2016/2017 Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Tebrik ederim Fenerbahçe Ülker' i. Futbol takımınızın başına Aykut' un gelmesiyle bir kaç sene daha basketbola sarılacaksınız mecburen :)

:)
Teşekkürler.
Allahtan Obradovic imiz var, yoksa tam kitap okumaya saracaktık.
Aykut konusundaki görüşlerim buradaki Erman hoca hakkındaki görüşlerle paralel. İstemezdim, ama yapacak birşey yok. Kaznırsak sevinirim, kaybedersek de... umurumda olmaz açıkçası. Gene kımılları dolduruyoruz takıma.
O değil de Melli söylentileri iyice yükselmeye başladı :)

Bu arada, arada ülkeri çaktığını da farketmedim sanma :)

Fenerbahçe bu ligin çok üzerinde umarım Bogdanoviç udoh filan nba yapar.

Beşiktaş'a gelirsek 14 sayıdan maç veriyorsun bu nasıl bir beceri anlamadım. Muratcan Güler röpörtajda maçı kazandık filan diye düşündük diyor sen sporcusun hele basketbol gibi bir anda değişen bir sporda profesyonel bir oyuncunun bunu düşünmemesi gerekiyor.

Obradovic in sözü vardı, gitmek isteyen gider, başka oyunculara bizimle olma şansı doğar diye... Umarım kimse gitmez ama gitseler bile gene iyi, iddialı bir takım oluruz bence gelecek olanlarla.

Obradovic in sözü vardı, gitmek isteyen gider, başka oyunculara bizimle olma şansı doğar diye... Umarım kimse gitmez ama gitseler bile gene iyi, iddialı bir takım oluruz bence gelecek olanlarla.

Benim Obradoviçe saygım büyük zaten basketbolsever bir insan olarak futbol gibi fanatik değerlendirmem bu sporu. Size geldiğinde yalan yok üzülmüştüm çünkü yıllarca para harcamanıza rağmen lig hariç pek bir şey yapamadınız.

Bogdanoviç ve udoh çok ayrı oyuncular ama ayrılırlarsa yerleri kolay doldurulmaz. Udoh savunmada Bogdanoviç hücum da çok fark yaratıyor.

Malesef iyi oyuncular gidiyor, bugün avrupada fark yaratan çok az isim kaldı, Teo, De Colo, Bogdan, Udoh, Llull, Spa, Printezis... Kalanlarla idare edeceğiz mecburen..

Son yılların en komik maçını kaybetti Beşiktaş.

Bogdanovic şu an Avrupa'nın şut mekaniği en düzgün oyuncusu. Bence kusursuz bir mekaniği var. Ama Nba aşar onu. Yeri gelecek Kawhi falan savunacak orada. Avrupa'dan Nba'e gidip çok başarılı olan kısa da hatırlamıyorum zaten.

Yalnız Melli Milano'dan bu yana çok geliştirdi kendini ve bu sezon Fener'e giderse, Udoh-Vesely-Melli çok ekstra olur. Sinir bozar açıkçası.

Son düzenleme:
Bogdanovic şu an Avrupa'nın şut mekaniği en düzgün oyuncusu. Bence kusursuz bir mekaniği var. Ama Nba aşar onu. Yeri gelecek Kawhi falan savunacak orada. Avrupa'dan Nba'e gidip çok başarılı olan kısa da hatırlamıyorum zaten.

Yalnız Melli Milano'dan bu yana çok geliştirdi kendini ve bu sezon Fener'e giderse, Udoh-Vesely-Melli çok ekstra olur. Sinir bozar açıkçası.

Şut mekaniği Carroll kadar düzgün değil bence, hatta datomenin atış stili bile çok daha yumuşak. Bogdanovic biraz sert atıyor topu.

Sahaya basketbolu bilmeyen 5 adam koysan 2 dakikada 14 sayı farkı bir şekilde korur ya inanılmazı başardı Beşiktaş takımı.

Son 2 dakikada inanılmaz şeyler oldu sahada. Bilerek yenilmek istesen bu kadarını yapamazdın herhalde.

Önümüzdeki sezon için Melli ile birlikte Darius Miller adıda geçiyor. İkiside nokta transferler olur Fener için. Udoh-Vesely-Melli uzun hattı çok çok ekstra bir hat.