2010-2011 Avrupa Transfer Borsası

Villa altyapıdan gelmiş para ödememişler diye duydum?

İbra-Villa-Messi-Pedro-İniesta-Xavi bir arada oynarsa hakikaten defans yönünden çok sağlam olurlar. Bir de Fabregas gelirse üçlü defans önüne koy bunları tadından yenilmez.

Geçen yaz Real Madrid buralarda yerden yere vuruldu..
Her şey para değilmiş, böyle para bastırıp almakla olmazmış falan..
Geçen sene Etoo+para karşılığı İbrahimovic alındı, bu sene de 40 milyon euroya Villa..
Ne farkı var Barcelona'nın Real'den..
Yeri geldiğinde herkes parasını bastırıp istediği adamı alıyor.

:)

Senede bir harcadığımız 40 Milyon Euro'cuk mu gözünüze battı :)

Sanırım Villa biraz korkuttu, Real'lileri. Bu arada Tugay Abi'nin Villa hakkındaki yorumunu duymak isterim.

hahahahah Emre Abi ve Şamil Abi'ye bak yahu, onların bile gözü korktuysa ne büyük transfer yapmışız :)

Neyse abi rahatlayın Laporta Belediye Başkanı olacakmış, ondan sonra rahatlarsınız biraz :)

Bu arada kalbinize indirmemek istemem ama olur da Cesc de gelirse, ne olur. :)

Bizim bu sene şampiyonluklardan, başarılardan haz almamızın tek yolu var, Mourinho denen şahsın Real'in başına geçmesidir. Diğer türlü başarılar ben de etki yaratmaz. Gel Jose gel!

yok, gözümüzün korktuğu yok..
sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir futbolcudur kendisi..
sadece şunu anlatmak istedim;
hani barcelona çok ilkeli, altyapıya önem veren, şehrinin, bölgesinin gururu olan bir takım ya .. gelenekçi ya.. onun yalan olduğunu anlatmak istiyorum..
maradona ve hagi oynadı bu takımda..
şimdi de ibrahimovic ve villa var..
yani asla bir atletic bilbao olamaz barcelona..
real'in transfer politikasına da laf söyleyemez..
bir de gözüm ne korkacak artık.
daha fazla ne olabilir..
iki takım da 90 küsür puan almış..
100 puan alsalar ne olur..

CHAMAKH ARSENAL'DE!..

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal, Fransa'nın Bordeaux takımının Faslı forveti Marouane Chamakh'ı transfer etti.

Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, yaptığı açıklamada 26 yaşındaki Chamakh'ı Arsenal kadrosuna katmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Chamakh'ı uzun süredir takip ettiklerini ve takımın kalitesini artıracağını düşündüklerini kaydeden Wenger, ''Chamakh, Fas Milli Takımı ve Bordeaux'daki performansıyla büyük bir oyuncu olduğunu ispatladı. Onu sabırsızlıkla bekliyoruz'' dedi.

Bordeaux ile sözleşmesi sona eren Chamakh da, ''Bu, bir hayalin gerçekleşmesi. Arsenal'e gelmekten mutluyum. Her zaman Premier Lig'de oynamak istedim ve kalbimden geçen takım Arsenal'di, Çocukluğumdan beri İngiltere'de Arsenal'i desteklerim'' diye konuştu.

Bordeaux'da 8 sezon oynayan Chamakh, 293 maçta 79 gol attı. Chamakh, Arsenal'de 29 numaralı formayı giyecek.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Bordeaux ile sözleşmesi sona eren Chamakh da, ''Bu, bir hayalin gerçekleşmesi. Arsenal'e gelmekten mutluyum. Her zaman Premier Lig'de oynamak istedim ve kalbimden geçen takım Arsenal'di, Çocukluğumdan beri İngiltere'de Arsenal'i desteklerim'' diye konuştu.

Belki doğru söylüyordur bilmiyorum ama; her futbolcu aynı açıklamaları mı yapar :) :)

Hayırlı olsun Arsenal'e, nasılsa Liverpool'umuzdan umut yok :roll:

BALLACK, CHELSEA'DA KALACAK!..

Alman futbolcu Michael Ballack, Chelsea Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'nin kendisine güvendiğini, bu yüzden İngiliz kulübüyle kontrat yenileyeceğini söyledi.

Sakatlığı nedeniyle gelecek ay başlayacak Dünya Kupası'nda oynayamayacak olan 33 yaşındaki orta saha oyuncusu, kendisine sahip çıkan Chelsea kulübüne teşekkür etti ve futbol hayatını burada sürdürmek istediğini belirtti.

Daily Mail gazetesinde yer alan haberde, ''Sanıyorum Chelsea'de oynamaya devam edeceğim'' diye konuşan futbolcu, kulübün de kendisiyle aynı fikirde olduğu inancını taşıdığını kaydetti