2018-2019 Spor Toto Süper Lig

2017-2018 sezonunu şampiyon tamamlayarak en yakın rakibimize 2 şampiyonluk fark attık. Ve yeni sezonda hedefimiz üst üste şampiyonluk yaşamak, rakiplerle arayı iyice açmak.

Geçen sezon ligde son 3 sırada yer alan Osmanlıspor, Gençlerbirliği ve Karabükspor küme düşerken; 1. Lig'de sezonu kürsüde bitiren Rizespor, Ankaragücü ve Erzurumspor Süper Lig'e yükselen takımlar oldular.

Dursun'dan ve statükodan tamamen kurtulduk, Fb de Aziz diktatörlüğünden kurtuldu. Aynı geçen sezon gibi heyecanlı bir lig bizi bekliyor.

Galatasaray'ımıza 22. şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz. #Hedef22

Şampiyonluğu 3 puanla kaybettiğimiz sezon... 2000-2001 sezonu...

[video=youtube;pjOLonghe6E]https://www.youtube.com/watch?v=pjOLonghe6E[/video]

Şunu başka bir takımın oyuncusu söylese olay olur, günlerce konuşulurdu. Konu FB olunca medya görmezden geldi. Serhat da bir video çekip yanlış anlaşıldığını söylemiş. Twitch yayınlarına ara vermiş. Artık ne yaptılarsa...

Son düzenleme:
Şampiyonluğu 3 puanla kaybettiğimiz sezon... 2000-2001 sezonu...

[video=youtube;pjOLonghe6E]https://www.youtube.com/watch?v=pjOLonghe6E[/video]

Şunu başka bir takımın oyuncusu söylese olay olur, günlerce konuşulurdu. Konu FB olunca medya görmezden geldi. Serhat da bir video çekip yanlış anlaşıldığını söylemiş. Twitch yayınlarına ara vermiş. Artık ne yaptılarsa...

Buyuk ihtimal gergedan gibi kerkinmislerdir ustunde! ahahhahaha ne pis guluyorum su an anlatamam =D:D<3<3

Yazmıyım dedim de şu maçı Fener kazanırsa yazık olur. Bursa çok iyi oynuyor. Özellikle Behic-Yusuf Erdoğan kanadı otoban oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

VAR’ın daha sağlıklı olması için kamera sayısı Dünya Kupası’ndaki gibi (34) olmalı, Süper Lig’de 11 kamera ile bu iş yürümez. Pozisyonu çözemediği için VAR odası 3 dakikada ancak yorumluyor.

Göztepe'nin Yeni Malatyaspor'la oynadığı maçta kırmızı kart gören Poko ve Castro, Galatasaray maçında forma giyemeyecek.

2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu

Bizim bişey yapmamıza gerek kalmıyor bunlar yine kendi içlerinde loser loser yaşayıp gidiyorlar. Biz önümüze bakalım, Başakşehir geçen seneki gibi kollanmaz umarım, fb ve bjkden çok daha tehlike arz ediyorlar.

Guliano'yu satmışlar Arabistan kulubüne.
10 milyon dolar bonservis konuşuluyor.
Bizim yöneticilerimiz de keşke becerikli iş bilen isimler olsaydı...

Fenerin bu kadroyu hızla değiştirmesi lazım,geçen sezonun kadrosundan satabildikleri kadar ismi satmalılar,Guliano satışı çok doğru bir hamle,teklif aldıkları bütün isimleri satmalılar yoksa geçen sezondan çok farklı olmayacak bu sezonları,malatya maçıda bunu gösterdi zaten.Forma sponsorları hala yok,Ali Koç farkını görelim bakalım,Fbliler ondan çok şey bekliyorlar.

Durumun vehametini şöyle anlatmak daha iyi olacak sanırım: ilk 11 inize Fenerbahçe’den kaç oyuncu alırsınız. Benim aklıma hiç bir isim gelmiyor.

Slimani kiralık, Skrtel de sizin o bölge de sağlam olmadığından yoksa çok da matah değil malesef..

Ben mevcut 11'inizle bizim şimdiki 11'le karşılaştırdım. Kiralık olabilir, neticede bizim de kiralık oyuncularımız var Onyekuru, Ndiaye(?) gibi. Skrtel'i de dediğiniz gibi defansımız olmadığı için isterim. Ama Kjaer, Miranda gelirse istemem, ben Avrupa'da Liverpool'u tutuyorum birçok kez maçını izlemişimdir. Liverpool'da bu kadar sakar oyuncu pek görmedim ben defansta. Skrtel'den kurtuldular şimdi de Lovren belası çıktı. Adam gibi defans alsalar bence bu sezon PL'yi alabilirler defansları sıkıntı.

Beşiktaş 3-4 farkla kaybedeceği maçı kazandı. Erzurum ilk yarı çok net 3 pozisyon kaçırdı ve yenildiler. Bunlarla bir an önce oynamak lazım çok kötüler.