2019-2020 Galatasaray Aleyhine Hakem Hataları

Önder Ç.

0
Yönetici
Böyle bir başlık açmak farz oldu bu sezon.

13 Eylül Galatasaray 1-0 Kasımpaşa

* Dk. 19 Skor 0-0.
Aytaç Kara'nın Mario Lemina'ya yaptığı net faulde kırmızı kart verilmedi.

Erman Toroğlu: "Aytaç Kara'nın yaptığı hareket net kırmızı. Kart bile verilmedi. Top ile alakası yok gidiyor basıyor rakibe. Aytaç'a kırmızı vermiyorsun da neye vereceksin kırmızıyı Ali Palabıyık?

* Dk. 91 Skor 1-0.
Adem Büyük'e yapılan net penaltı verilmedi.

Erman Toroğlu: "Ben Youssef'in Adem Büyük'e yaptığı hareket net penaltı!"

Aytaç Kara'nın performans videosu. Sarı kart bile almadan tamamladı maçı!

Son düzenleme:
Bunlar daha başlangıç. O karaktersiz şikeci fanboyu TFF’nin başında olduğu sürece neler görücez.. Demirören’i mumla arayacağız.

Belhanda'nın çenesi kırıldı, utanmasalar Belhanda'ya kart çıkaracaklardı.

TFF başkanı karanlık dönemin başkan yardımcısı idi, söylemleri net, fanatiğin teki.
Tek direktör Şenol Güneş. Ne olduğunu iyi kötü anladık son 3-4 yılda.
Kaptan Emre Belözoğlu. Anlatmaya gerek yok.
Bunların olduğu takıma nasıl milli takım derim, nasıl desteklerim?

Bu sene bu fenerasyonla bizi şampiyon yapmayacaklar, yazıyorum burada dursun.
Ama hasbelkader şampiyon olursa bunun acısı şikecilerden yıllarca çıkmaz. En çok da Ali Koç kişisinin yüz ifadesini her yerde profil resmim yapmak için sabırsızlanıyorum.

Leminaya yapilan % 100 kirmizilik pozisyona sari bile verilmedi. Dogru ya bacak ayrilmadi bedenden. Bu yil zor gececek orasi belli oldu da yine de en guclu aday biziz sampiyonluk icin.

Ama rakip belli ve gecen seneki gibi de gucsuz degiller. Hem daha iyi oyunculari hem de yanli (Nihat Ozdemir) TFF faktoru var.

NİHAT ÖZDEMİR: Ben öyle bir tweetle falan ürkecek adam değilim. Sakin olun. Ben, terör örgütünün ne tehditlerine göğüs gerdim, hiçbirine boyun eğmedim. Hep dik duracağız.

Galatasaraya verilen cezalarin 19:05 saat ve dakikasinda aciklanmasindan sonraki tartismalarda Nihat Beyin sarf ettigi sozler!

Devletten binlerce ihale almis birinin yaptigi densiz aciklamaya bakin hele.

Galatasarayin isminin gectigi bir konuda boyle bir aciklama inanilmaz sinirlendi beni. Anlasilan bu yil, Winter is really coming!

Son düzenleme:
Malatya maçında Andone'ye yapılan penaltı ve kaleciye kırmızı kart es geçildi. Gol öncesi dirsek vurup kanbura yatarak faulü yapan Malatyalı oyuncu olmasına rağmen faul aleyhimize çalındı ve golü yedik.