06-07 Beko Basketbol Ligi Şampiyonu GALATASARAY!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Bu bir İNANÇ topiğidir UĞUR topiğidir.
Biz takımımıza destek olalım sonuna kadar yanlarında olalım ve onlara ŞAMPİYONLUK inancımızı aşılayalım eminim onlarda bize ŞAMPİYONLUK hediye edecektir!
HAYDİ YENİLMEZ ARMADA ŞAMPİYON'LUK İSTİYORUZ :atki :atki :atki

redsong' Alıntı:
Bu bir İNANÇ topiğidir UĞUR topiğidir.
Biz takımımıza destek olalım sonuna kadar yanlarında olalım ve onlara ŞAMPİYONLUK inancımızı aşılayalım eminim onlarda bize ŞAMPİYONLUK hediye edecektir!
HAYDİ YENİLMEZ ARMADA ŞAMPİYON'LUK İSTİYORUZ :atki :atki :atki

Biraz erken değil mi sence :?

ARdaQue' Alıntı:
geçen sezon futbol maçlarında böyle bir pankart vardı ilk maçtan son maça kadar ve bir ara şampiyonluk hayaldi ama o pankart hep vardı....
ŞAMPİYON olmamak önemli değil...
BİZ İNANALIM BU MOTİVASYONU SAĞLAYALIM GERİSİ GELECEKTİR!!

ARdaQue' Alıntı:
geçen sezon futbol maçlarında böyle bir pankart vardı ilk maçtan son maça kadar ve bir ara şampiyonluk hayaldi ama o pankart hep vardı....
ŞAMPİYON olmamak önemli değil...
BİZ İNANALIM BU MOTİVASYONU SAĞLAYALIM GERİSİ GELECEKTİR!!
Kaldıki son zamanlarda hiç bu kadar iyi bir kadromuz olmamıştı neden şampiyon olmayalım bence efes-ülker fener kadar şanslıyız eksik olan tek şey inancımız....

bence yabancı oyuncularımız fitch biraz ayak uydurursa nedn olmasın yerli oyuncularımzın kalitesi tartısılmaz yabancılarla iyi bir sekilde yogrulursa ben inanıyorum en azından final beklerim
:atki :atki

ben bu topiği basketboldan çok iyi anladığım için olayın kompetanı olduğum için açmadım...
önce takımıma inandığım sonrada uğur olması için açtım...
ayrıca bu sene iyi oyuncularımız iyi bir hocamız iyi bir salonumuz var sanırım para sorunuda yaşanmayacak bizde destek olursak inanırsak neden şampiyon olamayalım!!
illa çok pohpohlanan çok para harcayanmı şampiyon olacak o zaman ŞAMPİYONLAR LİGİNİ her sene real madrid alırdı....
BİZ TAKIMIMIZA İNANALIM VE DESTEK OLALIM GERİSİ GELECEKTİR..

Ne basketbol futboldaki gibi büyük süprizlere açık bir spor, ne de bizim basketbol şubemiz futbol şubesi gibi büyük paralar harcanan bir şube.

redsong arkadas bence cok dogru bi konu acmısss simdiden inanırsak neden olmasınn bence imkansız bisey degill ve bana sorarsanız telekomdan daha iyi bi kadromuz var biraz cabala bence cok iyi bir yerlere gelecezz ve yabancılarr tamamı ayak uydurursa ozellikle mcgowen eminim suan kimse onu begenmiodur ama bence cok iyi bir adam biraz sureler cok cok iyi olcakktır fitch de elimiz de tutarsak holam ve mitcheall zaten performans vercektirr turklerde kaliteli nie olmasın hayal degill hatırlarsanız gecen sene efesi yenmek hayaldi yendikk bu nie olmasın evet zor ama yapabiliriz biz yeter ki destegimizi esirgemeyelimm tribun nasıl olurr gosstereliimm

Bence GALATASARAY sımdıden bızler ıcın sampyon olmustur tesekkur edeıyoruz ...
Caba var Inanc var mucadele var GERCEK SAMPIONLUK BU

Normalde böyle şeylere karşıyım ama geçen seneden sonra herşeye açığım.

Galatasarayın olduğu her yerde başarı adı yanında yürür...

sampiynluk değilde ilk dort ve seneye Avrupa kupalarına katılmak daha realist bir yaklşım

Özyer: "Hedef ilk dört"
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Murat Özyer, yeni kurulan bir takım olarak hedeflerinin lig sonunda ilk 4'e girmek olduğunu söyledi.

Özyer, yaptığı açıklamada, böyle bir hedefin yeni bir takım için zor olduğunu ifade ederek, ''Bu sezon ilk 4'e girmeyi hedef olarak koyduk. Önümüzdeki sezon da Galatasaray ile Avrupa Kupası'nda mücadele etmek istiyoruz'' dedi.

Ligdeki takımların büyük çoğunluğunun yabancı oyuncularını kadrolarına kısa zaman önce dahil etmesinin, takım organizasyonlarına etki yaptığını dile getiren Murat Özyer, ''Bu nedenle kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Bu sezon ligin nasıl bir gidişata sahne olduğunu kestiremiyorum. Bunu kendi takımımda da görüyorum. İnişli çıkışlı oyunlar oluyor'' diye konuştu.

Özyer, farklı sponsorların ligdeki takımlara destek vermesinin ve ligin isminin değerinin ortaya çıkmasının sevindirici gelişmeler olduğunu da kaydederken, bu sponsorlukların karşılığını iyi ve kaliteli basketbol ortaya koyarak vermelerinin gerektiğini anlattı.

Bu sene çok zor geçecek basket maçları kim olacağı tam olarak belli olmaz

Red Song topicini neden açtıgını belirtti;arkadaşlar hala yavaş gitmek peşindeler.Galatasaray'ın bu sene play-off'a kalması yüksek bir olasılıktır.

Play-offta kendimizden bi derece üst gördüğümüz takımlar FBÜlker ve Efes Pilsen.Diğer takımlar ya bizden kötüler ya da bizim kadar iyiler.

Play-offta FbÜlker maçlarını sahaya bir şey atmadan fenere sahayı dar ederek kazanabiliriz.Bunun olanaksız oldugunu düşünmüyorum.Karşıyaka az kaldı başarıyordu.

İşte benim tek sorunum Efes Pilsen.. :roll: Düşünsenize play-off ta Fbülker Efes'i elesin.O zaman Fb ile baş başa kalırız.

Yani komplom play-offlarda başlıyor.

ŞAMPİYON GALATASARAY!(without Cafe Crown) :eek:key