2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı

Alan bence bu paraları edecek bir golcü ama ben de artık bonservis ortalama, yüksek maaştan çok potansiyel yatırımı tercih edenlerdenim.

Furkan kardeşim nerde ediyor bu paraları ? Allah aşkına nerde izledin bu adamı da eder diyorsun. Adam avusturya liginde oynamış, çin liginde oynamış buralarda en kralını oynasa bile bizim için kumar. Toplam maliyeti 20 milyon euro yu buluyor bak 120 milyon tl gibi bi paradan bahsediyorum. Ve bu adam genç yetenek falan değil. Çok büyük risk alıyoruz umarım dediğin gibi olur da değer. Ben çok olumsuzum biraz ön yargılıyım bu miktarları görünce ama artık yapacak bişey yok alındıysa.

Furkan kardeşim nerde ediyor bu paraları ? Allah aşkına nerde izledin bu adamı da eder diyorsun. Adam avusturya liginde oynamış, çin liginde oynamış buralarda en kralını oynasa bile bizim için kumar. Toplam maliyeti 20 milyon euro yu buluyor bak 120 milyon tl gibi bi paradan bahsediyorum. Ve bu adam genç yetenek falan değil. Çok büyük risk alıyoruz umarım dediğin gibi olur da değer. Ben çok olumsuzum biraz ön yargılıyım bu miktarları görünce ama artık yapacak bişey yok alındıysa.

O Salzburg takımının ileri hattının genç olanları büyük paralara transfer yaptı orta üstü yaşlı olanları da Çin'de astronomik paralar alıyor. Mane - Kampl - Soriano - Alan'lı Salzburg'u bilmeyen yoktur zaten Alan biraz daha destek forvetti. Evet Avusturya ligi ama Salzburg sıradan bir Avusturya ligi denilecek takım değil abi. Çin'de de baya fazla para alıyor söylediğim gibi Alan bu parayı eder ama ben bu paralara oyuncu transfer etmekten daha çok genç oyuncu transferinden yanayım. Ama Alan TR'ye gelecekse bundan düşük paraya gelmez.

Semih'i neden aldık ya da Ahmet'i neden elden çıkarmadık?!
Belli ki iki Brezilyalı yan yana oynayacak, o halde yedekte Ahmet ve gerektiğinde Donk da o bölgede tasarruf edilebilirdi.

Terim de akil işlerden ırak hareket ediyor!

Ne olursa olsun kazanmak guzel, Macin ozetini izledim kacirilan penalti donum noktasi olmus. 2 de direkten donmus Goztepenin topu. Yani inanilmaz bir 3 puan almisiz. Simdi akbilspor dusunsun :)

Beşiktaş, elindeki tek tehdit topçusu olan Portekizliyi de sanırım fesh ile yolları ayırıyor. Haliyle geriye rakip olarak sadece Başakşehir kaldı, Fenerbahçe de alttaki Rize, Erzurum ve Akhisar ile alt lige düşmeme mücadelesi veriyor.

Bence teke tekte bizim işimiz daha zor olacak çünkü BJK ve FB de işin içinde olsaydı, Başakşehir'e çelme takabilirlerdi.

Ben Başahşehir’in nispeten daha kolay takımlardan çalım yiyeceğini düşünüyorum. İlk yarının son üç haftasıydı sanırım galip gelemediler. Sivas ve Erzurum’du galiba mücadele eden ters gelen takımlara üstünlük kuramıyorlar. İkinci yarı Arena’ya gelecekler ve şu an maç fazlasıyla 3 puan fark bile stres yapıyor onları. Bir de umarım Fener’in kümede kalma yolunda gidişatı etkileyen maçlarından biri olur Başakşehir maçı.

Ze Luis teklif belgesi ortaya çıktı hatta ödeme planlaması dahi yapılmış ama Cuma günü faks edilen bu teklife yanıt gelmesi için 3 gün çok geç bir süre değil mi?

Adam bence iş yapar, kaliteli bir çocuğa benziyor!

Ze Luis e 7.5 verileceğine gerekirse 10 verip tetteh i getirmek daha iyi bence en azından genç ve maaşı düşük ama yeter ki forvet gelsin kafasında olduğum için onada tamam. İki forvet dışında serdar affedilmeyecekse bir stoper de kesinlikle katılmalı kadroya. Maicon da tribune yollanır zaten her türlü parasını alacak bu adam bari tek zararı para olsun aksi takdirde çok saç baş yolduracak gibi duruyor.

Alan Carvalho artik gece rüyalarima girmeye basladi.....hergün anlasildi haberleri, bugün geliyor haberleri....adami yürüyerek geldigini hayal etmeye basladim..

Yakinda sizofren olucam bunlarin yüzünden

Tetteh, Onuachu tarzında siyahi pivot santrafor alacağız galiba bu kesin. Bir de Alan gibi pivota servis yapacak, hızlı bir 2. forvet alacağız. Bakalım kim olacak. Babafingo, Babayaro gibi isimleri almak da var işin ucunda.

Bence Kasımpaşa bu maçı kaybetmez. Gayet açık futbol oynuyorlar, gol arıyorlar ve pısırık bir oyun iz'anıyla gelmemişler.

Trezege de bence boş bir adam değil; iyi, hızlı, dikine giden ve bileklerine hakim çocuk.

Fenerin attığı frikik golüne bakıyorum, kaleciler neden serbest vuruşu kullanacak adamın ekmeğine yağ sürer anlamıyorum.
Barajı sol kale direği değil de, sağ kale direğini kuruyacak şekilde kurdursa, adam uzak kale direğine atamayıp orta atacak ama dünyadaki tüm kaleciler barajı bu şekilde kurdurup, açık açık gole kapı aralıyorlar.

Uzun yıllar evvel, Avupa'da bir maçta kaleci barajı hiç yaptırmadığı için frikikçi orta açmıştı.

Mitroglou ismi geciyor agirlikli olarak...ama taraftarda anlamadigim bi ön yargi var oyuncuya cöp diyenlere el insaf diyorum.

Bizim kadromuzda , bu ligde leblebi gibi gol atar

Fenerin attığı frikik golüne bakıyorum, kaleciler neden serbest vuruşu kullanacak adamın ekmeğine yağ sürer anlamıyorum.
Barajı sol kale direği değil de, sağ kale direğini kuruyacak şekilde kurdursa, adam uzak kale direğine atamayıp orta atacak ama dünyadaki tüm kaleciler barajı bu şekilde kurdurup, açık açık gole kapı aralıyorlar.

Uzun yıllar evvel, Avupa'da bir maçta kaleci barajı hiç yaptırmadığı için frikikçi orta açmıştı.
VanHoijdonk a sormuşlardı bunu, o da kendi arkadaşlarıma kurdururum barkı demişti.

Can Çobanoglu : ''Fatih Terim, Galatasaray yönetimine ''Demba Ba bana sezon sonuna kadar yeter onu alın diyor'' yönetim ise hocaya merak etme daha iyisini alacağız diyor. Bunun üzerine Demba Ba Başakşehir ile anlaşıyor.
Ama yapılmış bir transfer yok."

Cidden yazıklar olsun. Hakikaten anlam veremiyorum...

Yanal, Fenerbahçe'nin hedefi şampiyonluktan daha büyük!

Kat'iyen doğru, Galatasaray'ı Kadıköy'de yenmek bence sizin 15 yıldır en büyük ya da yek hedefiniz...

Aykut Kocaman da aynı dil sorunu ile muhataptı, konuşmak için hele akademik hitap gereksinimi duyupda kendini rezil ediyordu.