Neler yeni

2019-2020 BSL Takımlarının Transferleri ve Kadro Haberleri

Karşıyaka, Semih Erden ile 2 yıllık sözleşmeye imzayı attı.
Şu semih erden hala kontrat bulabiliyor bu ülkede helal olsun valla. Adam sıfır iş ahlakının ete kemiğe bürünmüş hali. Yeteneğine ihanet eden oyuncuların başında gelir bu adam, boston’da ilk beş çıkmışlığı vardır zamanında.

Afyon Basketbol Klubünün yönetim kurulu istifa etmiş. Lige katılamayacakları belli oldu. 2-3 Güne İBB Basketbol'da lige katılmayacağını açıklar herhalde.

İkisi birlikte çekilirse alttan İtü ve Akhisar Basketbol çıkar büyük ihtimalle.

Afyon Basketbol Klubünün yönetim kurulu istifa etmiş. Lige katılamayacakları belli oldu. 2-3 Güne İBB Basketbol'da lige katılmayacağını açıklar herhalde.

İkisi birlikte çekilirse alttan İtü ve Akhisar Basketbol çıkar büyük ihtimalle.
Lig fikstürü çekilmiş olduğu için TBL'nin normalde sırası gelen Sigortam.net İTÜ'ye öncelik tanıması şartı ortadan kalktı. (kaynak: basketfaul)

hocam fikstür çekildiği için TBF 14 takımla da oynatabilir ligi. Ayrıca illa alt ligden birileri gelecek ise para Petkim ve Konya da var. Onlar basar parayı üst lige çıkarlar. Kadroyu da hızlı bir şekil de hallederler. İş ki şu Afyon ve İstanbul bir an evvel gitseler. Böyle bir sistem tek Türkiye de vardır. Ülkenin en üst düzey basketbol ligine katılmak için kağıda katılıyorum yazıp göndermek yeterli. Para vermeyi bırak taahhüt bile etmiyorsun paran olduğunu. Yani bu durum şuan basketbolun can çekiştiği İngiltere de bile yoktur sanırım. Ama hido halen '' en iyisiyiz yeaa'' deyip duruyor sağ da sol da.

Bursaspor, son olarak Chalon forması giyen Mykal Riley'i transfer ettiğini açıkladı.

Mykal Riley (2018-19 Fransa Ligi sezonu)

9.2 sayı
3.4 ribaunt
10.9 PIR

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)