2018 Dünya Kupası | Rusya

2018 Dünya Kupasını hangi ülke kazanır ?

• Rusya

Oy: 0 0.0%
  • Uruguay

• Portekiz

Oy: 1 3.8%
  • İspanya

Oy: 2 7.7%
  • Fransa

Oy: 3 11.5%
  • Danimarka

• Arjantin

Oy: 5 19.2%
  • Hırvatistan

• İzlanda

• Brezilya

Oy: 5 19.2%
  • İsviçre

• Sırbistan

• Almanya

Oy: 6 23.1%
  • Belçika

• İngiltere

• Polonya

• Kolombiya

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    26
Uruguay
İspanya
Fransa(Arjantin’den sürpriz bekliyorum)
Hırvatistan
Meksika
Belçika
İsveç
Kolombiya

Bunlar da benim tahminlerim[emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uruguay - Portekiz
Fransa - Arjantin
Brezilya - Meksika
Belçika - Japonya

İspanya - Rusya
Hırvatistan - Danimarka
İsviçre - İsveç
Kolombiya - İngiltere

Uruguay - Fransa
Brezilya - Belçika

İspanya - Hırvatistan
İsveç - İngiltere

Fransa - Belçika

Hırvatistan - İngiltere

Fransa - İngiltere

Bakalım kaçı doğru olacak hepsi tutarsa bir müddet kendime gelemem :)

Arjantin’den ufak sürpriz beklediğimi yazmıştım 1-0 dan öne geçmeleri şaşırttı ama şu an dağılmış durumdalar [emoji1]

Ben anlamıyorum bu Aguero, Higuain gibi adamlar neden yedek sakatlıkları mı var ?
Ah be Messi, madem gol artırmak bu kadar kolay niye 90 dk bekliyorsun.. Aguero-Messi-Di Maria üçlüsü bi 10 dk daha beraber oynasa bu maç dönmüştü [emoji1]

Son düzenleme:
Uruguay - Portekiz
Fransa - Arjantin
Brezilya - Meksika
Belçika - Japonya

İspanya - Rusya
Hırvatistan - Danimarka
İsviçre - İsveç
Kolombiya - İngiltere

Uruguay - Fransa
Brezilya - Belçika

İspanya - Hırvatistan
İsveç - İngiltere

Fransa - Belçika

Hırvatistan - İngiltere

Fransa - İngiltere

Bakalım kaçı doğru olacak hepsi tutarsa bir müddet kendime gelemem :)

İlk günden 2/2 :) Helal Muslera :)

Arjantin bundan sonra 10 yıl boyunca kaleci ve defans yetiştirmek için uğraşsın.Devlet politikası yapsınlar bunu.Messi,Dybala,Aguero,Higuain gibi hücum oyuncuların var ama kullanamıyorsun çünkü gerisi boş ve futbol forvet mevkisinden ibaret değil.

Almanya'yı grup sonuncusu yapan hayat, bize neler yapmazdı.

Uruguay'ın az gol yemesi de Muslera'dan ziyade takım olarak iyi savunma yapmalarından kaynaklanıyor. Yoksa iyi top gelirse Muslera yer, yakından tanıyoruz özellikle yan toplarda.

Arjantin'in kadro felaket. Bir de Dybala ve Aguero gibi yıldızları oynatmazsan böyle layığını bulursun. Sampaoli'yi acilen kovsunlar.

Portekiz de bu oyunla bundan fazla pek gidemezdi. Bütün takım Penaldo'ya bakıyor.

Kazansa da Fransa'ya güvenmiyorum.

Şu ana kadar en çok Hırvatlar ile Belçika'yı beğendim. Danimarka ve Uruguay da fena değildi. Brezilya da abartıldığı kadar performans ortaya koyamıyor. Neymar bencillik ve şov peşinde.

Görülen tek şey, maçların bundan sonra daha zevkli geçeceği. VAR sistemi de çok yerinde bir hamle gerçekten. Oyunun kaderini değiştirecek hatalı kararların büyük ölçüde önüne geçiliyor.

