2022-2023 Galatasaray Kadın Basketbol kombineleri satışta!

LİNK: https://www.galatasaray.org/haber/b...ray-kadin-basketbol-kombineleri-satista/51884

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın 2022-2023 yılı sezonunda ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroCup Women’da oynayacağı iç saha maçlarında geçerli olacak kombine biletleri satışa sunuldu!

Başantrenör Alper Dururliderliğinde iddialı bir kadro oluşturan kadın basketbol takımımız yeni sezonda önemli hedeflerle yola çıktı. Galatasaray Kadın Basketbolu’nun efsane isimlerinden Kaptan Işıl Alben, Birleşik Amerikalı yıldız pivot Teaira McCowan, Litvanya Milli Takımı’nın önemli isimlerinden Kamilė Nacickaitė ve WNBA’den Azurá Stevens’ı kadrosuna ekleyen Sarayın Sultanları’nda geçtiğimiz sezonun en çok öne çıkan isimlerinden Pelin Bilgiç de takımımızın formasını giymeye devam edecek. Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Nesibe Aydın’da forma giyen oyuncumuz Meltem Yıldızhan ve Merve Uygül’ü de kadrosuna katan takımımız, geçtiğimiz sezon 3’üncülük ile tamamladığı EuroCup Women’da bu sezon kupayı hedefliyor.
Yeni sezonda yeniden Ahmet Cömert Spor Salonu’na dönecek olan Sarayın Sultanları, bu sezon en büyük gücümüz olan Galatasaray taraftarıyla buluşmayı bekliyor. Dört farklı kategoride satışa çıkacak olan 2022/23 sezonu kombinelerinden satın alarak yeni bir tarih yazma hedefi ile yola çıkan Galatasaray Çağdaş Faktoring’i desteklemenin şimdi tam zamanı!

SARAYIN SULTANLARININ YANINDA OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Öğrenci kombinesi satın almak isteyen taraftarlarımız Sarı Kategoride bulunan bloklardan %10 indirim imkanından faydalanabilmektedir. Öğrenci kombinesi almak isteyen taraftarlarımızın (güncel öğrenci belgesini öğrenim gördüğü okul veya e-devlet sistemi üzerinden alabilecekleri belgeyi ibra etmeleri gerekmektedir) işlemleri Ali Sami Yen Spor Kompleksi Kombine Ofisinden yapılacaktır.

Tüm World özellikli kredi kartlarına 3+3 veya 5+3 Taksit
Tüm Axess özellikli kredi kartlarına 3+3 veya 5+3 Taksit
Tüm Bonus, HSBC Advantage, Halkbank Paraf, Maximum, Card Finans, Ziraat Bankası Combo kredi kartlarına 3 veya 5 Taksit
( 3 taksit için %5,90, 5 taksit için %8,30 vade farkı tahsil edilecektir.)

Yeni bir tarih yazma hedefi?! Bu kadro ile Eurocup kupasini alsin bu takim desin ne isterse yapacagim. Galatasaray.org kendi yazdigi ve cizdigine kendisi bile inanmiyor aslinda:) Pelin Bilgic'i Taurasi gibi gostermis. Meve Uygul de muthis bir transfer olarak..Hadi yiyen yerde,bari abarti yapmayin :)

Plum transferi olmayacak diye düşünüyorum. Hem bütçe hem de Euroleague’de yer almadığımız için bize gelmeye sıcak bakacağını sanmıyorum. Ek olarak Eurocup’ta Asvel varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum. Ayrıca Çukurova ve Fenerbahçe Euroleague’de favori konumu gelmişken bizim Eurocup peşinde koşmamız malesef vizyon kaybı yaşadığımızı gösteriyor. Stevens kasım ayında 1 ay yok,Coates zaten geçici olarak alındı,McCowan zaten milli maça çıkana kadar ligde oynayamıyor. Bu seneden de umudum yok.

Plum transferi olmayacak diye düşünüyorum. Hem bütçe hem de Euroleague’de yer almadığımız için bize gelmeye sıcak bakacağını sanmıyorum. Ek olarak Eurocup’ta Asvel varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum. Ayrıca Çukurova ve Fenerbahçe Euroleague’de favori konumu gelmişken bizim Eurocup peşinde koşmamız malesef vizyon kaybı yaşadığımızı gösteriyor. Stevens kasım ayında 1 ay yok,Coates zaten geçici olarak alındı,McCowan zaten milli maça çıkana kadar ligde oynayamıyor. Bu seneden de umudum yok.
Ne yaptik,kadro kurduk iste derler aralarinda yoneticiler. Klubun ismi bir sekilde ligde olsun mantigi.

Dostum WNBA izlemediğin belli oluyor.Azura Stevens Chicago Sky'da Emma Meesseman'ın rotasyon oyuncusuydu. Ve 1-2 dış atış haricinde oyunda yoktu. Ek olarak beğenmediğin Chelsea Gray WNBA'de MVP seçildi. Bonner Connecticut Sun takımının-ki bu takım WNBA'de final oynadı- en önemli oyuncusuydu. Emma Meesseman ve Breanna Stewart'ı zaten söylemeye gerek yok. Pozisyonlarının en iyi oyuncuları arasında. Sen gelip de McCowan-Stevens ile finale çıkarız dersen bunun gerçekleşme ihtimalini ben imkansıza yakın görürüm. Ayrıca bütçe konusunda da bilgin yok galiba. Bütçe bahsettiğin kaliteli guard transferine yetecek mi bakalım?
Yine söylüyorum Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum.
ozgunaltas' Alıntı:
Dostum WNBA izlemediğin belli oluyor.Azura Stevens Chicago Sky'da Emma Meesseman'ın rotasyon oyuncusuydu. Ve 1-2 dış atış haricinde oyunda yoktu. Ek olarak beğenmediğin Chelsea Gray WNBA'de MVP seçildi. Bonner Connecticut Sun takımının-ki bu takım WNBA'de final oynadı- en önemli oyuncusuydu. Emma Meesseman ve Breanna Stewart'ı zaten söylemeye gerek yok. Pozisyonlarının en iyi oyuncuları arasında. Sen gelip de McCowan-Stevens ile finale çıkarız dersen bunun gerçekleşme ihtimalini ben imkansıza yakın görürüm. Ayrıca bütçe konusunda da bilgin yok galiba. Bütçe bahsettiğin kaliteli guard transferine yetecek mi bakalım?
Yine söylüyorum Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum.
Genişletmek için tıkla ...

Arkadaşlaaarrr; okuduğunuzu anlamamis olabilirsiniz, lütfen tekrar dikkat buyurun.

Değerli arkadaşımız Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyor. Ne güzel düşünüyor!!