#61 Göksenin Köksal

Anlamadığınız şey şu. YERLİ OYUNCU BULMAK ZOR! Yukarda Doğuş yazmış arkadaş yeni kontratı en az 4 milyon olur seneye onun. Can ile Ege'yi kaybettik herkes göbek attı şimdi keşke kalsalardı diyor herkes!!!

Darüşafaka'nın, Bursa'nın ve Karşıyaka'nın bütçesi bizden ne kadar fazla. Gerçekten bilmediğimden soruyorum.

Son donemlerin en maliyetli turk oyuncusu kendisi. Parayi alana degil verene bakmak lazim. Bana da verseler alirim.
Kendisinden beklentim fabrika ayarlarina donmesidir.
Kumede kalma durumuna dusmemiz de bu oyuncu ve koc kadrosu ile oldu ona da dikkat etmek lazim. Bu guzel birseyse her sene bastan yenilip sonra kumede kaldik diye sevinelim.

Son donemlerin en maliyetli turk oyuncusu kendisi. Parayi alana degil verene bakmak lazim. Bana da verseler alirim.
Kendisinden beklentim fabrika ayarlarina donmesidir.
Kumede kalma durumuna dusmemiz de bu oyuncu ve koc kadrosu ile oldu ona da dikkat etmek lazim. Bu guzel birseyse her sene bastan yenilip sonra kumede kaldik diye sevinelim.
Geçmişten kalan alacakları sürekli bir sonraki kontratına eklendiği için sözleşmesi hep yüksek görünüyordu. Kabahati ne burda? Ege Arar da gitsin diyordu herkes, sonra geçen sezon neden gönderdik diye ağladı çoğu.

2 aydır soruyorum ama şaka gibi de görünüyor olabilir. Bu adama 2 yıllık garanti kontratı veren Ekrem Hoca mı yoksa Zeynepgül Ene olayı gibi torpil mi var ? Bu adamın aldığı para artık harama giriyor. Yaptığı mesleğe dair 1 tane vasfı yok ama millet açlıktan kırılırken trilyonları cebine indiriyor. Kim ya bu adamı 11 senedir koruyan ?

Göksenin’in, bu kadar kötü bir seviyeye gelmesinde zamanında şut stilini değiştirmesini söylemeyen tüm antrenörlerinin de payı var. Resmen gülle atıyor potaya. Bu kadar kötü şut stili olamaz.
NBA’de belli yaşa gelipte şut stilini değiştirip, serbest atış yüzdesini yükselten oyuncular var.
Gerçekten inanılmaz bu şut stilini geliştirmemiş olması.