Burak Elmas

Basketbol için en elle tutulur vaatleri veren Burak Elmas'ın seçildiği, dolayısıyla biz Galatasaraylı basketbol severler için hayırlı olan bir seçim oldu. Umarım Burak Elmas vaatlerini gerçekleştirebilir ve başarılı olur.

Doğru ve soğukkanlı yönetilir inşallah kulüp, Fatih Terim'le mesafeyi doğru ayarlarlar umarım. 3m euro maaşında indirim ile başlayabilirler.

Kimse yıldızlar beklemiyor plânlı doğru adımlar atılsın yeter...

Yani millet olarak gerçekten bazı şeylerden vazgeçemiyoruz. Adam daha koltuğa oturmadan ilahlaştırıyor, bayılıyoruz şöyle şeylere. Yahu Mustafa Cengiz de zaferdi hani GS taraftarı için, ne çabuk unuttunuz ? Bir bırakın adam icraatlerini yapsın, ondan sonra hep beraber alkışlarız, methiyeler yazarız. Yok önce dünyaları önüne yığacağız ondan sonra beklentinin altında o da biz de ezileceğiz. Hepsini geçtim önümüzde Ali Koç gibi ülkenin en büyük yöneticilerinden biri var. Gelirse uçacağız denen, hatta bizim de tedirgin olduğumuz herif Fenerbahçe'yi 1 senede 20 yıl geriye götürdü. O yıl küfür ederek gönderdikleri Aziz seçime girse bugün Ali Koç'u geçip başkan olur. Bizim de bugün, henüz gelmeden methiyeler düzdüğümüz adama yarın sövmeyeceğimizin garantisi var mı ? Ki MC gibi bir örnekte de bunları yaşamışken...
Umarım vaatlerini gerçekleştirir ve hepimizin sevgilisi olur; ben dahil kendisinden umutlu olanları üzmez.

Vaatlerini gerçekleştiren, taraftara kulaklarını tıkamayan, modern ve akılcı bir yönetimle, liyakat ile kararlar verdiği güzel bir başkanlık süreci geçirip hepimizi sevindirmesini umuyorum. Hayırlı olur umarım, herkes gibi ben de umutluyum kendisinden.

Yani millet olarak gerçekten bazı şeylerden vazgeçemiyoruz. Adam daha koltuğa oturmadan ilahlaştırıyor, bayılıyoruz şöyle şeylere. Yahu Mustafa Cengiz de zaferdi hani GS taraftarı için, ne çabuk unuttunuz ? Bir bırakın adam icraatlerini yapsın, ondan sonra hep beraber alkışlarız, methiyeler yazarız. Yok önce dünyaları önüne yığacağız ondan sonra beklentinin altında o da biz de ezileceğiz. Hepsini geçtim önümüzde Ali Koç gibi ülkenin en büyük yöneticilerinden biri var. Gelirse uçacağız denen, hatta bizim de tedirgin olduğumuz herif Fenerbahçe'yi 1 senede 20 yıl geriye götürdü. O yıl küfür ederek gönderdikleri Aziz seçime girse bugün Ali Koç'u geçip başkan olur. Bizim de bugün, henüz gelmeden methiyeler düzdüğümüz adama yarın sövmeyeceğimizin garantisi var mı ? Ki MC gibi bir örnekte de bunları yaşamışken...
Umarım vaatlerini gerçekleştirir ve hepimizin sevgilisi olur; ben dahil kendisinden umutlu olanları üzmez.

İkisi arasında çok büyük fark var. Birbirleriyle benzetmek hiç olmaz.
Mustafa Cengiz’in herkesin desteğini almasını sağlayan ve seçilmesine sevinilmesini sağlayan rakibinin Dursun Özbek olması. Yoksa kendisinin normal şartlarda bir seçime girip kazanma ihtimali yoktu.

Burak Elmas ise tamamen verdiği sözler ve projelerle öne çıktı. Şimdi göreceğiz bunların ne kadarını gerçekleştirecek.

İkisi arasında çok büyük fark var. Birbirleriyle benzetmek hiç olmaz.
Mustafa Cengiz’in herkesin desteğini almasını sağlayan ve seçilmesine sevinilmesini sağlayan rakibinin Dursun Özbek olması. Yoksa kendisinin normal şartlarda bir seçime girip kazanma ihtimali yoktu.

