2010-2011 Galatasaray Spor Kulübünün Basketbol Bütçesi

Galatasaray Mali genel kurulunda önümüzdeki sezon Basketbola ayırdığı bütçe açıklandı.

Bütçede futbol dışındaki şubeler içinde en fazla gider basketbola ayrıldı. Erkek basketbol takımının giderleri 11 milyon 246 bin 689 lira olarak belirlenirken, bayan basketbol takımının giderleri ise 7 milyon 688 bin 76 lira olarak öngörüldü.

nedersiniz arkadaşlar bütçe iyi mi?

kendi görüşüm akıllı kişilerin elide kullanılırsa sonuç verebilir. Diğer yandan sponsor geliri buna dahil mi merak ettim.

bu para yaklaşık 7.500.000 milyon dolar civarı.
Aykut Ogut' Alıntı:
Galatasaray Mali genel kurulunda önümüzdeki sezon Basketbola ayırdığı bütçe açıklandı.

Bütçede futbol dışındaki şubeler içinde en fazla gider basketbola ayrıldı. Erkek basketbol takımının giderleri 11 milyon 246 bin 689 lira olarak belirlenirken, bayan basketbol takımının giderleri ise 7 milyon 688 bin 76 lira olarak öngörüldü.

nedersiniz arkadaşlar bütçe iyi mi?

kendi görüşüm akıllı kişilerin elide kullanılırsa sonuç verebilir. Diğer yandan sponsor geliri buna dahil mi merak ettim.

Herkes erkek takımına yoğunlaşmış ama bayan takımına ayrılan para da 5 milyon dolar ki bu seneki bütçemizden fazla sanırım bu.

Samet Semiz' Alıntı:
Sponsorlar dahildir sanırım.

Bence yinede 7,5 milyon dolar akıllı kullanılırsa başarı sağlayabiliriz.
Sponsorlar değil ama bu para sadece transfere ayrılanda değil daha bir çok giderle birlikte diye biliyorum adam akıllı bir sponsor bulmak lazım

Beni en çok düşündüren erkeklerde seneye büyük ihtmalle Avrupa kupası'na katılamayacağız, hangi yabancı oyuncu kalmak ister veya takıma gelir..Kafamda büyük bir soru işareti..