merak ettim bunu. Biz bu riva ile ilgili proje imzalandıktan sonra çok ciddi bir para aldık diye hatırlıyorum. Hatta çek kırdırılmıştı diye biliyorum. O para ne olacak şimdi. Dursun Özbek'in yaptığı hiç bir işten hayır gelmez bence çok iyi olmuş iptal edildiği ama hangi şartlarda iptal edildi önemli olan o. Şu ekonomik ortamda böyle bir projeye başlamanın bir mantığı yok çünkü.

Arkadaşlar öğrendim Galatasaray ile Emlakkonut arasında yapılan protokole göre Galatasaray’ın Florya’yı belli bir süre içerisinde teslim etmesi ön görülmüş.Maalesef protokole Kemerburgaz’ın yapılması bir şart olarak konulmamış.Emlakkonut sürenin geçmesi nedeniyle süreci başlatmış.

(via@agkiraz)

Eğer Ali’nin öğrendiği doğruysa protokole görmeden onay verenler toplanıp karşılasınlar zararı!

(via@NajaLegionis)