2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Ayrıca daha teknik direktör yok ortada. Şampiyonayı bekliyorlar gibi bşr hava yaratıldı. Ayrıca ben sanmıyorum ki terim gelsin. Zaten Terim'i de istemem arkadaş başka adam mı kalmadı sürekli ona gidiyoruz?
 
Fatih Terim'in basın mensupları ile topluca çekilen fotoğraf öncesinde, gazetecilere seslenerek "Arkadaşlar bu resme girin, bir daha bulamazsınız!" demesi dikkat çekti. Bu sözlerini iki kez tekrarlayan Terim, ayrıca şöyle devam etti: "Milli Takım EURO 2016'dan sonra 2018 Dünya Kupası hazırlıklarına başlayacak. Bu süreç ya benli ya da bensiz devam edecek."

Galiba dedikodular doğru...
 
Hakikaten Fatih Terim'in geleceğine inananlar var mı ? Ya da yeni bir teknik direktör getireceklerine inananlar var mı ? Fazla uzağa gitmeye gerek yok. Son 1 ay içinde Galatasaray ile dünya kadar teknik direktörün adı geçti. Hepsi birer birer takımlarını bulurken başkan olacak zat milli takım maçlarını izlemek için Fransa'ya gitti ve üstüne daha acelemiz yok , zamanımız var tarzında talihsiz açıklamalar yaptı. Galatasaray'ı yönetecek kişilerin elini çabuk tutması gerekirken bu şekil ağırdan almaları önümüzdeki sezon için bende bir beklenti oluşmaması adına yeterli oluyor. Ve yeni sezonda muhtemel teknik direktörümüz de Riekerink olacak. Koca Galatasaray'ı ne hale getirdi bu iş bilmezler. İşin ilginci genel kurulda kimse de çıkıp eleştirmiyor.
 

Üst