10.02.2008 İdmandan Görüntüler

Bugün Migros maçından sonra erkek takımımızın idmanı vardı. Hem uzun zamandır izlememem hem de yeni transfer nedeniyle izlemek istedik. Sağolsun Murat hocamız müsadee gösterdi. Yeniden teşekkürler kendisine.

Öncelikle herkesin beklediği konu Britton J.

britton1.jpg

britton2.jpg

Kesinlikle maçta çok merak ettiğim bir oyuncu olacak. Statik şutör olarak görülüyor. Uzun boyununda avantajıyla düz şut atıyor. Bu arada Cemalden dahi uzun :) Ama bacakları ve fizği çok ince. Rotasyon konusu cidden çok karışıcak. 3 numara oynar mı soruları yine maça kalacaktır çünkü savunmasına bağlı herşey. Rahatlıkla hücumda oynar. Yüzdesinide tutturursa başarılı olacaktır. Pas yeteneği var gibi göründü bana. Oldukça yüksekten top alıp bitirebiliyor. Smaç konusunda ilgin smaçlar izliyebiliriz.

Takım idman öncesi...

idman1.jpg

Tecrübe konuşuyor.. :)

idman2.jpg

Cenk idman öncesi..

idman3.jpg

Fatih bloklara devam...

idman4.jpg

Cüneyt idmandan sonra çcouğuyla..

idman5.jpg

Bir taraftar idmana cheesecake getirmişti..Teşekkür ederiz biz de nasiplendik :)

idman6.jpg

Gökçe muradına sayemde kavuşur..

idman7.jpg

İdmandan notlar geçmek gerekirse çok fazla detaya girmeden,
Cüneyt'in kaptanlığı idmanda kendini fazlasıyla belli ediyor. Cüneytin tek başına takımı koşturup şut atmasının set olduğunu farkettik.(galiba) :)
Yüksek tempoda bir idman geçirdik. Kondisyon olarak iyi durumda görünüyor takım.
Hüseyin ve Tufan idmandaydı. Hüseyin de Tufan da iyi göründü. Tufan kesinlikle basketbolu özlemiş. Idmanda bile izlemek zevkliydi :)
Onun dışında küçük sakatlıklar var oyuncularda önemli olmayan.
Genç takımdan Nusrette idmana çıktı. Yada Batug. Bilmiyorum ama genç takımdan olduğunu biliyorum.

Sonuç olarak takımdaki arkadaşlıkta istekte üst düzeyde. Karşıyaka ve Asvel maçı için görüntü son derece güzel.

Yeniden hocamıza ve Mert UYGUÇ a teşekkürler.

Görüntülerin forumda yer almasında emeği geçen herkese teşekkürler. Bu arada idmanda Brittonun üç numara savunup savunamayağı konusunda hiç done yok mu idi yada bu konuyu teknik ekipten birileri ile konuşma fırsatınız oldu mu ( olmadı sanırım ama sorayım içimde kalmasın )

Teknik ekiple bunu konuşmanın pek anlamı yoktu açıkçası. O yüzden sormadım. Ama idman maçında 4 oynadı sürekli. Çok sıkı bir zorlama da olmadı o yüzden gösterge olamaz hiç bir şekilde.

Murat İnal' Alıntı:
Teknik ekiple bunu konuşmanın pek anlamı yoktu açıkçası. O yüzden sormadım. Ama idman maçında 4 oynadı sürekli. Çok sıkı bir zorlama da olmadı o yüzden gösterge olamaz hiç bir şekilde.

Teşekkür ederim tekrar açıklama için ama sanırım üç oynuyacak olsa üç numarada da görürdünüz idmanda :(

Murat İnal' Alıntı:
Idmanda Gaines yoktu onla da alakalı olabilir. Hemen panik yapmamak gerekiyor. Savunması belirler dediğim gibi.

Yapım böyle ne yapayım gecenin bir yarısı emek vermişsiniz sağolun tekrar

Murat Abi resmi siteden baktım genç takımda batug diye bir eleman yokmuş.Nusret ise G-10 turnuvasında en iyi pivot ödülünü aldı.Ben de sezon başında bir hazırlık maçımızı izlemiş,oyununu çok beğenmiştim.Umarım gelişimi devam eder ve uzun yıllar sonra A Takım'da altyapıdan bir oyuncuyu ciddi süreler alırken izleriz.

Böyle şeyler konuşmak çok yersiz ama-bir arkadaşım söylemişti(eskiden altyapılarda oynayan),Nusret Fenerliymiş galiba ama önemli olan profesyonelliği tabiki.İnşallah faydalı olur,sanırım altyapıdaki şu an en potansiyelli oyuncumuz.Başarılarının devamı dileğiyle...

Evet,Nusret oluyor.Sağlam fiziği var.Altyapı böülümne yazmıştım bir şeyler.Düzgün maçlarımız başlasın,takip etmeye çalışacağım.Sanırım guard Fırat'la birlikte takımın en etkili iki oyuncusunda biri.

Hmmm idmanda da Nusret olabilir demişti Gökçe ama yapılan benzetme ve pivot özelliiği nedeniyle yok canım demiştik. Bir anca önce pivot oynamayı bırakmalı bu durumda bana göre.

O zaman özür dilerim,benim Gökçe'ye tanımım yüzünden yanılmışsınız sanırım.Gökçe'yle bu oyuncu üzerine konuşmuştum biraz.Aslında pivottan çok 4 numara gibi.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
O zaman özür dilerim,benim Gökçe'ye tanımım yüzünden yanılmışsınız sanırım.Gökçe'yle bu oyuncu üzerine konuşmuştum biraz.Aslında pivottan çok 4 numara gibi.
Emre sen bana javtokas'ı andırıyor demedin mi olum.Tamam fizik filan iyi de arkadaşımızda Javtokas kamyon kadar geniş be abi. :)

Neyse güzel bir idmandı.Çekilen resmi beğenmedim ama kendimi hiç beğenmedim.Yüzü neden böyle şişiyor anlamıyorum. :) Hocamıza da çok teşekkürler bize böyle bir imkan verdiği için.

Bu arada Johsen'ın idmanda ki hırsı azmi görülmeye değerdi.Dışarıdan da pek kaçırmadı desem yeridir özellikle Murat abi kısa süreşiğine içeri gidince. :)

gaines bugünkü idmana çıkar bi problem yok
dee ile beraber izinlilerdi

bu arada idmana ben çıkmış gibiyim ya sanki her yerim agrıyo
cheesecakei getiren abiyede tesekkürler :)

murat çok laf söyledi ama ben begendim yeni yabancıyı
cenk cok durgun geldi bana idmanda da söyledim

ama takımın ortamı çok güzel iyi çalışıyoruz
güzel günler devam edicek..

tufan bomba gibi dönücek sinyali verdi
hüseyin de kafkafa hazır olur tamamen

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":10v7w8e2]O zaman özür dilerim,benim Gökçe'ye tanımım yüzünden yanılmışsınız sanırım.Gökçe'yle bu oyuncu üzerine konuşmuştum biraz.Aslında pivottan çok 4 numara gibi.
Emre sen bana javtokas'ı andırıyor demedin mi olum.Tamam fizik filan iyi de arkadaşımızda Javtokas kamyon kadar geniş be abi. :)

Neyse güzel bir idmandı.Çekilen resmi beğenmedim ama kendimi hiç beğenmedim.Yüzü neden böyle şişiyor anlamıyorum. :) Hocamıza da çok teşekkürler bize böyle bir imkan verdiği için.

Bu arada Johsen'ın idmanda ki hırsı azmi görülmeye değerdi.Dışarıdan da pek kaçırmadı desem yeridir özellikle Murat abi kısa süreşiğine içeri gidince. :)[/quote:10v7w8e2]

Andırıryor dediysek,Javtokas gibi 3 saniyenin yarısını kapatacak genişlikte demedik ya.Sana tarif yapıp doğru anlamanı bekleyen de kabahat. :p Hayır,ben yanlış tarif etmiş olabilirim de,sen de farklı tahmin etmişssin.Neyse ya,iki sayfadır tartıştığımız konuya bak.

Gökçe'nin Fenerbahçede oynamayan bir oyuncuyla fotoğraf çektirmesi idmanın en pozitif yönü olmuş. :)Solomon,Oğuz ve Rasim ilk aklıma gelenler. :)