2010-11 Eurocup & Eurochallenge

Chatman oyun kuruculuguyla, Serhat da sayilariyla damga vuruyor son bölüme.

bu telekom nasıl yenmiş efes i anlayamadım uyduruk dolphins e yenildiler adamlar kendilerini hiç sıkmadan oynadılar ve kazandılar

Sakat Chatman 11 sayi 6 ribaund 8 asist 3 top kaybi.

Beşiktaş üç günde iki uluslararası deplasman maçı yapacak. Götingen Alman masa hakemleirnin muhtemel hamlesi ile son hucuma göre ya uzayacak yada kaybedeceği maça daha avantajlı şartlarda baştan başlama hakkı kazanmış oldu .Götingen'in Asvel maçı da kendi sahasında olacak bugünkü lig maçlarıda kendi sahalarında idi .Beşiktaş o maça kadar iki tane yolculuk yapmış olacak.

burak biyiktay aptal mi?? adamlarin 100% serbest atis atan adamina foul yaptirip duruyor. 10 saniye kalmis, 1 sayi öndesin. ne diye sansini zorluyorsun daha. o foul dan sonra yenilmelerini istedim zaten. coachundan, oyuncularina boydan boya kalitesizlik akiyor.

Maçın tamamını izlemedim ama Galatasaray maçının devre arasında , dördüncü periyodun son 1 dakikasını ve uzatma anlarını izledim.Hemofarm'ın dördüncü periyodda , durum berabere iken son topta ne kadar dengesiz bir hücum yaptığını gördükten sonra Beşiktaş'ın niye ısrarla uzatma anlarının son saniyelerinde taktik faul girişimlerinde bulunduğunu çözemedim.Diyorlarsa ki ben hücum yapar alırım diye ; o zaman son topta Chatman'a baskı olacağını ve topun başka birinde patlayacağını düşünmeleri gerekirdi.Nitekim de öyle oldu.

Kalan iki maçta , Goettingen'i yenmeleri bile yetmeyebilir.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Chatman a bak 43 sayı atmış
ama yenildiler ne yazıkk ki!!!

Her maç bir oyuncu çıkar, 2 çıkar 3 çıkar.
Ama takım olmak varya işte ondan yok BJK da.
Hocalarıda cidden garip adam. Adamlar %90 ile serbest atış atıyor. Neyine güvenip faul yaptırıyor. Onuda geçtim 2 oyuncu hariç sayı atabilen yok. Son top bende kalsın diyosun. Tamam sende kalsında bu 2 oyuncudan biri zaten uzun ona indirtmezler topu, diğeri chatman 2 kişi ile aldılar gördün sonunu...

Takım 1-2 kişinin sırtından gitmeye çalışıyor. Savunma denen şey yok BJK da her maçı 80+ böyle oynayarak ancak şansa maç kazanılır.

Beşiktaş'ı gözümde çok büyütmüşüm ben sezon başı...
bu gruptan bile çıkamadılar biz nasıl yenildik bunlara kupada anlamak mümkün değil...
Chatman çok kötüydü bugün...
iyi oyuncu Chatman ama EL hedefi olan hatta EC'da final four hedefi olan ve hatta BBL'de final hedefi olan bir takımın terceih etmemesi gereken türde bir oyuncu topu alıyor eline günündeyse güzel istatistik yapıyor ama gününde değilse takımının kazanması imkansız...
Beşiktaş gibi takımlar için ideal oyuncu ama (kimse Beşiktaş'ın basketbolda popülizmden öteye bir hedefi olduğunu söylemesin hakkaten komik olur :) ) taraftarı mutlu eder, göze hoş gelen işler yapar...

dedigim gibi. Chatman'i Taylor'a degismem. asiri savruk ve istikrarsiz bir oyuncu. ya tam ya hic seklinde performans gösteriyor. ayrica sutlari asiri kötü.