#25 Monique Currie

Re: Monique Currie Galatasaray Medical Park'ta

Arca Yıldırım' Alıntı:
Ceyhun hocamızın rotasyonu nasıl kullanacağı çok önemli. Takım içindeki dengelerin tam oturması belli bir zaman alacaktır. Önemli olan bu zaman zarfını en az yara ile kapatmak.

zaten o süre zarfında fenerden baska yenebılecek takım yok bızı heralde.play off fınalı 0-0 dan baslıyo ama tabı saha avantajı ıcın onemlı fenerı lıgde yenmek

İnşallah planlarda Tuğba'ya 1 numarada süre vermek diye birşey yoktur...

beklenmeyen bir isim oldu ama olumlu özelliklere sahip bir oyuncu başarılar diliyoruz...

1 numara için Işıl - Hodges ve Yasemen var. Geçen sene A Milli takım seviyesinde Yasemen'e önemli dakikalar veren koç bu sene de Yasemen'i kullanacaktır. Bu rotasyonda Tuğba devre dışı gibi sanki top getirme noktasında.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
1 numara için Işıl - Hodges ve Yasemen var. Geçen sene A Milli takım seviyesinde Yasemen'e önemli dakikalar veren koç bu sene de Yasemen'i kullanacaktır. Bu rotasyonda Tuğba devre dışı gibi sanki top getirme noktasında.
yasemenin eli çok sert şutlar konusunda inanılmaz kötü bence bize gerektiğinde şutta atabilen bir guard lazım

Hem EL oynamamayı kabul edecek hemde kalbur üstü bir oyuncu bulmak çok zor. O yüzden tebrik ederim yönetimi fakat ihtiyaç olan mevkii 3 numaramıydı.1-2 oynayabilen bir amerikalı beklerken takıma Amerika'lı 2. 3 numara lüks değilm ?

Levent ÖKTENER' Alıntı:
nası oyuncu ne oynar bilmem de ismi çok karizma.. tam bi basketbolcu ismi sezdim..

ArdaQue'nin kulakları çınlasın haha.. :)

Evet evet isminin sonundaki ek pek bir karizma katmış gerçekten de :)

Re: Monique Currie

Twitter'ına Türkiye'ye geldiğini yazmış yabancılar bir bir katılıyor takıma prenses ve Big Syl dışında katılmayan kalmadı

Re: 14 # Monique Currie

Bu seviyenin 1 altının bir oyuncusu olduğunu düşünüyordum, bu maçla birlikte kesinleşti düşüncelerim.

bana göre tam bir fiyasko
nerden buldular bu limconyu anlamadim gitti rezalet ya
her topu insan potaya sallamazki sokak basketbolcusu gibi

Bu maçtan bağımsız olarak Wnba'de izlediğim 7-8 maçındada bana pek olumlu bir görünüm vermedi,hatta daha öncede belirtmiştim bunu...
Kesinlikle Tamika,Augustus vs vs. seviyesinde bir oyuncu değil...Hatta onlara yakın bir oyuncuda değil...Bahsettiğim oyuncular A class ise Currie benim izlediğim maçlarda C class bir oyuncu görüntüsü verdi...Wnba draftında 2. sırada seçilmesine biraz şaşırdım açıkcası,belki parlak bir oyuncuydu ancak istenen patlamayı yapamadı...Penetresinin güçlü olduğu birçok kişi tarafından dile getirildi ancak benim izlediğim maçlarda bu yönünüde göremedim...İçeri dalışlarında çok dengesiz bir stili var...Neyse bakalım belkide ben hep kötü maçlarına denk gelmişimdir...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
[quote="Suat Aydın":2u0n9nrz]Sophia olsaydı keşke currie'nin yerine :oops:

Currie yerine Sophia?
Birisi net bir 4 numara,diğeri 2,3 oynayan bir oyuncu...Tamika diyecektiniz sanırım...[/quote:2u0n9nrz]

Tamika'da 4 bazen 3 numara Kerem:) Seninde aklın sophia'ya gitti:)

Re: 25 # Monique Currie

Ben Tamika'nın 3 numarada daha verimli olduğunu düşünüyorum ondan öyle dedim,Sophia'nın 3 numarada asla olmayacağı konusunda geçen yıl bayaa tecrübe edindik...Sophia net 4'tür 3 maalesef olmuyor kendisinden...