2020-2021 Basketbol Süper Ligi

Gailba son düşen fethiye olacak gailba o nedenle ikili averajda gerideyiz o nedenle fethiye ne kadar kazanırsa bizde o kadar kazanmak zorundayız görünen o yönde

Cekmecenin en iyi oyuncusu covid cikmis. Sans da yok bizde. Gecmis olsun.

Orman Çekmece maçını kim kazanırsa bizim için daha hayırlı olur pek belli değil sanki. Orman ve Fethiyenin aynı puanda olması işimize de gelebilir. Bir mümkün mü bilmiyorum da Çekmecenin son 2 hafta çok düşük olasılık da olsa düşme ihtimali olması daha iyi olabilir

Pek formda değiller birkaç haftadır .Salı günüde kritik bir avrupa kupası maçına çıkacaklar. Sadece kazanmaları da yetmeyecek az da olsa fark lazım. Bir de şu saatten sonra ikinci olmaları da dördüncü olmaları da çok düşük olasılıklar. İyi oynarsak bir şansımız var bence.

Pek formda değiller birkaç haftadır .Salı günüde kritik bir avrupa kupası maçına çıkacaklar. Sadece kazanmaları da yetmeyecek az da olsa fark lazım. Bir de şu saatten sonra ikinci olmaları da dördüncü olmaları da çok düşük olasılıklar. İyi oynarsak bir şansımız var bence.
Biz bence kimseye bakmadan en az 4 de 3 yapmamız lazım belki 4 de 4 gerekebilirdi böyle bakarsak rahat ederiz

KSK neyse de FB karşısında, üstelik Ülker Arena'da oynanacak ve bizim düşme ihtimalimizin hiç de az olmadığı bir senaryoda galibiyet beklemek çok ciddi bir hayalcilik bana kalırsa. Düşene tekme vururlar, düşen Galatasaray'sa daha sert vururlar.

İşimiz fener maçına kalırsa kimse ümitlenmesin. O maçı alma ihtimalimiz bile yok, daha da hırslanırlar o durumda. Eğer düşeceksek de fener maçından önce düşelim. Fener mağlubiyetiyle düşmeyi ben sindiremem kendi adıma. Biz bursa maçını alıp rakiplerin kaybetmesini bekleyeceğiz başka çaremiz yok. Karşıyaka maçı bile mucize olur alırsak.

Bursa Efese kaybetti haftaya FB’ye kaybederlerse ya da Antep kazanırsa bizim maça iddasız çıkacaklar (Her ikisi de kaybederse daha iyi Antep ve Afyon arasındaki mücadele son haftaya kadar devam etmeli). Bursa’da Munford sakatlandı.Shayok hastalığı nedeni ile oynamamış covid mi acaba ?

Son düzenleme: