2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Maşallah ne takım kuruldu, yıldızlar karması!

Ne cüzdanmış be! Şakşakçılar alkışlamaya devam.
Baskan Her Bransta herseye hakim olamaz Oraya Yönetici Tayin edilmistir.

Onlar talep eder Baskan yapar yapamaz ise gider.

Şak Şakla felan nasil bagdastiriyorsunuz.

Basketbol Erkek Takiminin kurulma sürecini Syn Zeytinöz acikladi.

Başkan Bütce fazla olsun dedigini Erden Beyin bunun saglikli sürec olmiyacagini Erden Beyin agizindan duyduk .

Birini elestiricem diye elestirmekde garip yahu

Erden Bey'in ağzından duyduğumuz bütçe konusunun bu seneki güncel bütçe ile ilgisi yok.EL'de yer alacağımız yıllar için konuşulan bir bütçe ama birçok kişinin beklentisini artıran da o . Konuşmadaki taraflardan biri 2,5 olsun demiyor düşük söyleyen yani Erden Timur bile 7-8 milyon olsun diyordu sanıyorum.

Bu seneden umudunuz lig için yarı final, eurocupta gidebildigimiz yere kadar, kupa için yarı final olsun. Başkanlık seçimleri vs derken kadro planlamasını kaçırdık.

Umutları seneye mevcut yönetimle taşımak lazım bu sene bizim için gecis senesi

Merve Uygül önü bomboşken bile turnikeye gitmek veya şut atmak yerine pas atacağım diye uğraşan bir oyuncu.Hiç gereği olmayan bir transfer oldu.Onun alacağı süreyi Arifecan veya başka genç oyuncumuz alsın.

Erden Bey'in ağzından duyduğumuz bütçe konusunun bu seneki güncel bütçe ile ilgisi yok.EL'de yer alacağımız yıllar için konuşulan bir bütçe ama birçok kişinin beklentisini artıran da o . Konuşmadaki taraflardan biri 2,5 olsun demiyor düşük söyleyen yani Erden Timur bile 7-8 milyon olsun diyordu sanıyorum.
Erden Timur 1 senelik yüksek Bütce bizim uzun vadeli Planimizi bozar dedi Dursun Baskan cok heycanla daha yüksek bûtce olsun dediginde buna izin vermedim mimbalinda net söylemi oldu.

Turgay Zeytingöz EL icin 7.5 dolarlik Bütce degil,Gelir göstermeniz gerekli dedi yani seneyede 7.5 m bütceyi unutun ben bu söylemleri 58392 paralel evrende duymadiysam insanlar işlerine geldigi gibi anlamak istiyorlar

Erden Timur 1 senelik yüksek Bütce bizim uzun vadeli Planimizi bozar dedi Dursun Baskan cok heycanla daha yüksek bûtce olsun dediginde buna izin vermedim mimbalinda net söylemi oldu.

Turgay Zeytingöz EL icin 7.5 dolarlik Bütce degil,Gelir göstermeniz gerekli dedi yani seneyede 7.5 m bütceyi unutun ben bu söylemleri 58392 paralel evrende duymadiysam insanlar işlerine geldigi gibi anlamak istiyorlar

Erden Timurun söylemi bu sezonla ilgili değil EL katılırsak olası bütçe ile ilgili ıdi Başkan kendi dönemindeki EL sezonunda 8-9 ya da 9-10 olduğundan bahsetmiş Erden Timur o sürdürebilir değil 7-8 civarı olabilir minvalinde birşey söylemiş Dursun Özbek bu sezon bütçeyi artırmak istedi Erden Timur artırmayalim dedi gibi bir durum yok yani .

Seneye bütçe 7-8 olsun ya da olur diyen yok zaten 2,5 milyon ile 7-8 arasında 2 kart fark var.

Aynen insanlar işlerine geldiğini gibi anlamak istiyor çok doğru