2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basketbol konusunda bilgili arkadaşlar eurocupa dönelim diyorlar ama malaga bile şampiyonlar ligine gitmek için anlaşma yaptı tüm baş altı takımlar oŕada toplanıyorlar olayın gidişatını nasıl görüyorsunuz orta vadede bana daha çok eurocupun yok olacağı bir senaryo olacakmış gibi geĺiyor

Fenerbahçe Beko, Metecan Birsen ile anlaştı. (via@caglartorun)

İsmet'ten sonra yerli rotasyonu için iyi bir isim daha...

Yani İsmail Şenol’un dediğine göre 2 Eurolig takımını reddettiyse merak ettim hangi takımlarmış onlar. Ve de neden Avrupa’da deneyim yapmayı düşünmemiş acaba.

Basketbol konusunda bilgili arkadaşlar eurocupa dönelim diyorlar ama malaga bile şampiyonlar ligine gitmek için anlaşma yaptı tüm baş altı takımlar oŕada toplanıyorlar olayın gidişatını nasıl görüyorsunuz orta vadede bana daha çok eurocupun yok olacağı bir senaryo olacakmış gibi geĺiyor
Amaç EL'ye katılmaksa EC tek seçenek... Ayrıca EC'de final oynamak, BCL'de final oynamaktan -en azından kağıt üstünde- daha kolay görünüyor. BCL çok daha rekabetçi bir organizasyona dönüştü.

Amaç EL'ye katılmaksa EC tek seçenek... Ayrıca EC'de final oynamak, BCL'de final oynamaktan -en azından kağıt üstünde- daha kolay görünüyor. BCL çok daha rekabetçi bir organizasyona dönüştü.
Katılıyorum.Efes çıtayı çok yukarı çekti.Fb desen yatırımının karşılığını Euroleague’de alamasa da ligde “şu an” bizim boy ölçüşebileceğimiz bir yapı değil.Daha bunun Bahçeşehir’i,Karşıyakası,Telekom’u,potansiyelli gençleriyle bezenmiş Beşiktaş’ı,Tofaş’ı var.Say say bitmez.Tabi bu dediklerimi son 3 sezonu baz aldığımız durum için söylüyorum. Bu sezon bambaşka bir yapılanma görürüz o zaman yorumum değişir tabi.Ama yine de Efes ve Fb Beko’yu kısa vadede geçebilmemiz imkansız.O yüzden bencede Eurocup şu an mantıklı seçenekti bizim için.

Fb, Metecan ile anlaştığıma göre Berkan’dan vazgeçti. Burakcan ile Berkan’dan birini fazla uzatmadan almalıyız.

Ardından Okben ve C.Korkmaz/C.Öğüt/K.Sipahi transferleriyle benim içime sinen bir yerli rotasyonu oluşturulabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...