2015-2016 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Final Four'da Dinamo Kazan'ı 3-1 yenen Fenerbahçe 3. oldu. Kazan'da Gamova ve Startseva gıda zehirlenmesinden ötürü F4 maçlarında oynamadı. Sosyal medyada doping sebebiyle oynatılmadıklarına dair iddialar dolaşıyor.

Dün 3-1 kaybettik fb ye olaylı maçta.Şu an vakıfbank karşısında 26-24 kazandık ilk seti.
Dün bu topun yarısını oynasak kazanırdık.
İtiraz olayı oyunu çok soğutuyor momentumu değiştiriyor sayı el değiştirince,düzenleme gerekiyor bene.

Biz 3. olalım da, kimim şampiyon olduğu şahsen umrumda olmaz.

2-0'lık avantajı kullanamayıp 3-2 kaybettik. Şu maçtan 3 puan çıkartsak ŞL için büyük bir adım atmış olurduk.

Yine skandal yine sahipsiz Galatasaray takımlarından biri,1 tane bile yöneticiye hakkımı helal etmiyorum beter olsunlar rezil olsunlar.
2-0 öndeyken maç duruyor federasyon bizim hocamızı azarlıyor saha ortasında,ertesi günü yine maça çıkıyoruz.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vakıfbank'a 3.kez 3-2 yenildik bugün.2-0 dan gelip 2-2 yi yakaladık ama 15-11 kaybettik 5.seti.
Bugün Fb-Eczacı maçı var.Eczacı kaybeder,biz yarın 3 puan alabilirsek CL ön elemesine katılacağız.

Vakıfbank 5 maç 13 puan
Fenerbahçe 4 maç 8 puan
Eczacı 4 maç 4 puan
GS 5 maç 2 puan

1. Vakıfbank maçında yapılanlar 3.lüğümüzü ve dolayısıyla Şampiyonlar Ligine katılımımızı engelledi.
Yayın arabasında sorun çıktı diye maçı durduran federasyon bunun hesabını verecek

1. Vakıfbank maçında yapılanlar 3.lüğümüzü ve dolayısıyla Şampiyonlar Ligine katılımımızı engelledi.
Yayın arabasında sorun çıktı diye maçı durduran federasyon bunun hesabını verecek
Keşke hesabını verse, yönetim söylediklerini icraata dökemiyor. Hemen hemen her branşta hakkımız yendi bu sene ve bu gidişle yenmeye de devam edecek. Bu kadar beceriksiz bir yönetim olamaz