Bu arkadaş kendi tahmin yapamadığı için yapılan her tahminin çıkmasını bekliyor herhalde :) Son Avrupa şampiyonasında Fransa ve Portekiz demişim tutmuş, bu sefer olmamış sağlık olsun, geleceği görmüyoruz, sadece tahmin yapıyoruz :) Ayrıca Ronaldo varken her hangi bir takımı destekleyecekde değildim.

1- Ben senin "Bu arkadaş" diyeceğin yaşta değilim

2- İyi bak bakalım buranın moderatörü kim? Merak etme yorumunu kurcalamayacağım:)

3- Seni aşağılayan bir yorum yok ortada.Yaptığın 'bracket'ı gördüğümde gülmüştüm. Şampiyon olacak dediğin takım çeyrek finalde elenince sana takılmadan edemedim.Ancak sen hazımsız çıktın.

4- Ben tahmin yapmayınca kimsenin yaptığı tahmini eleştiremem diye bir kural mı var? Üşendim yapmadım. Ama şimdi madem istiyorsun sana özet geçeyim. Dün Arjantin ve Uruguay demiştim ama Arjantin'de sonuç olarak yanıldım. Tahminler;

-Bundan sonra grup liderleri kaybetmez.
-Uruguay,Hırvatistan,Belçika ve Kolombiya Yarı final yapar.
-Uruguay Hırvatistan finalini Hırvatlar kazanır ve tarih yazarlar.

NOT: Tahminlerimle istediğin kadar alay edebilirsin hazımsız değilim!

1- Ben senin "Bu arkadaş" diyeceğin yaşta değilim

2- İyi bak bakalım buranın moderatörü kim? Merak etme yorumunu kurcalamayacağım:)

3- Seni aşağılayan bir yorum yok ortada.Yaptığın 'bracket'ı gördüğümde gülmüştüm. Şampiyon olacak dediğin takım çeyrek finalde elenince sana takılmadan edemedim.Ancak sen hazımsız çıktın.

4- Ben tahmin yapmayınca kimsenin yaptığı tahmini eleştiremem diye bir kural mı var? Üşendim yapmadım. Ama şimdi madem istiyorsun sana özet geçeyim. Dün Arjantin ve Uruguay demiştim ama Arjantin'de sonuç olarak yanıldım. Tahminler;

-Bundan sonra grup liderleri kaybetmez.
-Uruguay,Hırvatistan,Belçika ve Kolombiya Yarı final yapar.
-Uruguay Hırvatistan finalini Hırvatlar kazanır ve tarih yazarlar.

NOT: Tahminlerimle istediğin kadar alay edebilirsin hazımsız değilim!

Kimsenin yaptığı tahminle alay edecek kadar küçük düşünmedim, düşünmemde ;) Herkes bir tahmin yapar, tutar ya da tutmaz, doğal bir şey, kimse geleceği görmüyor. Forumun sahibi bile seni tanımıyorken mod olmanda ilginç bir durum :)

Son düzenleme:
İspanya geçer demiştim ama geçmemelerine sevindim. Maç boyu sürekli yan pas yapan bir takım çıkmasın, ha Rusya da haketti mi? O da haketmedi full defans yaptılar ama en azından böyle sürprizler olsun turnuvada. Zaten çeyrek finalde elenirler.

Hırvatistan maçı dakika 3 1-1 oldu [emoji1] İspanya Rusya’nın iğrenç karşılaması hariç ikinci tur maçları çok iyi oluyor.

Sabah oynanan İspanya - Rusya maçı gibi bu maç da 1-1 berabere bitti ve penaltılara kaldı. Danimarka daha avantajlı sanki kaleci faktörüyle, bakalım.

Stoper Kjaer, kazma orta sahalara ve forvetlere penaltı nasıl atılır dersi verdi adeta. Danimarka'ya yazık oldu. Eriksen çok etkisizdi bu maç. Hırvatlar Rusları kolay geçer gibi ama bakalım.