2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri

D.Hodges son periyotta hiç süre almayarak 22 dakikada 7/9 2lik 1/1 3lük 3/4 serbest atış yüzdesiyle 20 sayı 2 ribaund 3 asist ile oynadı.

Kanser oldum vallahi izlerken. Takımdan da değil Ömer-Batur ikilisinden.

Yakaladıklarımı yazayım.

- Ömer Koçsan'ın maçın başlarında takımları karıştırması ve Macaristan hücumunu bizimmiş gibi anlatması. Basket sonunda bayağı sevindi, hatta Macar oyunculardan birine Birsel birine Bahar dedi :) Sonra çaktırmadı tabi, hatasını anlayınca...

- Batur Dedemizin Ceyhun Hoca genç oyunculara şans verirken, "Bebelerle oynamasak daha iyi olur" tarzında konuşması. Bebe nedir yahu? Milli takım oyuncuları bunların hepsi.

- Batur Dededen Ömer Koçsan'a vakit kalmıyor konuşmak için. 30 saniyeliğine de olsun sus lütfen adam.

- Fb Tv şuraya Kadın basketbolundan anlayan 2 adam bulamadı mı çok merak ediyorum. Yaptıkları iş yine ellerine gözlerine bulaştı.

Karadağ'dan basket haberi mi var diyecekler sanırım bir dahaki maç ki o son nokta olur hakikaten.

Takım Eurobasket 2011'e katılmayı garantiledi, üstüne bir de Dünya Basketbol Şampiyonası başlayınca tamamen unutmuşum burayı.

Kızlar bugün 70-62 kazanmış karadağ karşısında ve grubu lider bitirmişiz.

Eurobasket 2011 için çok ümitliyim ben, bekleyip görelim takımımızı.