BSL 12. Hafta | Galatasaray Nef - Fenerbahçe Beko

Ben olaya daha farklı bakıyorum. Transfer gerekiyorsa ve koç dominant davranıp o transferi yaptırıyorsa bu koçun başarısıdır. Yönetimin görevi de sezonda iki takım kurulmasını engellemek planlamanın en baştan iyi yapılmasını sağlamaktır. Bugün transfer gerektiği halde transfer yaptıramıyorsa bu net olarak Ekrem Memnun için eksi yazar. Ataman bu işleri iyi yapıyordu zaten günün sonunda bu yaptırım gücünü isminden ve başarılarından alıyor. Başarının devamlılığını sağlamak için de gerektiğinde transfer yaptırmak zorunda.

Şu sezon tek yapılacak şey bir tane uzun alıp geçmek başka bir şeye gerek yok ya. Ekrem Memnun için niye eksi yazsın abi başkan orda yönetici orda yönetim orda

En basitinden Erick Mccolluma sadece ligde oynasın diye 400-500 bin dolar para ödedik. Fitipaldoyu sırf arkadaşı tavsiye etti diye aldı kaldı ki efesin baş antrenörü beni ilgilendirmiyor. Benim bahsettiğim şey belli hala kaç sene geçmiş ergin onu yaptı bunu yaptı anlatıyorsun o efeste mutlu biz burda mutluyuz. Bulunduğu yerden mutlu olmayan varsa taraf değiştirmek serbest. Son senesinde yapılan kontratları bedavaya verilen paraları tartılaşacak değilim. Bir oyuncudan bir ayda vazgeçen de ben değildim her neyse.

bu arada o takımdan Arroyo hariç kimse kaçmadı. Furkan Nba’e gitti. Alex, Ian, Jawai Nolan Aradori Pocius bunların hepsini biz yolladık. Kimsenin aklıyla alay etmeye gerek yok.

Lütfen laf kalabalığı yapmadan bahsettiğin aynı sezon ortası yaptığımız 5 transferi sayar mısın?

Son düzenleme:
Şu sezon tek yapılacak şey bir tane uzun alıp geçmek başka bir şeye gerek yok ya. Ekrem Memnun için niye eksi yazsın abi başkan orda yönetici orda yönetim orda
Başkan yönetici zaten umutsuz vaka. Onlardan herhangi bir beklentim yok. Niye Ekrem hocaya eksi yazar bence fazla yumuşak kalıyor bazı konularda.
Hepimiz biliyoruz ki bu takımın koçu şu anda Ergin Ataman ya da Oktay Mahmuti olsaydı o transfer bir şekilde yapılırdı.
Ekrem Hocayı seviyorum ama saha içine olan etkisi de oldukça sınırlı. Birçok pozisyonda bizim gibi izliyor o da.

Başkan yönetici zaten umutsuz vaka. Onlardan herhangi bir beklentim yok. Niye Ekrem hocaya eksi yazar bence fazla yumuşak kalıyor bazı konularda.
Hepimiz biliyoruz ki bu takımın koçu şu anda Ergin Ataman ya da Oktay Mahmuti olsaydı o transfer bir şekilde yapılırdı.
Ekrem Hocayı seviyorum ama saha içine olan etkisi de oldukça sınırlı. Birçok pozisyonda bizim gibi izliyor o da.

Topsakal'ın Ataman'ı gönderme sebebi Ataman'ın rekabetçi kalma isteğiydi zaten. Ataman'ın taraftarla arası bozulduğu anda fişi çekti, yerine kendisini yormayacak bir antrenör getirdi Topksakal, akıllı adam

Memnun da tam Topsakallık antrenör, garibime ne versen tamam diyor, ısırmıyor