Müge Erdem

Kadın Basketbol şubesinin temel taşı ve kadın basketbolun en iyi insanı Müge Abla'ya yapılan ödül gibi gösterilen ama a takımdan altyapıya gönderilmesi kabul edilemez. Galatasaray birilerinin tepeden geldiği yer olmamalıdır.

a0956cf2640144a1bb3017aa519f7eab.jpeg

Müge Hanım bu görev için yetersiz görülmüş olabilir, son yıllarda yaşadığımız oyuncu problemlerinde payı ne kadar bilmiyorum ama dışarıdan bakıldığında oyuncularla ve genel olarak gençlerle ilişkileri olumlu, takımın sevilen ablası durumunda ancak bu görev için soru işareti bir isim olarak görünüyordu. Bu nedenle kulüp içinde daha yararlı olabileceği bir pozisyona kaydırılmış. Zeynepgül Ene'nin pozisyonu Müge Hanım'la aynı değil, erkek takımındaki Kerem Tunçeri'nin pozisyonuna eşdeğer benim anladığım. Müge Hanım'ın yerineyse Alper Okumuş terfi ettirilmiş.

Müge Hanım bu görev için yetersiz görülmüş olabilir, son yıllarda yaşadığımız oyuncu problemlerinde payı ne kadar bilmiyorum ama dışarıdan bakıldığında oyuncularla ve genel olarak gençlerle ilişkileri olumlu, takımın sevilen ablası durumunda ancak bu görev için soru işareti bir isim olarak görünüyordu. Bu nedenle kulüp içinde daha yararlı olabileceği bir pozisyona kaydırılmış. Zeynepgül Ene'nin pozisyonu Müge Hanım'la aynı değil, erkek takımındaki Kerem Tunçeri'nin pozisyonuna eşdeğer benim anladığım. Müge Hanım'ın yerineyse Alper Okumuş terfi ettirilmiş.
Uzun yıllardır çok fazla emek harcamış biri hakkında yetersiz görülmüş ve bu görev için soru işareti kelimeleri Müge Abla için kullanılamaz bile. Kol kırılır yen içinde kalır Galatasaray ahlakıyla Galatasaray'ı kusursuz bir şekilde temsil eden ve mesai saatinden fazlasını harcayan biri. Çıkan sorunları yönetime bile aksetmeden halleden biri. 17 yıl sonunda X kişi geldi hadi sen şu göreve denilemez.

Müge Hanım'ın yerine gelen Alper Okumuş, Turgay Zeytingöz'ün Banvit'te beraber çalıştığı biriymiş. Bence Müge Erdem olsa da olur olmasa da olur bu kadar kutsallanacak bir isim olarak görmüyorum benim problemim daha çok Zeynepgül Ene'nin göreve getirilmesi.

Müge Hanım'la merhaba merhabadan fazla bir iletişimim olmadı ama göründüğü kadarıyla pozitif ve oyuncularla arası iyi bir isim. Hangi kararda ne kadar etkisi var bilmiyorum ama Final eight ev sahipliği rezaletimizden tutun, Kizer olayına, geçen sene kaçan yabancılardan, Merve Uygül saçmalığına kadar bu şube son yıllarda çok kötü yönetildi.

Kadın Basketbol şubesinin temel taşı ve kadın basketbolun en iyi insanı Müge Abla'ya yapılan ödül gibi gösterilen ama a takımdan altyapıya gönderilmesi kabul edilemez. Galatasaray birilerinin tepeden geldiği yer olmamalıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 1479
Ne alaka iyi kötü bu kulübe bir hizmet verdi yıllardır, şimdi tecrübesini gençlere yansıtmaya çalışacak doğru adım ama Zeynepgül Ene doğru isim olduğu konusunda benimde şüphelerim yok değil..