2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Okan hoca geldiğine göre transferleri yavaş yavaş yapmamız lazım.

Yerli Kaleci ( Okan kocuk 11 oynarsa gerek yok)
Sağ Bek
Yerli Sağ Bek
Stoper
Yerli Stoper
3 Orta Saha
Sol Kanat
Forvet ( mohammedin kamp performansı iyise gerek yok)

Şuan bana göre transfer yapılması gereken yerler. Kerem+Marcao satışı ve Boey,Omar,Aytaç,Alparslan,Cicaldau,Morutan,Luyindama,Emre Taşdemir,Ozornwafor,Oğulcan,Sekidika,Gomis ile yollar ayrılmalı

Son düzenleme:
Elinize saglik. Yapilmasi gereken o kadar cok hamle var ki yazmaya usendim valla.
Herkesi satip sil bastan takim kursak bile olur.

Bana göre Okan Buruk hiç hak etmiyor.
hak edenler listesi yapmaya gerek yok.
Mevcut durumda okan buruk GS hocası oldu . Ben bunu hiç doğru bulmadığı belirttim. Doğru bulanlar hayrını görsün.
Yani laf olsun diye o haketmiyor bu haketmiyor diye ahkam kesiyorsunuz ama iş çözüm önerisine gelince ses yok. Keşke şu şanlı Galatasarayımıza yakışacak hoca listesini görsekte aydınlansak.

Ne vereceği belli olmayan yabancı bir teknik direktör yerine okan burak şu şartlarda mantıklı hamle. yabancı hoca gelse ciddi paralar harcatırdı ki transferde artık oyuncu satmadan veya başarılar kazanmadan ciddi paralar harcama gibi olayımız olmamalı.

Okan geleceğine Torrent'in devam etmesini yeğlerim. Hayatta kupadan daha değerli şeyler var.

Şampiyon yapacak deseler rezil Emre Bello’yu bile sindirebilecek bir taraftar profili oluştuğu için, kimin geldiği çok da umrumda değil. Dursun Ö. yönetimi zaten destekleyeceğim bir oluşum değil. Ne yaparlarsa yapsınlar.

Yani laf olsun diye o haketmiyor bu haketmiyor diye ahkam kesiyorsunuz ama iş çözüm önerisine gelince ses yok. Keşke şu şanlı Galatasarayımıza yakışacak hoca listesini görsekte aydınlansak.
algılamakta neden zorlanıyorsunuz ?
bizim altyapıdan yetişip , fenerli emre ile intere , klube 1 tl kazandırmadan giden , bir adam GS da hoca olarak görmek istemiyorum.
zaten hocalık kariyeride bize uygun değil.
hoca listesi hazırlamak yada vermek durumunda değilim.
okan buruk denen kişiyi hoca olarak kabul etmiyorum , GS başında. en basit taraftar olarak bunu dile getiriyorum.
ha yönetim böyle karar almış , sonuçta bizim ne etkimiz var. onlar karar verir , onlar klubu batırır ama hep destek beklerler taraftardan.

Okan ya da x bir futbolcu kulüpten aldığı emeğin karşılığını sahada vermişse kuralların ona tanıdığı hakla bonservisini alıp ayrılabilir.
Bunda bir sorun görmüyorum.

Okan özeline gelince; karşılığını sahada fazlasıyla vermiş bir futbolcu.

Onun dışında inşallah başarılı olur. Bu zamana kadar gittiği takımlarda oynattığı futbolu her zaman beğendim. İnşallah aynı şekilde burada da pozitif futbolunu oynatmayı başarır.

algılamakta neden zorlanıyorsunuz ?
bizim altyapıdan yetişip , fenerli emre ile intere , klube 1 tl kazandırmadan giden , bir adam GS da hoca olarak görmek istemiyorum.
zaten hocalık kariyeride bize uygun değil.
hoca listesi hazırlamak yada vermek durumunda değilim.
okan buruk denen kişiyi hoca olarak kabul etmiyorum , GS başında. en basit taraftar olarak bunu dile getiriyorum.
ha yönetim böyle karar almış , sonuçta bizim ne etkimiz var. onlar karar verir , onlar klubu batırır ama hep destek beklerler taraftardan.
Benim sorum zaten Okan'la alakalı değil, teknik direktörlük kariyerinin bize uygun olduğunu sabaha kadar tartışabilirimde neyse. Liste açıklamak zorunda değilsiniz evet ama en azından hoca profili vardır kafanızda. Buna cevap vermek bu kadar zor olmamalı belki o ismi veya hoca kriterini görünce benim de fikrim değişecek.

Okan buruk şampiyon hoca diye tanımlanıyor ya o sene başakşehir'in nasıl şampiyon yapıldığını çevrenizde ligi o dönem de yakından takip ettiğini düşündüğünüz objektif isimlere bir sorun bakalım ne diyecekler.13 mayıs 2001 galatasaray ankaragücü maçında ali sami yen'de olan biri olarak benim için sonsuza kadar en büyük hainler listesinde ilk 3'te yer alacaktır.

Okan buruk şampiyon hoca diye tanımlanıyor ya o sene başakşehir'in nasıl şampiyon yapıldığını çevrenizde ligi o dönem de yakından takip ettiğini düşündüğünüz objektif isimlere bir sorun bakalım ne diyecekler.13 mayıs 2001 galatasaray ankaragücü maçında ali sami yen'de olan biri olarak benim için sonsuza kadar en büyük hainler listesinde ilk 3'te yer alacaktır.
Neyse ki senin ne düşündüğün umrumuzda değil :) Kendi kininde boğulmaya devam et.

Objektif 😀 Rakip takım taraftarları bir kere de demiyor ki şampiyon olan takım hakketti. Gayet hakederek şampiyon oldu Başakşehir. O sezon büyükler Avrupa'da rezil olurkan hatta Ts bile bile elenmek için yedek kadro ile çıkarken Başakşehir Roma, Gladcbach lı gruptan lider çıkıp çeyrek final yaptılar. Doğru düzgün seyircisi olmayan takımla 3-1 yenildiği maçın rövanşında turu çevirdi Sporting e karşı. Aynı şekilde ligi de götürüp şampiyon oldular. Üstelik başakşehir gibi kültürü olmayan bir önceki sezon son maçta şampiyonluk kaybeden yaşlı bir takımı ayağa kaldırıp başardı bunu. Biz ise 10 kişi kalmış lig sonuncusuna 2-0 dan puan kaybetmiş bir takımdık, 7 hafta üst üste maç kazandık diye şampiyonluğu haketmiş olmadık pandemi sonrası 1 tane galibiyetmizi var 10 küsur maçta. 2000 de basıp giden sonrasında Lucescu'yu zorla gönderip geri gelen Terim konuşulmaz ama. Okan 2 şampiyonluk alsın yeni imparator olur gözünüzde adım gibide eminim böyle olacağından.

Terim terim diye bağıranların son 3 sezondan haberi yok sanırım. Terim efsanemizdir ama eski terim değildir. Devamlı adının galatasaray ile anılması da kulübe artık zarar vermektedir. Yeni isimler şarttı, şu şartlarda Okan hocada mantıklı bir hamle. Diğer mantıklı hamlede Nuri şahindi. İyi bir yabancı hoca getirmek çok zor. Hem ekonomik hem de ligin kalitesini düşündüğümüzde.

Ben de mactaydim evet boş yere kırmızı görmüştü ama bir macla hain ilan ettiğin adam onlarca mac da süper top oynamıştır.Gs tarihinin son 30 yılda e iyi birkaç orta saha oyuncusundan biridir.