2019-2020 Türkiye Süper Ligi

Şuralarda Vedat'ı küçük topçu gören, gelirse ancak ikinci forvet olur diyenler inşeAllah şu adamın maç içindeki etkisini, dinamizmini ve attığı golleri görüyordur.

İki haftadır attığı golleri, bizim penaltıcı anarşist Diagne atabiliyor mu?!

Gelmesini çok istiyordum ama adamı bize kasıtlı olarak vermediler, salt sponsor destek vaadi için bize gelmesine mani oldular; adam o kadar da Galatasaray'a şampiyonlar liginde oynamak istiyorum demesine rağmen...

Umarım, şu forumda bu adam hakkında yeren ve hakkını vermeyenler yanlış tanıda bulunduklarını gözlemlemişlerdir.

Vedat, hem hırslı hem agresif hem takım oyuncusu hem atan hem attıran hem de kendini kanıtlamış adamdı!

FB TS maçının özetini izleyeyim dedim. Trabzon’da 7 numara kimdi bilmiyorum ama 2 ye 1 hücumda yanındaki Nwakaeme bomboştu, pası atsa boş kaleye yuvarlayacaktı Nwakaeme. Uzun zamandır gördüğüm en aptalca en bencilce davranıştı.

FB TS maçının özetini izleyeyim dedim. Trabzon’da 7 numara kimdi bilmiyorum ama 2 ye 1 hücumda yanındaki Nwakaeme bomboştu, pası atsa boş kaleye yuvarlayacaktı Nwakaeme. Uzun zamandır gördüğüm en aptalca en bencilce davranıştı.

Yeni transferleri Advijaj idi o Muhammed.
Ünal hoca da sanırım bu pozisyona kızmış olacak ki devre arasında değiştirdi...

Kimse de demiyorki bu degirmenin suyu nereden geliyor ?

Luis Gustavo
Adil Rami
Max Kruse
Victor Moses
Vedat Murigi
Garry Rodrigues
Mevlut Erdinc
Emre Belezoglu
Miha Zach

Ve aklima gelmeyen 2-3 oyuncu daha. Yardim kampanyasinda topladiklari para sadece Luis Gustavo'nun Yari maliyetini bile zar zor karsiliyor.

Yoksa yardim kampanyasi adi altinda kaynagi belirsiz paralar mi aktarildi evrenin en temiz klubune :)

Luis Gustavo
Adil Rami
Max Kruse
Victor Moses
Vedat Murigi
Garry Rodrigues
Mevlut Erdinc
Emre Belezoglu
Miha Zach

Ve aklima gelmeyen 2-3 oyuncu daha. Yardim kampanyasinda topladiklari para sadece Luis Gustavo'nun Yari maliyetini bile zar zor karsiliyor.

Yoksa yardim kampanyasi adi altinda kaynagi belirsiz paralar mi aktarildi evrenin en temiz klubune :)

16 milyona oyuncu sattılar. Bize giren Diagne kazığı hala 12 milyon civarında. Önümüzdeki yaz bir mucize olsa keşke de buna 13 verseler.

Diagne'den nasıl kazık yeriz ? Yüce başkanımız Mustafa Cengiz Galatasaray'ın parasını harcarken kendi parasını harcıyormuşçasına titiz davranıyor !!

Ozan'dan gelen para adeta boşa gitti,kazanan kasımpaşa oldu,basketbola giden 3 kuruş paradan bile rahatsız beyefendiler

Luis Gustavo
Adil Rami
Max Kruse
Victor Moses
Vedat Murigi
Garry Rodrigues
Mevlut Erdinc
Emre Belezoglu
Miha Zach

2 senelik liste yazmışsın Mehmet hocam :)
Eljif, Guliano, Josef, Fernandao dan 30 m den fazla para geldi.
Rodrigues ve Moses kiralık.
Emre, Kruse ve Rami için bonservis verilmedi.
Gustavo, Vedat, Mevlut, Zajc ve sen yazmamışsın ama kaleci Altay toplamda 17 falan harcandı galiba.

