2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Adamların sözleşmesini feshetmek için ödediğimiz rakam doğruysa onun yerine en kötü ihtimalle Fonseca filan gelir diye tahmin ediyorum. Bir milyona Okan gelse bize yıllık maliyeti en az 3,5 milyon euro olacak. Fesih için bu kadar para verildiyse yerine gelen de umarım buna değecek ve Torrent'ten fersah fersah önde biri olur.

Adamların sözleşmesini feshetmek için ödediğimiz rakam doğruysa onun yerine en kötü ihtimalle Fonseca filan gelir diye tahmin ediyorum. Bir milyona Okan gelse bize yıllık maliyeti en az 3,5 milyon euro olacak. Fesih için bu kadar para verildiyse yerine gelen de umarım buna değecek ve Torrent'ten fersah fersah önde biri olur.
Torrrent ile kumede kalma mucadelesi verelim diyorsun yani yazindan bunu anladim

Okan Buruk'un Başakşehir şampiyonluğu çok küçümseniyor lakin salgın arası verilmezden önce bir ara Trabzonspor puan farkını 4'e çıkarmıştı. Abdullah Avcı asıl bu ligin en abartılan teknik direktörü. Bize 8 puandan şampiyonluk verdi yahu bir şeyler deneyeceğim diye.
Bu sezon bile stres yaşadı da zorla ite kaka şampiyon yaptılar. Şu ligden şampiyonluk kazanmış teknik direktöre bu kadar çok saygısızlık mantıklı değil. Okan iyi teknik direktördür ve umarım bizde de performans gösterir.

İstanbul'a gelen Okan Buruk, direkt Nef Stadyumu'na geçti. Okan Buruk, burada Cenk Ergün ile toplantı yaparak transferdeki son durum hakkında bilgi aldı. (Transfer web1)

ÖZEL | Vitesse, Ozornwafor için Charleroi'ye 600 bin Euro'luk resmi transfer teklifi yaptı.

• Charleroi, 1.5 milyon Euro istiyor.

• Charleroi, Galatasaray'dan kiraladığı Ozornwafor'un 100 bin Euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmıştı. @ajansspor

💥Gustavo Scarpa, Galatasaray'a çok yakın! Transfer 2-3M$'a bitebilir..Oyuncu da 1.5M$ civarı maaş kazanacak. Gelecek haftaya kadar transfer olumlu veya olumsuz netleşecektir. (@gsideridiss)

Dursun Özbek: "Futbol için, özellikle 100. yılda müthiş bir rekabet var. Her kulüp, 100. yılın önemine binaen şampiyon olmak için elinden geleni yapıyor. Biz de yeni bir ekibiz. Futbolu dizayn etmek için, daha önce de çalıştığım Cenk kardeşimle bir sözleşme yaptık."

Idrissa Gueye için Galatasaray yönetimi 7 milyon Euro'luk bütçe ayırdı. Okan Buruk bu transferi çok istiyor. Yıldız futbolcu da PSG'den ayrılmak istiyor.

🔗@tuncaykurtulus