2021-2022 Türkiye Süper Ligi

Kasimpasa’yi izlerken hic sasirmiyorum.Muleka,Hadergjonaj,Fall,Eren Elmali,Dogucan gibi oyunculari bunlar nereden buldular demiyorum.Cunku cevabi cok basit.Orada Serkan Recber gibi bana gore Turkiye’de futbolcu datasi en genis olan isim var.Kendisini Bursa’dan taniyorum.Cok donanimli bir futbol adamidir.Bu tip adamlardan yararlanmak,bu adamlara is imkani saglamak cok zor degil.Futbolculugunda da alt ligin Ronaldinhosu derlerdi kendisine :)

Kasimpasa’yi izlerken hic sasirmiyorum.Muleka,Hadergjonaj,Fall,Eren Elmali,Dogucan gibi oyunculari bunlar nereden buldular demiyorum.Cunku cevabi cok basit.Orada Serkan Recber gibi bana gore Turkiye’de futbolcu datasi en genis olan isim var.Kendisini Bursa’dan taniyorum.Cok donanimli bir futbol adamidir.Bu tip adamlardan yararlanmak,bu adamlara is imkani saglamak cok zor degil.Futbolculugunda da alt ligin Ronaldinhosu derlerdi kendisine :)
Bakırköysporda oynarken canlı staddan izlemişim var iyi topçu iyidi.

Futbolcu havuzu geniş teknik adam, Sadece oyuncu takibi ile bu iş olmuyor Takımın oynuyacagı sisteme uygun adam bulmakda önemli

Trabzon Antalya macinin spikeri adeta iktidari,malum parti secmenini etkilemek icin show yapiyor.Kendisi eski bir Gs Tv calisani olan Ali Ferahbot.
Yok Dorukhan sukrediyor,yok Trabzon millet bahcesi falan :) Komik yani gerek yok bunlara.Ben bunu yazarken bir kez daha millet bahcesi dedi :)

Sürekli ligdeki takım sayısını artırma düşüncesini ortaya atmak yerine keşke kaliteyi düşüren maçlara ve takımlara bakılıp ligdeki takım sayısı azaltılsa.

Hatayspor-Altay maçında ilk 80 dk Hatayspor'un atağı yok.Gol-şut-organize atak hiçbir şeyden bahsetmiyorum.Bir takımın 80 dk nasıl atağı olmaz.Sadece doldur boşaltlar ve Altay'ın o kötü ortaları kornere atmasından ötürü kazanılan kornerler var.

Sadece bu maç değil haftalardır birçok maçta benzer şeyler oluyor.Bu ligi salmışlık falan olamaz.Hiçbir sezon olmayan şeyler oluyor bu sezon.Son 1-2 hafta takımlar için ligi saldılar deriz evet ama son 10 hafta kaladan itibaren bazı takımlarda ve maçlarda gariplikler var.

Şikeyle şampiyonluğumuz çalındı diyenler devlet federasyon destekli şikeyle şampiyon oldular. Çakma teknik direktör Avcı seneye yine avrupa kupaları elemelerinden bilerek elenir lige odaklanır.

Ben kendime bakıyorum böyle durumlarda. Başkasının ne halt yediği umrumda değil. Çok matahsan çıkıp şampiyon olsaydın o zaman. Vavacars bilmem ne, İttifak Konya vs. yukarılarda liderlik kovalıyorken sen 40 puan fark yiyorsan ağzını açmaya hakkın yok. Küme düşmekten kurtuldun; dön de kendi haline bak önce. Bu rezilliği yaşatanları da unutma. Devlet desteği varsa da 20-30-40 yıldır niye adamlar şampiyon olmadı o zaman ? İktidar dediğin bu sene mi geldi başa ?
Yanlış anlaşılmasın ; sözüm genele, özele değil.

Ben kendime bakıyorum böyle durumlarda. Başkasının ne halt yediği umrumda değil. Çok matahsan çıkıp şampiyon olsaydın o zaman. Vavacars bilmem ne, İttifak Konya vs. yukarılarda liderlik kovalıyorken sen 40 puan fark yiyorsan ağzını açmaya hakkın yok. Küme düşmekten kurtuldun; dön de kendi haline bak önce. Bu rezilliği yaşatanları da unutma. Devlet desteği varsa da 20-30-40 yıldır niye adamlar şampiyon olmadı o zaman ? İktidar dediğin bu sene mi geldi başa ?
Yanlış anlaşılmasın ; sözüm genele, özele değil.
Doğru önce kendimize bakmamız lazım ama yapılanları unutmamak lazım Başakşehir'i yenip şampiyon olduğumuzdan beri kulüpte işler düzgün gitmiyor. İktidar bu sene başa gelmedi ama bu sene bunlara yoğunlaştılar mesela Berat Özdemir bize gelecekken direk bir bakanın müdahelesiyle Trabzon'a gitti devre arası aldıklar genç oyuncları saymıyorum bile.

Yine aynı kapıya çıkıyor abi. Rakip yoktu ki. Fener ölmüş, GS kümeye doğru gidiyor, BJK hallice... Adamlar şey mi diyeceklerdi “biraz puan kaybedelim siz de gelin, böyle olmadı” . Zaten 10 maç üst üste kaybetse bile şampiyon olamıyorsun. Rezilliğimizi düşünün. Fener yine iyi kötü toparladı da ; bizim ağzımızı açmaya hakkımız yok. 117 yıllık GS tarihinin en kötü sezonu.

Yine aynı kapıya çıkıyor abi. Rakip yoktu ki. Fener ölmüş, GS kümeye doğru gidiyor, BJK hallice... Adamlar şey mi diyeceklerdi “biraz puan kaybedelim siz de gelin, böyle olmadı” . Zaten 10 maç üst üste kaybetse bile şampiyon olamıyorsun. Rezilliğimizi düşünün. Fener yine iyi kötü toparladı da ; bizim ağzımızı açmaya hakkımız yok. 117 yıllık GS tarihinin en kötü sezonu.
Ama geçen hafta yenilseydiler verirdi şampiyonluğu bay taktisyen.

2021-22 Sampiyonu Trabzonspor su haliyle Sampiyonlar Ligine gitse 6 puandan, Avrupa Liginde 8 puandan fazla alamaz. Turkiye Ligi su anda bu kadar kalitesiz bir lig.

Bizim bu sene Avrupada sagladigimiz basari, ki Barcelona'yi eleseydik Frankfurt'u da elerdik diye dusunuyorum, tamamen adimizin Galatasaray oldugundan dolayi. Armadan ve kulturumuzdan dolayi gelen basari.

Ali Koç yani gün geçtikçe şirazeden kayıyor. Herif 5 yıldız yapacağız formaya demiş. Onun ruh sağlığı bozuk taraftarı da twit yağmuruna tutmuş 5 yıldızımız hayırlı olsun diye. Resmen hükümetin taktikten ilerliyor Ali Koç. 4 yıldır FB tarihinin en kötü günlerini yaşatıp; taraftarı hassas yerinden irdeliyor :D Camia olarak tedavi görmeleri, yardım almaları lazım.