Luis Gustavo
Adil Rami
Max Kruse
Victor Moses
Vedat Murigi
Garry Rodrigues
Mevlut Erdinc
Emre Belezoglu
Miha Zach

Valla kimse temiz değil burada Mehmet Bey. Bedelsiz kiraladığımız, bonservisi bizde olmayan Mitroglu'unu bedel alarak kiralayıp, maaşını da biz ödedikten sonra fenere laf etmeye vicdanım el vermiyor. Herkes yapabildiği kadarıyla bu ffp olayında kurnazlık yapmaya çalışıyor. Çünkü mecburuz yoksa transfer yapamayız. Aslında bir bakıma çok iyi bişey bu ffp. Şimdi bunun sayesinde kuruşu kuruşuna hesap yapıyoruz eğer bu olmasaydı bol keseden tarık çamdal'lara, yiğit gökoğlan'lara milyon milyon eurolar dökmüştük. Bu sayede hiç değilse hesap kitap yaptık ki bizim yönetim bu transfer dönemi tebriği hak etti açıkçası. Kapanışı çok iyi yaptılar.

Valla kimse temiz değil burada Mehmet Bey. Bedelsiz kiraladığımız, bonservisi bizde olmayan Mitroglu'unu bedel alarak kiralayıp, maaşını da biz ödedikten sonra fenere laf etmeye vicdanım el vermiyor. Herkes yapabildiği kadarıyla bu ffp olayında kurnazlık yapmaya çalışıyor. Çünkü mecburuz yoksa transfer yapamayız. Aslında bir bakıma çok iyi bişey bu ffp. Şimdi bunun sayesinde kuruşu kuruşuna hesap yapıyoruz eğer bu olmasaydı bol keseden tarık çamdal'lara, yiğit gökoğlan'lara milyon milyon eurolar dökmüştük. Bu sayede hiç değilse hesap kitap yaptık ki bizim yönetim bu transfer dönemi tebriği hak etti açıkçası. Kapanışı çok iyi yaptılar.
Yalnız, ben bu ffp nin adil uygulandığına pek inanmıyorum. Avrupada uymayan bir biz mi varız?

Yalnız, ben bu ffp nin adil uygulandığına pek inanmıyorum. Avrupada uymayan bir biz mi varız?
Bilmiyorum psg de mbappe’nin transferinde yapmıştı bişeyler ama eminim en orjinal fikirler bizden çıkıyordur. Esas belçikalıları, hollandalıları falan bu işlere nasıl alet ediyoruz ona şaşırıyorum. Demek para gerçekten her kapıyı açıyor.

rodri city'e transfer olabilmek için cebinden 70 milyon euro verdi. Sizce bir oyuncunun cebinden böyle bir parayı verebilmesi mümkün mü? Mitroglou kiralık meselesine gelince, Marsilya onay vermeden gerçekleşmeyecek bir işin etik dışılığı tam olarak nerede acaba?

Şimdi ligin özet maçlarına denk geldim izliyorum öylesine. Hemen hemen bütün kulüplerin maçlarında şaka gibi hakem hataları yapılmış.

Beşiktaş'ın yenilmesi hoşuma gidiyor çünkü küçülen takımlar iyice batsın ve küçülme kararı alan başkanlar gitsin.Umarım Fikret Orman gider,Bjkli olsam her gün istifa derdim.

İçimden bir ses Malatya ile oynayacağımız maçta yine hakem hataları konuşulacak diyor.

Vedat Muric 150 milyon avro len 😂 aramızda para toplayalım da alalım. 3 kuruş benden hadi arkadaşlar göreyim sizi 😊

O değil % 71 topla oynamaya rağmen 3-1 yeniliyorsun. Tebrikler Alanyacigim 🤭