100. yılda emin adımlarla !!!

Bugün fanatikte okudum,

Yönetim yabancı transferini ocağa kadar askıya almış eğer gerek duyulursa ara dönemde takviye yapılacakmış.

GS yabancı alamıyor fb bugün italyaya aris gibi takımlarla maç yapmaya gidiyor.

Bu kadroyla başlanırsa efes,ülker maçlarını düşünemiyorum

Umarım geçen yıl yaşananlar bir daha olmaz.

İki sezon önce Bekistas Türk oyuncularla oynama kararı almıstı.Basarılı maclar cıkarmalarına ragmen sonuc ortadaydı. Fakat böyle bir dönemden sonra cok iyi yabancılar getirdiler gecen sezon. Belki bir nevi bir sezonu bos gecirip yatırım yaptılar bir sonraki sezon icin...,

Umarım yanlıs bir haberdir. Yabancısız 100. yılda pek bir varlık gösterebilecegimizi sanmıyorum. 2 tane saglam yabancı alınsa yeter zaten bu takıma. Yönetim böyle bir yanlıs yapmaz umarım.

baskanla cunda adasinda karsılastim konustum..baskete biraz daha onem verin ftbol kulubu degiliz biz sadece dedim ..merak etme guzel seyler yapıyoruz dedi bakalım..pek inanmadim gene baskan :cry:

Haber doğru mudur değil midir bilmiyorum ama olmayacak birşey de değil hani. Ekimde lig başlıyor bütün takımlar yabancılarını aldı/alıyor bizde ses seda yok. Bu kadro yabancısız küme düşer.

Bu haberin aslı olduğunu zannetmiyorum...Yabancı transfer yaparlar herhalde daha var liglerin başlamasına...