2022-2023 Basketbol Süper Ligi

Arca Merkezefendi ile anlaşmış.KSK'nin altyapı oyuncusu A kadrosunda da yer aldı.Gecen sene KSK pilot takımı ile alt ligde asist lideri olmuştu.Piyasasa yerli kalmamışken KSK bu oyuncuyu da tercih etmedi/ya da kaçırdı.İlginc ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım.Twtterda biri yerli oyuncular Ufuk Sarıca ile çalışmak istemiyor yazmıştı doğru mu yoksa boş attı dolu mu tuttu acaba

Dacka Yeboah isimli bir kısa forvet almış Fransa ProB'den gerçi takım ikinci bitirmiş sanırım ligi seneye ProAya çıkmış olabilir

Beklendiği gibi Itoudis resmen Fenerbahçe'de.

Kaç kişiyle devam edecekler bilmiyorum ama bütçe arttırabilecekler mi merakla bekliyorum.

Bu arada Pistiolis ve Priftis'ten sonra ligdeki 3. Yunan koç oldu.

Itoudis için gerçek bir meydan okuma başlıyor. Arkasına Rus sermayesi ve lobisi olmadan neler yapabileceğini merak ediyorum.

Teknik değerlendirme yapamam da bu itoudis çok sevimli oyuncularla ilişkisi muazzam bir karakter değil sanki oyuncu ilişkilerde Pistol hocam dengeyi sağlıyordu bence şimdiki yardımcı Dedas da pek sevimli biri sayılmaz

3 yıllık bir imza atılmış. Obradovic sonrası her tahminim virgülüne kadar doğru çıktı. Şimdiki tahminim de Itoudis'in Fenerbahçe Beko için iyi bir tercih olduğu. Bence iyi neticeler alacaklar. Fakat kupa için yeterli olacak mıdır net yorum yapamıyorum. Itoudis biraz da loser bir koç herkesin bildiği üzere. Fenerbahçe de tarihin en büyük loserlarından biri olduğu için yorum yapmak hayli güçleşiyor başarı için. Sil baştan kadro yapılanması yıllardır elzemdi fakat bir türlü gerçekleştirmediler. Bir ton saçma oyuncuyla yama yapıp, tonla para aktarıp gereksiz harcamalar yaptılar. Wilbekin ile imzaladılarsa güzel bir başlangıç olur adam gibi kadro kurmak için. Fakat De Colo ve Vesely ayrılacaksa kafadan elit bir oyun kurucu almaları şart oğlu şart. Çünkü bizim ''basketbol uleması'' De Colo'nun zarar verdiğini yazarken ben De Colo'nun Fener'deki TEK iyi şey olduğunu söylüyordum. Nitekim kıymeti anlaşıldı son virajda. Şampiyonluğu da getirdi. Oyun kurucusu Henry-Wilbekin olan bir takımın gideceği yer sınırlıdır.
Bütçe olarak problemleri yok. Yine 25M civarı bütçeleri olacak Ali Koç'un da açıkladığı üzere.

Resmi açıklama gelmedikçe, her an her şey olabilir bence. Herkes biz değil ki; her sezon başı sıfırdan takım kursun. Parayı basıp ikna edebilirler.

1,5 aydır FB için çalışıyor demiş İsmail Şenol koç için tutabilecek olsalar tutarlardi bence Colo'yu ise tutmak isterse tutar da ister mi emin değilim.

Ergin hoca ne Itoudisler,ne Saraslari yere serdi. O yuzden Itoudisin basarili olcagini sanmiyorum. En fazla playoff yaparlar. Ceyrek finalde elenirler. Ligde ise Efes ile final oynarlar. ( Yunus Emre - Mahir ile bizim oynayamayacagimiz kesin)

BJK Burak Can ile KSK de Hakan sayılı ile ilgileniyor deniyor.Burak Canla tekrar anlas (a)kayıp bonservis ödeyerek Hakani almak biraz mantıksız olur bence KSK ile (ya da Sarıca ile) yerli oyuncular arasında sorun mu var acaba.Sadece Yunus için veda mesajı yayınlamışlar resmi olarak duyrulan Can için Yok mesela