Melo Trimble

Menajerinin ciddi pazarlama çalışması da var. Çok iyi oynadı, evet ama ne hikmetse maçta Purcell ve Bost'tan sonraki 3. en verimli oyuncu olmasına rağmen dış sitelerin maçla ilgili yorumlarında ön planda kendisi var.

Menajeri oyuncuyu çıkarmayı kafasına koymuş gibi geldi bana. Umuyorum ki iyi kötü bir bonservis karşılığında Euroleague çıkış hakkını koydurmuşuzdur

Bi yerde gördüm inşallah doğru değildir devre arasına kadar THY takımlarından teklif gelirse çıkış opsiyonu varmış inşallah gitmez.

Arroyo'dan sonra ilk defa bu kadar iyi bi oyun kurucumuz oldu. Oyun sitili de bir o kadar benziyor.

Eurolig çıkış maddesi konulduysa sözleşmesine kötü bir sözleşme yapılmış demektir. Sezon ortasında Trimble gibi bir oyuncunun yerini nasıl dolduracaksın? Galatasarayın artık bu kafalardan kurtulup Eurolig'e oyuncu göndermekle övünmekten vazgeçmesi lazım. Yenilmez armada eurolig vizyonu diyorsun 2 milyona takım kuruyorsun üstüne en iyi oyuncunu belki de sezon ortasında kaybedeceksin. Umarım takımda kalır ve kendisini izlemeye devam ederiz.

Eurolig çıkış maddesi konulduysa sözleşmesine kötü bir sözleşme yapılmış demektir. Sezon ortasında Trimble gibi bir oyuncunun yerini nasıl dolduracaksın? Galatasarayın artık bu kafalardan kurtulup Eurolig'e oyuncu göndermekle övünmekten vazgeçmesi lazım. Yenilmez armada eurolig vizyonu diyorsun 2 milyona takım kuruyorsun üstüne en iyi oyuncunu belki de sezon ortasında kaybedeceksin. Umarım takımda kalır ve kendisini izlemeye devam ederiz.

Zaaten vazgeçmiştik, Baskonia olmayınca yeniden ihtimal oldu.

Devre arası Melo gider, yerine Kenan Sipahi gelirse;
işte o zaman inanırım yönetimin vizyonuna.

Zaaten vazgeçmiştik, Baskonia olmayınca yeniden ihtimal oldu.
Yine de kötü anlaşma bence. Giderse yerini doldurmak kolay olmaz ve bu gibi bütçelerde bir oyuncu çok oyuncudur çoğu zaman. Bütçen bu seviyelerde olursa böyle anlaşmalara mahkum olabilirsin o ayrı tartışma konusu ama zaten bütçe bu seviyelerde olmamalıydı en başta. iki milyon dolarlık yenilmez Armada olmaz:) umarım gitmez diyelim

Kimse kapmadan gerekirse zam yapın önümüzdeki sene için de yeni sözleşmeye imza atın. Uyuma yönetim!

Her sezon sil-baştan kadro kurulmasından ciddi derecede bunaldık artık.Eğer başkanın gelmeden önce dediği gibi zaman içerisinde yüksek hedeflerimiz olacaksa,önümüzdeki sezon olmazsa olmaz diyeceğimiz ilk oyuncu Melo'dur.2.side Purcell'dir.

Umarim yanilirim ama 2 3 hafta icinde ya Fenerbahce ya da baska bir Euroleague takimina gidecek gibi duruyor.Macon’un,Chris Jones’un falan show yaptigini goren takimlar Melo’yu kacirmaz.Ben Fb’ye gidecegini dusunuyorum.Umarim yanilirim ve bizimle kalir.

Yeni yönetim ve NEF'in basketbola verdiği değeri gösterecek oyuncu. Ayrılmasına izin verilirse bir daha hiç hikaye anlatmasınlar.
Aynen öyle olay budur. Öyle yenilmez Armada eurolig vizyonu demekle filan olmuyor bu işler. Söylemle eylemin ayrıldığı kritik noktalar böyle noktalar. Yoksa sabaha kadar yenilmez Armada eurolig vizyonu der dururum birileri de inanır mutlaka.

300k euroymuş çıkışı. Maaşının da takımın en çok kazananı olduğu düşünüldüğünde olası bir transferinde 600k-700 k dolar civarı takımın elinde para kalacak. Sezonun çeyreği geride kaldı, bu paraya üst düzey guard transferi yapabiliriz. Sorun o üst düzey kısayı bulabilmek olur, yoksa iyi bir miktar elimizde olacak