#25 Monique Currie

Re: 25 # Monique Currie

Bugün temiz şutör olarak oynadı. Geçen maçı izleyememiştim ama bugün iyi izledim kendisini. Ama daha iyisi olabilirdi diye de düşünüyorum.

Re: 14 # Monique Currie

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
[quote="Suat Aydın":1dwb2e5v]Sophia olsaydı keşke currie'nin yerine :oops:

Currie yerine Sophia?
Birisi net bir 4 numara,diğeri 2,3 oynayan bir oyuncu...Tamika diyecektiniz sanırım...[/quote:1dwb2e5v]

Ben mevki olarak karşılaştırma yapmadım kerem,currie'ye tanıdığımız yabancı hakkını keşke sophia'ya tanısaydık...

Currie takımda toparlayıcı olmaya devam ediyor. Her işe yardım eiyor kız. Eğer Fowles - Augustus yapılanması işlerse bu takımın Rick Fox'ı olur Currie. Bugün 10 ribaund almış mesela çaktırmadan. Tebrikler.

Takımımızda Augustus ve Fowles'ın yanında pek dikkat çekmiyor belki ama özellikle son birkaç maçtır çok iyi oynuyor.Savunma yapıyor,top çalıyor,ribaund alıyor.Hele maçta bir pozisyon vardı ki Melisa hızlı hücumda üst üste 2 tane yakın atış kaçırdı,Currie 3 Fenerli'nin arasında savaşıp 2 kez ribaundu aldı.Catchings'e benzetmeye başladım onu.Hücum performansı da biraz daha istikrarlı olursa 3 Amerikalımız'ın önderliğinde iyi yerlere gelebiliriz.

Aynı şekilde Nevriye ile bi pozisyonu vardı tam çizgi yanında.
Yere düşmesine rağmen topu Nevriyeden alıp Fowles´a kazandırmıştı.
Yanılmıyosam Currie´di..

Samet iyi de, tamamlayıcı olarak iyi. 5. yabancı olarak olur bize bence; ama zaten yerli rotasyonumuz rakibe göre daha sınırlıyken böyle yabancı oyuncular lüks kaçıyor biraz. Örneğin bir Horakova transferini biz yapabilmeliydik.

Fener maçınca ön caprazı yırtılmış, uzun bir süre oynayamaz sanırım. Bu illet sakatlık yakamıza yapıştı senelerdir.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Fener maçınca ön caprazı yırtılmış, uzun bir süre oynayamaz sanırım. Bu illet sakatlık yakamıza yapıştı senelerdir.

abi ciddi değilsin umarım.bu ne bayan basket takımımız futbol takımına döndü sakatlık konusunda .

ohhhooohhhhhhh bu bölge nasıl kademsiz bir bölgeyse. Sezon başı C. wiggins gelecekti daha gelmeden sakatlandı. Ardından Currie alındı o da sakatlandı.

Çok geçmiş olsun ama şanssızlık demek bence doğrumu bilemiyorum .Bu sene önce melek bilge sakatlandı ,sonra gülşah sakatlandı şimdi de Currie üstelik ağır bir darbenin olmadığı bir düşmede.Üst üste bu kadar sakatlık yaşanması normal mi bilemiyorum.Daha evvelki senelerde de her sene 1 sakatlık yaşadık ama daha sezon başı ve yaşanan sakatlıklar 3-4 oldu.Tamikanın getirtilmesi artık şart oldu

Takıma yapılacak Tamika ya da Sophia katkısı bu takım için nereden baksan +15-20 sayı demek. Zaten bu 3. skor opsiyonu da bu takımı şampiyon yapar. Diğer yandan Gintare sorununu çözmemiz, önümüzü daha rahat görmemizi sağlayacaktır. Ya Gintare takıma kazandırılsın ya da Dooneka takıma monte edilsin. Boş yere bir oyuncudan faydalanamıyoruz.

Aykun Alan' Alıntı:
Takıma yapılacak Tamika ya da Sophia katkısı bu takım için nereden baksan +15-20 sayı demek. Zaten bu 3. skor opsiyonu da bu takımı şampiyon yapar. Diğer yandan Gintare sorununu çözmemiz, önümüzü daha rahat görmemizi sağlayacaktır. Ya Gintare takıma kazandırılsın ya da Dooneka takıma monte edilsin. Boş yere bir oyuncudan faydalanamıyoruz.

Artık Tamika ve Sophia takıma bir an önce katılmalılar,yoksa bu sene de gidecek boşu boşuna :oops: