2008-2009 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası

pazartesinden beri kastamonudaydım,bugün BERŞİKTAŞ maçını seyretmeden döndüm çocuklarımız kastamonuda muhteşem bir performans sergilediler.özellikle mert,deniz,mehmet,canberk,emre ve selahattin çok iyidi.fener maçında denizin son 1,5 dk attığı 5 sayı takımımıza galibiyeti getirdi 2, maçta rakip manisa spor du pırıl pırıl çocuların oluşturduğu bir takım manisa direndi ama kaybetti.Grupta son maç karşıyakayla idi.Gerilimi çok yüksek olan maçta sinirlerine hakim olan takım biz idik son dk çok çekişmeli olmasına rağmen 3 . galibiyetimizi de almıştık çeyrek finaldeki rakip Bursa Tofaş idi 1996 doğumlu çocukların oluşturduğu tofaş umulmadık bir performans sergiliyerek 18 sayı önde götürdüğümüz maçta bizi son saniyelerde yakalayıp maçı uzatmaya götürdü şükürler olsun ki maçı zorda olsa kazanıp yarı finalde BEŞİKTAŞIN rakibi olduk.Bu günkü maç için söylenecek pek bir şey yokALT YAPIYA ÖNEM VEREN KAZANDI.Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürler ederim.Özelliklede baştaçocuklarını yalnız bırakmadan KASTAMONUya gelen Veliler olmak üzere Tüm oyuncularımızı tekrar kutluyorum.Bir sözümde gs resmi internet sitesi yöneticilerine çoçuklar hakında ALLAH aşkına b,ir şeyler yazın AYIP OLUYORRRRR. Bu ÇOCUKLARIN sitede adları bile yok

Daha önce resmi siteye iki mail attım, altyapıyla ilgili bilgilerin yenilenmesi için herhangi bir cevap gelmedi.

Bir takımımız finalde, diğer takımımız ise üçüncülük maçı yapacak, hiçbir bilgi yok. Oyuncuları onore edebilirlerdi.

ben küçük erkek basketbol takım antrenörü Hasan Serbest,kastamonu küçük erkekler türkiye şampiyonasında gösterdiğimiz performans için tüm oyuncularımı kutluyorum.kulübümüze çok daha iyi haberler getirmek isterdik ancak olmadı,şuan geldiğimiz noktada kötü bir yer değil bir çok büyük kulüpler elendi ve gösterdiğimiz performanstan dolayı bütün kulüpler bizi konuşmaktadır gerçekten çok çekişmeli maçlar oynadık en zorlu grupta yer almamızın bize bazı dezavantajları oldu buna rağmen grubumuzdan namağlup çıktık.2 galibiyet aldığımız halde bile son maça kadar gruptan çıkacağımız belli değildi.Kastamonu da Erkek Altyapımızın ne kadar geliştiğini gösterdiğimizi düşünüyorum.Şuan altyapımızda gelecek vaad eden bir çok oyuncu ve takımlarımız var.Kendi takımımla yaşadığım ilk Türkiye şampiyonasında başta oyuncularım olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.Daha çok türkiye şampiyonaları göreceğiz ve daha da iyi dereceler yapacağız,bunun içinde elimizden geleni yapıyoruz,yapmayada devam edeceğiz.

Altyapımızda oynamak isteyen herkese kapımız açık bütün bilgilerini forumumuzdaki altyapıya oyuncu seçme sayfasına yazsınlar mail adreslerini en alta eklesinler aradığımız kriterlere uyan oyunculara geri dönüş yapılacaktır.

Takımımız üçüncülük maçınd Fenerbahçe'ye 69-62 mağlup olarak dördüncü oldu.

Şampiyon finalde Yeşimspor'u yenen Beşiktaş oldu.

Takımımızı başarısından dolayı kutlarız.