3. Hafta Sonunda Takımın İstatistiği

zaten savunma konusunda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bence esas sorun , sorunsuz gözüken hücumda.... çünkü iyi savunma yapabilen ( ki bunlar telekom efes banvit fb hatta biraz biraz bjk ) takımlara karşı bu mantalite ile hücum edilirse geçen sezondan farklı bir görüntü olmayacağını dşünüyorum sadece.... yoksa ortalamaya bakarsak maç başına 71,3 sayı atarken yenilen sayının 3 maça olan ortalaması 57,3 hadi ilk maç tekel maçıydı onu da saymayayım desem b( o maçta sadece 48 sayı var çünkü ) ortalama gene 65 sayı gibi kalıyor ki bence TBL için iyi sayılabilecek bir savunma düzeyine işaret ediyor bu ortalama

su ana kadar takimimiz sadece orta sira ve alti icin mucadele edicek takimlarla oynadi...hedefimizin ilk 4 oldugunu dusunursek bu maclar bi olcu diil...buyuk maclarin oyun yapisi daha farkli olur,konsantrasyonu da ole...gs in rakibini 70 sayi altinda tuttugu her maci kazanacagini dusunuyorum...anliycaginiz uzere en onemli sey savunma.bu hafta sonu oynanacak telekom maci cok ii bir deneme olucak...ligin 8. haftasinda febe ile oynancak maca kadar onumuzdeki en zor mac telekom maci..bu maci atlatirsak 7 de 7 ile febe karsisina cikabiliriz...ve o macta bize en fazla lazim olan sey savunma olucak...bireysel olarak bizden daha fazla skor potansiyeli olan oyunculari var...hedef eger play-off finaliyse o mac bize cok ii bi gosterge olucak...ama oncelikle telekom macinda takimin gercek potansiyelini gorecegimizi dusunuyorum ( hem savunma hemde hucumda )