2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Şuana kadar El yi de dahil ediyorum avrupanın en formda gard ikilisine sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu sezon umarım bozulmaz bu ikili. Karşıyakanın 7.yabancıyı aldığı bu zamanda bizimde bir an önce 5 numarayı çekmemiz lazım Kravish malesef ne katkı vereceği meçhul bir oyuncu oldu bizim için.

Terry gelmez umarım Morgan da iş görür ama sertlik vs katmaz rotasyon genişletir nba den kesilenlerden ne 3/4 ne 5 te alınabilecek sağlam oyuncu düşmedi gibi. Teması seven atlet bir 3/4 bile uzun rotasyonunu rahatlatır yada 5 için Hamilton tercih edilebilir 1-2 hafta içinde netlesor güney amerika porto riko kore japonya gibi pazarlara bakıyorlardır herhalde

Dogal olarak oncelik uzun transferinde ancak iki kisaya da cok yuk biniyor. Sezon uzun; sakatlik, ceza, yorgunluk vs durumlarda eksik kalirsak cok zorlaniriz.
Uzun isini dogru cozup,kisa takviyesini de gundeme getirmeliler.

Bizimkilerin Hamilton'a gitmemesinin sebebi bence 4.5 bakıyor olmaları. Hem Morgan hem de Terry 5 numara olsalar da ayak çabukluklarıyla en azından savunmada 4 numarayla eşleşebilecek oyuncular ki Morgan'ın orta mesafesi de var.

4.5 tercihinden dolayı teknik heyete bir şey diyemem. Sadık ve Blackshear dışında 4 numara yok. 4 numaraya kayabilecek 3.5 da yok. Birisine bir şey olsa diğerini 40 dakika sahada tutman gerekir

Kerem Övet kulübe ve özellikle futbol harici branşlardaki yöneticilere yakın birisi, bugün yönetimin kısa vadede bir 5 numara veya herhangi bir transfer düşünmediğini söylemiş. Çıkan haberler doğru değil gibi duruyor.

Melo'da Fenerbahçe'den çok Baskonia ve Zalgiris tehditi var bence. Bu takımlar sezona çok kötü girdiler sezon ortasında kadro değişimi kovalıyorlar o yüzden piyasada agresif olacaklardır ki Tai Webster'in falan ismi geçiyor. Burda Melo'nun bu kadar kötü takımlara gitmemeyi düşünmesi lazım

Melonun gideceğini hiç zannetmiyorum ama konuşulması bile menejeri acısından avantaj ancak real madrid tarzı takımlara devre arası gidebilir diye düşünüyorum hele takım ligde veya avrupa da ortalama bir başarı ligde yari final avrupa da f8 tarzı çok rahat bir şekilde f4 hedefleyen takımlara götürecektir