2024-25 Trendyol 1.Lig (Futbol)

Süper Lige çıkmasını istediğim takımlar İstanbulspor,Adanaspor,Kocaelispor.

Ankaragücü'ne geçen sezon çok basit şekilde küme düştükleri için kırgınım,Gençlerbirliği'de geçen sezon beklentilerimin uzağında kaldı ama ne olursa olsun Ankara'nın bu iki devi daima Süper Ligi hak ediyor.

Ayrıca Altay'ın olmaması üzücü,Altınordu da keşke burada olsaydı.

Son düzenleme:
Bu sezonun favorisi Kocaelispor.Cok iyi kadro kurdular.Istanbulspor ve Ankaragucu’de cok iyi kadrolara sahipler.Bence son yillarin en zor ligini izleme sansimiz yuksek.Bu ligde her sezon zaten cok zor gecmistir ama ben bu sezon kalitenin de artmasini bekliyorum.

Kocaelispor ve Iğdırspor'un açık ara yaparak süper lige çıkmalarını bekliyorum. Kocaeli'nin kadrosu ığdır'ın yönetim gücüyle bi şekilde çıkmasını bekliyorum.

Ankaragücü
Kocaelispor
Iğdır FK yükselir.
Malatyasporla beraber Şanlıurfaspor da düşer diğer iki takım da zamanla belli olur.

Süper Lige çıkmasını istediğim takımlar İstanbulspor,Adanaspor,Kocaelispor.

Ankaragücü'ne geçen sezon çok basit şekilde küme düştükleri için kırgınım,Gençlerbirliği'de geçen sezon beklentilerimin uzağında kaldı ama ne olursa olsun Ankara'nın bu iki devi daima Süper Ligi hak ediyor.

Ayrıca Altay'ın olmaması üzücü,Altınordu da keşke burada olsaydı.
yüreğinin büyüklüğü takdire şayan ama saymaya kalksak , Bursa ,Sakarya, Karşıyaka , Eskişehir diye gider :)

Transfermarkt'a göre ligin en değerli takımı Ankaragücü ( 20.45 milyon € )

İkinci sırada Kocaeli var 11.43 milyon €,sonra İstanbulspor geliyor 10.13 milyon €