2022-2023 Hazırlık Dönemi

ilk 3 çeyreğin özeti ; McCowan bu takıma çok fazla. Ben kızın yerinde olsam Türk olunca direkt fenere giderim , hiç olmazsa orda basketbolcular ile basketbol oynarım.
Bu arada Kamila hariç diğer 2 yabancımız resmen çöp.
Yerlilerden bir tek Işıl hucumda iyi.
Pelin in 1 gram faydası yok , 100 kg zararı var.

80-75 aldık maçı.
BJK nin 2 yabancısı var idi. Kısa yabancıları bizim kısaları resmen madara etti.
takımım kısa ları körü , McCowan ve Kamila hariç diğer 2 yabancımız vasat altı.
Yerlilerden bir tek ışıl ve meltem iyi idi. Diğerleri olmasa daha iyi olur.

McCowan türk olunca , Azura gelince , alacağımız kısa amerikalı çok önemli , hem skorer hem de oyun aklı olması lazım takımın. Buna en çok uyan bence Kelsey Plum.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin ilk hafta programı açıklandı.

🏆 KBSL 1.HAFTA
🏀 Antalya 07 Basketbol - Galatasaray Çağdaş Faktoring
📆 8 Ekim Cumartesi
⌚ 13:30
🏠 Antalya Spor Salonu
TBF TV

Son düzenleme:
Merve uygül inanılmaz yeteneksiz. Sahada iyi yaptığı hiçbir şey yok. Pelin Bilgiç basketbolu bitirmiş. McGowan ve Işıl ile dönüyor takım. Kamilenin çok sayı attığına bakmayın bu takımın skorer asla olamaz. Aija ve Purleve kötü iki yabancı. Hocaya zaten değinmiyorum bile ne oynattığı belli değil. Işıl olmasa iki pas bile yapamaz bu takım.

Erciyes Kupası'nda maçları izledim. Galatasarayı ancak hayallerinde görebilecek isimler dolu takımda ve bunların başında Alper Durur geliyor. Purleve Putnina Devran Merve Kamile ( ki iyi skor attı) inanılmaz kötü oyuncular. Bunların yeri alt lig. Takım ne oynadığını bilmiyor kepaze bir basketbol oynadık. Güya ön alanda pres yapıyoruz ama ya boş turnike yada üçlük yedik çoğunlukla. Alper Durur Ocak ayını göremez. Ekrem hocayı şimdiden ikna etmemiz lazım.

Avrupalı oyuncu alacaksan parasını verip ikna edip alacaksın Ionescu'yu kimsede bir şey diyemeyecek.

Millet Jonqual Jones-DeWanna Bonner-Stewart-Messeman getirsin bizde yanı başımızdaki Putnina'yı Kamile'yi alalım.Ocak ayında Plum gelecekmis gelmesin.Sen sezon başında iyi kadro kurmak zorundasın.

Son düzenleme:
Avrupalı oyuncu alacaksan parasını verip ikna edip alacaksın Ionescu'yu kimsede bir şey diyemeyecek.

Millet Jonqual Jones-DeWanna Bonner-Stewart-Messeman getirsin bizde yanı başımızdaki Putnina'yı Kamile'yi alalım.Ocak ayında Plum gelecekmis gelmesin.Sen sezon başında iyi kadro kurmak zorundasın.
Plum ‘ı istesek de getiremiyoruz.
WNBA oynuyor ve yorgun olduğu için Ocak ayından önce avrupayı düşünmüyormuş.

bu sene seçim nedeni ile herşeyde geç kaldılar malum. Suanki yöneticiler sezon oncesi olsa idi Aneta mesela takımda tutulacakmış. o dönemde hem elimizdeki iyi oyuncuyu tutamadık hemde kadroya kaliteli (hepimizin arzu ettiği) isimleri alamadık yönetim olmadığı için.

seneye şampiyonluk için kadro yapılır ama ozamam o dedigin isimleri getirebilirler.