24 Saniye

Bir soru soruyorlar cevap verilmeden başka bir soru...Transfer forvetemi guard'amı diye soruyor açıklanırken guardlarımız iyi Nilay şöyle böle diyor...Sinirden kumandayı fırlattım...Yorumu sen yapacaksan soruyu neden soruyorsun,konuk neden ağırlıyorsun...

Valla helal olsun 50 dakika programı izledim birbirinden bağımsız yanılmıyorsam 13 veya 14 soru sordular 10 sorunun neden sorulduğu konusunda bir fikrim yok,diğer 4 sorununda 3'ünün cevabını almadan araya girdiler...Cevapsız sorular olarak kaldı...

24 Saniye Galatasaray TV?de

Can İşbakan ve Adnan Onaran?ın bu haftaki konuğu Kaan Kural.

Galatasaray Cafe Crown?un Eurocup?taki rakiplerinin değerlendirildiği, erkek ve bayan basketbol takımlarımızdan son haberlerin yer aldığı 24 Saniye programı dopdolu içeriğiyle bu akşam saat 19.00?da GS TV ekranlarında.

Galatasaray Dünyası, Galatasaray Televizyonu?nda

Güzel bir program oldu...Kaan Kural programa büyük renk kattı...Ayrıca takımımız hakkında eveleyip gevelemeden çok net yorumlarda yaptı...Bu takımın Galatasaray'ın hedefleriyle pek uyuşmadığınıda açıkca vurguladı...Son olarak 5 numara eksikliğinden ve bu eksiğliğin giderilmesinin şart olduğundan bahsetti...Bizim daimi elemanlar,belkide sistem gereği böyle uzun tercihleri filan gibi yuvarlak laflar edince bunun ütopik olduğunuda söyledi...Sadece Cemal'le o bölgenin olmayacağını kesin ve net bir dille vurguladı...Bu arada Fbülker'le efsane kafa buldu...Şimdilik aklıma gelenler bunlar...Bu sefer eleştirmiyor tebrik ediyorum...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Güzel bir program oldu...Kaan Kural programa büyük renk kattı...Ayrıca takımımız hakkında eveleyip gevelemeden çok net yorumlarda yaptı...Bu takımın Galatasaray'ın hedefleriyle pek uyuşmadığınıda açıkca vurguladı...Son olarak 5 numara eksikliğinden ve bu eksiğliğin giderilmesinin şart olduğundan bahsetti...Bizim daimi elemanlar,belkide sistem gereği böyle uzun tercihleri filan gibi yuvarlak laflar edince bunun ütopik olduğunuda söyledi...Sadece Cemal'le o bölgenin olmayacağını kesin ve net bir dille vurguladı...Bu arada Fbülker'le efsane kafa buldu...Şimdilik aklıma gelenler bunlar...Bu sefer eleştirmiyor tebrik ediyorum...
FB Ülkere ne dedi abi?

Hakan Avci' Alıntı:
FB Ülkere ne dedi abi?

Herkes topu alıp potaya yöneliyor,Sahada oynayan her oyuncuya bir top vermek lazım,Tanjeviç'le bu iş kopmuş Amerikalı oyuncular takmıyor,Ataköy'de geçen gün çocukları gördüm Fbülker'den daha organize oynuyorlardı,Birde Barcelona maçına gittim salonda fenerli yoktu diye kafa buldu...

Aklımda kalanlar bunlar Hakan...

bu haftaki konuk mert uyguçu ilk defa iddialı gördüm.takıma çok güveniyor,son üç maçta çok düşük yüzdeyle 3 sayılık attığımızı ama bu ligin eniyi şutör takımı olduğumuzu ve normal yüzdemizle oynadığımızda yenemeyeceğimiz takım yok dedi.özellkle fenerbahçe maçı ve yıllardır yenemediğimiz karşıyaka maçına çok önem verdiklerini söyledi.