Fatih Terim

Antalyaspor’un bu kadar eksiği varken topu bize bırakıp defansif bir oyun oynayacağı kesinken bu kadro neden hocam ? Ligin ikinci yarısında puan kaybettiğimiz her maçı senin hatalı tercihlerin yüzünden kaybettik.Ama sen hep suçu başkalarına attın her seferinde.Bugün çıkardığın kadroyla da artık resmen tüy diktin.

"fatih terim gerçeğini türkiye ısrarla kabul etmek istemiyor. bu ligin kılcal damarlarını ve bu ülkenin genlerini bilen, bu ülkeye ait lider profili. iki değerli kişi emre hoca ve sergen hoca, her camianın yaratmak istediği fatih terim'lerdir."

"beşiktaş şampiyon olsun veya olmasın, bu sezonun teknik direktörü sergen yalçın'dır. ancak 3 sene daha şampiyon olmasa bile türkiye'nin 1 numaralı teknik direktörü de fatih terim'dir."

Mehmet Ayan

Yani anlamakta güçlük çekiyorum ben. Sezon boyu sen ona, o sana sallayıp durdunuz hep. En sonunda çıkıp ''Ben bir şey demiyorum Allah şifa versin'' deyince konu kapanıyor mu ? Herkes de Twitter'da TT yapıp ''aslan hocam, işte adamlık görün'' tarzı şeyler paylaşmış.

Yani bunu haterlık olarak yazmıyorum kesinlikle. Hatta cümlem de iki taraf için de aynı şeyi söyledim. Sadece gerçekten anlamaya çalışıyorum. Ben hocayı severim çünkü, bende yeri ayrıdır. Ama yaşanan olayları çözümleyemiyorum.

Yani anlamakta güçlük çekiyorum ben. Sezon boyu sen ona, o sana sallayıp durdunuz hep. En sonunda çıkıp ''Ben bir şey demiyorum Allah şifa versin'' deyince konu kapanıyor mu ? Herkes de Twitter'da TT yapıp ''aslan hocam, işte adamlık görün'' tarzı şeyler paylaşmış.

Allah şifa versin zaten pek konu kapatacak bir ifade değil gibi mental sağlığının yerinde olmadığı iması içeriyor gibi fiziksel sağlığına atıftan ziyade.

Allah şifa versin zaten pek konu kapatacak bir ifade değil gibi mental sağlığının yerinde olmadığı iması içeriyor gibi fiziksel sağlığına atıftan ziyade.
Maalesef bu açıklamayı yapan akıl tam da adam dövmeye Alaçati'ya giden Fatih Terim aklı. Sövse daha iyi olurdu, kızdı küfür etti derdik. Adamın bir hastalığıyla dalga geçmediği kalmıştı onu da yaptı. Evet Mustafa Cengiz saçma sapan konuştu, fakat Terim konusunda bence haklıydı. Her fırsatta salvolar yapacaksın, Başkana Yönetime giydireceksin, cevaben ne denmesini bekliyordun acaba?!. Cengiz'in açıklamalarına sadece Acil şifalar diliyorum diye cevap vermek alanen hakaret ve çok seviyesizce oldu, yediği kaba da sağolsun güzelcene bıraktı.

IMG_20210717_010806.jpg
Fatih hocanın yeni sözleşmesi 14 Temmuz'da TFF'ye bildirilmiş. Sözleşme 3 yıllıkmış. Bunun açıklaması bile yapılmadı. Şaka gibi 🤦‍♂️

Yok ya şaka filan değil. Rekabet koşulları bunu gerektiriyor:). Kusura bakma ama böyle taraftara müstahak. Böyle giderse yakında senin profil fotoğrafı değişir gibi:)

Kap açıklaması ile ilgili eleştiri yok. Resmi siteden niye açıklama yok bunu soruyoruz. Benim profilimi değiştirip değiştirmeyeceğim seni hiç ilgilendirmez Can bey. Ama senin profil resmi yapacağın bir başkanın hiç olmayacak 😀 Biliyorum üzüntün, acın bundan😅 He bu arada tekrardan geçmiş olsun 😀😅🙋‍♂️

Kap açıklaması ile ilgili eleştiri yok. Resmi siteden niye açıklama yok bunu soruyoruz. Benim profilimi değiştirip değiştirmeyeceğim seni hiç ilgilendirmez Can bey. Ama senin profil resmi yapacağın bir başkanın hiç olmayacak 😀 Biliyorum üzüntün, acın bundan😅 He bu arada tekrardan geçmiş olsun 😀😅🙋‍♂️
Hahahah böyle toy ve kolay yalan söyleyen bir başkanım olacağına olmasın daha iyi:) ben Ünal Aysalı dahi profil fotoğrafı yapmadım. Diğerlerini Başkan olarak bile görmüyorum. Bu arada benim bir acım yok ama dilinden düşürmediğine göre Başkan adaylarından birini baya takıntı yapmışsın. Allah şifa versin

Hahahah böyle toy ve kolay yalan söyleyen bir başkanım olacağına olmasın daha iyi:) ben Ünal Aysalı dahi profil fotoğrafı yapmadım. Diğerlerini Başkan olarak bile görmüyorum. Bu arada benim bir acım yok ama dilinden düşürmediğine göre Başkan adaylarından birini baya takıntı yapmışsın. Allah şifa versin

Yok takmadım yahu. Olmamasına sevindim 😀 Galatasaray için hayırlı oldu çünkü. Kulubü icraya verip sonra vermedim diyerek inkar eden ve Cemal Nalga olayına sebeb olan iş bilmez bir başkanımız olsun istemezdim çünkü. Çok şükür ki olmadı. Bu arada tekrardan geçmiş olsun 😀😅🙋‍♂️

Son düzenleme:
Yiğit Şardan biraz Adnan Polat'ın gazıyla son dakikada aday oldu ve dalga geçer gibi bir seçim süreci yürüttü. Zaten o yönetim kurulsaydı da yürümezdi diye tahmin ediyorum çünkü Yiğit Şardan uzun süre birilerin güdümünde kalabilecek biri değil. Burak Elmas Canaydın döneminden beridir birilerinin piyonluğunu yaptığından dolayı aynen devam eder. İkinci Terim döneminde kulübü mali olarak batıran transferler yapılırken kendisi futbol şubedeydi.

Bir önceki seçimde Ozan Korkut'un listesindeyken Fatih Terim'i Sportif A.Ş.'nin başına getirerek etkisizleştirme politikası izleyecekken Fatih Hoca'nın geçirdiği iki başarısız sezon sonrasında Burak Elmas'ın seçim projesi Fatih Hoca oldu.

Burak Elmas MC yönetiminde görevli olduğu sırada başka bir adayın listesinde aday olmuş bir arkadaş. İnsan en azından istifa eder de öyle aday olur. O dönem oylar bölünsün de Dursun Özbek başkan olsun mantığıyla hareket ediyormuş gibi görünen Ozan Korkut ile MC arasında bir ara birleşme görüşmeleri yapılmıştı, hatırladığım kadarıyla MC'nin ilk şartı Burak Elmas'ın dışarıda kalmasıydı.

Özbek'i ibra edip MC'yi etmemesi de unutulmayanlardan.

Geçtiğimiz sezon ceza alan Oğulcan'a lisans çıkarılırken bu sezon MC döneminde başlatılan girişimler sonucu oyuncuyla ilgili problem kalmadığı halde lisans çıkarılamaması da büyük başarı.