Burak Elmas ise tamamen verdiği sözler ve projelerle öne çıktı. Şimdi göreceğiz bunların ne kadarını gerçekleştirecek.

Özünde böyle ama MC'yi ibra etmeme sebeplerini açıkladığı tweetin altında yazılanlar belli. Kişiye indirgeme ama çok çabuk bazı şeyler kalıplaştırışıp ona göre cephe alınıyor ya da ilahlaştırılıyor. bu genel bir problem zaten bizim adımıza. Burak Elmas 2 sene önce birilerine göre projeydi, bugün aynı kişilere göre kurtarıcı.

Burak Elmas'tan ilk beklediğim şey, söz verdiği gibi transferleri 10 günde bitirmesi. Eğer 10 günde transferleri bitirirse verdiği sözlerin devamının geleceğini ve tutarlı olduğunu görmüş olacağım. Bu sözleri verdiği için gelmesini çok istedim, tutsun ki gönül rahatlığı ile 3 sene boyunca destek olalım.

Allah muvaffak etsin, başarıları diliyorum...

Biz 19 Haziran itibari ile destegimiz ile duamiz ile seni ve yönetimini bu göreve sectik.

Bu saaten sonra söylediklerinin %80 yaparsan Büyük Baskan hepsini yaparsan Efsane Baskan olursun.

M.C gibi güc zehirlenmesi yaşamazsin umarim.

Beter ol Albayrak

Valla sosyal medyayı çok ciddiye almamak gerektiğini öğrenmek lazım. Aynı Burak Elmas’a bel altı karikatür, video ve söylemler de yine aynı mecrada yaşandı. Öyle tek taraflı olmuyor hiç bir şey.

Kimse ilahlaştırılmamalı buna katılıyorum. Herkes sevincini yaşayıp söylenenlerin takipçisi olmalı.
Dip not; sevinci yaşamak kimseyi ilahlaştırmak manası da gelmiyor

Genel olarak gençleşmeye gidilmesi taraftarıyım bu yüzden Burak Elmas'ın seçilmesine çok sevindim. Darısı futbol takımının başına ama o kısa vadede pek mümkün gözükmüyor. Vaatlerinin hepsini yapmasını da beklemiyorum gerçekçi olmak gerekirse ama diğer adaylara göre çok daha iyi hazırlanmış ve yenilikçi projelerle gelmesi bile aslında başkanlık makamına göre yaşının genç ve heyecanın yüksek olmasına bağlayabiliriz. Umarım basketbol ile alakalı fikirlerini hayata geçirebilir.

İnşallah önce başkanın kendisi olmasını sonra da vaadlerini gerçekleştirmesini temenni ederim 67 yaşındaki Hamacıoğluna yaşlı,dinazor vs denilen ortamda 67 yaşında başka biri de fakto başkan olursa epey trajikomik olur. Vaadler bağlamında bakarsak en azından kısa vadede basketbol takımının oyuncu bütçesinin 3 milyon dolara çıkmasını beklemek çok uçuk olmaz sanırım.

İnşallah önce başkanın kendisi olmasını sonra da vaadlerini gerçekleştirmesini temenni ederim 67 yaşındaki Hamacıoğluna yaşlı,dinazor vs denilen ortamda 67 yaşında başka biri de fakto başkan olursa epey trajikomik olur. Vaadler bağlamında bakarsak en azından kısa vadede basketbol takımının oyuncu bütçesinin 3 milyon dolara çıkmasını beklemek çok uçuk olmaz sanırım.
Iyi tarafından bakarsak Terim'in mobbing yapması halinde arkasında Süren olacak. Bunu olumlu anlamda da kullanabilir.

Yoksa Süren'in zamanında gerekli uzatmaları yapmayarak oyuncuların elden kaçmasında, AIG denen şirketin bizi soymasında, stadyum maketine milyon dolarlar verilmesi vb. birçok ihmali vardı. Ayrıntıcı ve soğukkanlı bir yönetim gösterir umarım Burak Elmas.